ivishka

Iva Tesařová

okres Olomouc

<< předchozí 1 2 3 4 12 23 33 44
    • 24.3.2021  20:44
    Dámský gambit (TV seriál) (2020)

Parádní seriál, který má vše. Doporučuji.

• 15.3.2021  10:46
    Koruna (TV seriál) (2016)

Famózní seriál!

• 14.3.2021  19:04
    Ženy sobě (2011)

Nechapu, proč mi nejde ohodnotit více hvězdičkami. Každopádně královsky jsem se u tohoto filmu pobavila.

• 25.2.2021  20:03

Jedním slovem - masakr!

• 7.2.2021  15:40

Takový trabant. Zahltí, ale nenadchne. Zachránil to hraním akorát Hynek Čermák.

• 18.12.2020  22:58
    Doblba! (2005)

Takovou blbinu jsem ještě neviděla....

• 15.11.2020  19:38

Docela obstojna komedie se vtipy, které se přesně hodí k roku 2020.

• 13.11.2020  19:48

Snaha o parbu ve Vegas v Česko-francouzském podání... Bod k dobru pro hlavní herečkou trojici.

• 7.11.2020  19:44
    Díra (2019)

Dost psycho a dost zvláštní konec. Ale myšlenku to podle mě mělo celkem ušlechtilou..

• 4.11.2020  19:42
    V bezpečí (TV seriál) (2018)

Michael C. Hall v roli chytrého neodbytneho otce dvou dcer... No takové seriály já můžu :-). Herecké výkony parádní, kamera i zápletka skvělá. Opravdu povedené dílo.

• 2.11.2020  23:50
    Smrt nás spojí (TV seriál) (2019)

Tohle je všechno jen ne nudné. Herecké výkony jsou výborné a těším se na pokračování.

• 1.11.2020  20:33
    1917 (2019)

Komentář obsahuje spoilery.<\b>Strhující. Každopádně mě od 100% hodnocení odradilo pár věcí. Hlavně ty romantické okamžiky s dítětem a cizí ženou a nebo to, že nikdo nedržel hlídku a jen tak se dostal voják tam kam měl... Každopádně herecké výkony a kamera byly bezchybné.

• 18.6.2020  14:14
    Proč? 13x proto (TV seriál) (2017)

Jeden z nejrealistějších seriálů své doby, které znám. Všichni lidé mají své problémy a svá tajemství. Každý má někdy chuť to zabalit a vzdát to. Velká spousta lidí kolem nás má nějaké psychické potíže, a ani bychom to do nich neřekli. Doslova můžu říct, že pokud jsme nezažili to, co druhý člověk, tak nemůžeme soudit. Každý má své důvody proč co a jak udělal a jak kterou věc vnímal. Většina z nás má střední školu trochu odlišnou, než jak ji známe z filmů a seriálů v americkém podání. Ale zpráva, kterou toto dílo seslalo byla jednoznačná. Někdy se ovšem až moc zacházelo do hloubky a jindy zase byly upozaděny postavy, které bych si třeba přála vidět víc. Herecké obsazení bylo geniální. Dokonce mi přirostl k srdci i ten Bryce Walker. Tento seriál určitě stojí za pozornost.

• 8.6.2020  14:33
    Léto s gentlemanem (2019)

Jaromír Hanzalík si napsal svůj scénář, aby si ještě někde zahrál a jak jinak, než obsadit se do hlavní role. Přece si s tím nedal takovou práci jen tak pro nic za nic. Fakt, že film byl naprosto předvídatelný bych pominula. Ale obsadit do role matky a babičky herečku Alenu Antalovou a jako její dceru jen o pár let mladší Lucii Vondráčkovou... Nad tím mi zůstává rozum stát. A ještě když je to tak skvělé, tak to dáme na Netflix...

• 8.2.2020  21:02

Zvláštní. Velmi zvláštní. Ze začátku vtipné a potom to bylo prostě přesně to co jsem nechtěla aby se z filmu stalo. Nápad na film dobrý a Hitler byl zahrany taky dobře, ale všechny vtipne momenty se samozřejmě objevily v traileru a nic dalšího tak vtipného tam nebylo. Ač jsem se na tento snímek těšila, tak mě docela zklamal.

• 29.12.2019  23:36
    Vlastníci (2019)

Film super osobně bych mu nejraději dala 3,5 hvězdy, ale to bohužel nejde. Situace jako ze života.

• 23.8.2019  21:08

Leo Dicaprio a Pitt v hlavní roli super. Nejvíce mě snad pobavily psi konzervy s příchutí krys a hippie holky s holýma nohama ale chlupatym podpažím. Alternativní konec, kdy nezemřela rodina Polanskeho byla vtipná a Leo a je plamenomet byl parádní. Film jak vyšitý.

• 12.7.2019  20:19
    Hra o trůny (TV seriál) (2011)

Hodně dobré výkony herců a hodně dobrá výprava. Ale super to bylo dokud se seriál jakž takž držel knižní předlohy... Potom už to šlo dolů a úplně nejhorší byla série osmá, která z toho udělala akční komedii plnou hrozně zabijackych a vtipných hlášek.. No za mě super, ale pravděpodobně si to znovu nepustím.

