ivishka

Iva Tesařová

okres Olomouc

<< předchozí 1 2 3 4 12 23 33 44
    • 8.2.2020  21:02

Zvláštní. Velmi zvláštní. Ze začátku vtipné a potom to bylo prostě přesně to co jsem nechtěla aby se z filmu stalo. Nápad na film dobrý a Hitler byl zahrany taky dobře, ale všechny vtipne momenty se samozřejmě objevily v traileru a nic dalšího tak vtipného tam nebylo. Ač jsem se na tento snímek těšila, tak mě docela zklamal.

• 29.12.2019  23:36
    Vlastníci (2019)

Film super osobně bych mu nejraději dala 3,5 hvězdy, ale to bohužel nejde. Situace jako ze života.

• 23.8.2019  21:08

Leo Dicaprio a Pitt v hlavní roli super. Nejvíce mě snad pobavily psi konzervy s příchutí krys a hippie holky s holýma nohama ale chlupatym podpažím. Alternativní konec, kdy nezemřela rodina Polanskeho byla vtipná a Leo a je plamenomet byl parádní. Film jak vyšitý.

• 12.7.2019  20:19
    Hra o trůny (TV seriál) (2011)

Hodně dobré výkony herců a hodně dobrá výprava. Ale super to bylo dokud se seriál jakž takž držel knižní předlohy... Potom už to šlo dolů a úplně nejhorší byla série osmá, která z toho udělala akční komedii plnou hrozně zabijackych a vtipných hlášek.. No za mě super, ale pravděpodobně si to znovu nepustím.

• 12.4.2019  11:35

Jaké to asi bylo pro člověka tmavé pleti v tak netolerantní době? Pusťte si tento film a zjistíte to. Je to skvělá autentická sonda.

• 11.4.2019  16:08
    55 schodů (2017)

Komentář obsahuje spoilery. Za perfektní výkony především herečkám v hlavních rolích by si Hilary a Helena zasloužily obě metál. Nevím proč jsem sama na sobě vždy taková masochistka, že koukám na takové dojemné filmy. Ale vždy mě potěší, že svět ještě není tak úplně zkažený, když se děje tolik dobra o kterém se natáčí filmy. Kdybych byla jedním z takových pacientů jako byla Eleanor, tak bych si přála mít tolik štěstí a ještě toho rozumu, abych našla někoho kdo mě alespoň na sklonku života vyslechne a bude se ke mě chovat s respektem. Protože takovou obyčejnou věcí jako je lidská konverzace o maličkostech o hudbě, dárcích o čemkoliv - můžeme udělat někomu velkou radost. Rozhodně bych film doporučila, ale hlavně si k jeho sledování kupte pořádný balík kapesníků.

• 9.3.2019  15:31
    Trojí život (TV film) (2018)

Takový nenáročný přehnaný nedělní film. Neurazí ani nenadchne.

• 8.3.2019  11:33

Předvídatelná a nudná přehlídka nereálných a nelogických událostí. Jistě je občas třeba brát horory s nadsázkou... Ale u tohoto jsem čekala něco lepšího. Díky bohu jsem neutratila peníze za kino :-D .

• 3.3.2019  18:59

Je to ptákovina, ale muselo to být hodně pracné vést ty loutky a tak. Melissa opět nezklamala :-D.

• 26.2.2019  12:47

Jasný je to romantický. Ano písničky nejsou špatný a Shallow se mi líbilo ještě předtím, než jsem film viděla. Tak nějak si myslím, že mezi hlavními herci opravdu něco je i po zhlédnutí filmu i před ním. Bohužel za mě mi nebyla Lady Gaga vůbec sympatická a nevěřila jsem jí ani ten nos mezi očima. Bradleymu neslušely dlouhé umaštěné vousy a vlasy, ale jednu hvězdu si zasloužil za to, jak se snažil film zrežírovat. Bohužel za mě to je typický vzor toho jak vypadají tyto filmy a jaký mají dopad. Dlouho dopředu se o nich mluví, a jak vyjdou všichni na ně běží do kina. Diváci jsou pak ochotni za soundtrack utratit nemalé peníze (ruku na srdce tyto filmy když do nich nacpete známé tváře musí vydělat majlant-co si budeme povídat, že). Jenže já jsem vždy proti proudu a tento film si už nikdy znovu nepustím. Prostě věčně sjetý a opilý Bradley a nesmypatická hlavní hvězda mi to nějak znechutili hlavně tím, že se snaží snímek zavděčit každému.. A já se na vařené nudli utáhnout nenechám :-).

• 14.2.2019  10:32

Přesně takhle jsem si představovala jak to asi tehdy vypadalo. Určitě jsou tam pozměněny některé skutečnosti a tudíž to není na 100 procent autentické, ale postava Freddieho je geniální. Tento film rozhodně stojí za to!

• 10.2.2019  13:51
    Babycall (2011)

Nic moc.. Spíš nic než moc..

• 19.1.2019  18:22
    Skleněný (2019)

Obsahuje spoilery. Poslední dobou mi přijde líto trávit čas tím, že budu psát nějaké komentáře k filmům. Ale u tohoto prvního zklamání roku 2019 si to nemůžu odepřít. Klobouk dolů před třemi hlavními herci. McAvoy+Willis+Samuel L. Jackson super triple. Ovšem když slepíte dohromady 2 filmy a narvete tam zoufale mnoho zmínek o komiksech a z DID poruchy a výborného filmu Split uděláte magora trochu podobného Hulkovi.. Dá se říct, že to nedopadne a ani nedopadlo vůbec dobře. Je mi líto slibného potenciálu. Naprosto promarněné a natáhnuté dvě hodiny. P. S. Proč na sobě měl proboha Bruce Willis pláštěnku? Ok. Bojí se vody ale wtf pláštěnku?

• 5.1.2019  18:46

Díky bohu za český dabing (myslím u těchto filmů). Ale bylo to nad mé očekávání dobré.

• 1.1.2019  19:03
    Monster Party (2018)

Komentář obsahuje SPOILERy: Taková "normální" rodinka a syn od herečky z Kill Bill vraždí co potká.

• 21.11.2018  10:59

Pěkný nenáročný film. Taková slaďárna na volné dny, kdy chcete vypnout mozek a jen si pobrečet :-) .

• 20.11.2018  20:34

Super grafika a parádní herecké výkony. Hodně mě potěšilo pár scén v bradavicích a pobavil mě mladý Brumbál.

• 8.11.2018  09:32

Až na toho příšerného Hitlera a spol.byl ten film skvělý.

• 2.7.2018  19:21
    Ghostland (2018)

Popravdě jsem nikdy v životě nic divnějšího neviděla... A nutno podotknout, že jsem z hororů toho viděla celkem hodně. Když chcete u snímku neustále nevěřícně kroutit hlavou, tak je tento k tomu přesně stvořený.

• 6.4.2018  14:00

Narozdíl od předchozí