• 12.4.2019  11:35

Jaké to asi bylo pro člověka tmavé pleti v tak netolerantní době? Pusťte si tento film a zjistíte to. Je to skvělá autentická sonda.

• 11.4.2019  16:08
    55 schodů (2017)

Komentář obsahuje spoilery. Za perfektní výkony především herečkám v hlavních rolích by si Hilary a Helena zasloužily obě metál. Nevím proč jsem sama na sobě vždy taková masochistka, že koukám na takové dojemné filmy. Ale vždy mě potěší, že svět ještě není tak úplně zkažený, když se děje tolik dobra o kterém se natáčí filmy. Kdybych byla jedním z takových pacientů jako byla Eleanor, tak bych si přála mít tolik štěstí a ještě toho rozumu, abych našla někoho kdo mě alespoň na sklonku života vyslechne a bude se ke mě chovat s respektem. Protože takovou obyčejnou věcí jako je lidská konverzace o maličkostech o hudbě, dárcích o čemkoliv - můžeme udělat někomu velkou radost. Rozhodně bych film doporučila, ale hlavně si k jeho sledování kupte pořádný balík kapesníků.

• 9.3.2019  15:31
    Trojí život (TV film) (2018)

Takový nenáročný přehnaný nedělní film. Neurazí ani nenadchne.

• 8.3.2019  11:33

Předvídatelná a nudná přehlídka nereálných a nelogických událostí. Jistě je občas třeba brát horory s nadsázkou... Ale u tohoto jsem čekala něco lepšího. Díky bohu jsem neutratila peníze za kino :-D .

• 3.3.2019  18:59

Je to ptákovina, ale muselo to být hodně pracné vést ty loutky a tak. Melissa opět nezklamala :-D.

• 26.2.2019  12:47

Jasný je to romantický. Ano písničky nejsou špatný a Shallow se mi líbilo ještě předtím, než jsem film viděla. Tak nějak si myslím, že mezi hlavními herci opravdu něco je i po zhlédnutí filmu i před ním. Bohužel za mě mi nebyla Lady Gaga vůbec sympatická a nevěřila jsem jí ani ten nos mezi očima. Bradleymu neslušely dlouhé umaštěné vousy a vlasy, ale jednu hvězdu si zasloužil za to, jak se snažil film zrežírovat. Bohužel za mě to je typický vzor toho jak vypadají tyto filmy a jaký mají dopad. Dlouho dopředu se o nich mluví, a jak vyjdou všichni na ně běží do kina. Diváci jsou pak ochotni za soundtrack utratit nemalé peníze (ruku na srdce tyto filmy když do nich nacpete známé tváře musí vydělat majlant-co si budeme povídat, že). Jenže já jsem vždy proti proudu a tento film si už nikdy znovu nepustím. Prostě věčně sjetý a opilý Bradley a nesmypatická hlavní hvězda mi to nějak znechutili hlavně tím, že se snaží snímek zavděčit každému.. A já se na vařené nudli utáhnout nenechám :-).

• 14.2.2019  10:32

Přesně takhle jsem si představovala jak to asi tehdy vypadalo. Určitě jsou tam pozměněny některé skutečnosti a tudíž to není na 100 procent autentické, ale postava Freddieho je geniální. Tento film rozhodně stojí za to!

• 10.2.2019  13:51
    Babycall (2011)

Nic moc.. Spíš nic než moc..

• 19.1.2019  18:22
    Skleněný (2019)

Obsahuje spoilery. Poslední dobou mi přijde líto trávit čas tím, že budu psát nějaké komentáře k filmům. Ale u tohoto prvního zklamání roku 2019 si to nemůžu odepřít. Klobouk dolů před třemi hlavními herci. McAvoy+Willis+Samuel L. Jackson super triple. Ovšem když slepíte dohromady 2 filmy a narvete tam zoufale mnoho zmínek o komiksech a z DID poruchy a výborného filmu Split uděláte magora trochu podobného Hulkovi.. Dá se říct, že to nedopadne a ani nedopadlo vůbec dobře. Je mi líto slibného potenciálu. Naprosto promarněné a natáhnuté dvě hodiny. P. S. Proč na sobě měl proboha Bruce Willis pláštěnku? Ok. Bojí se vody ale wtf pláštěnku?

• 5.1.2019  18:46

Díky bohu za český dabing (myslím u těchto filmů). Ale bylo to nad mé očekávání dobré.

• 1.1.2019  19:03
    Monster Party (2018)

Komentář obsahuje SPOILERy: Taková "normální" rodinka a syn od herečky z Kill Bill vraždí co potká.

• 21.11.2018  10:59

Pěkný nenáročný film. Taková slaďárna na volné dny, kdy chcete vypnout mozek a jen si pobrečet :-) .

<< předchozí 1 2 3 4 12 23 33 44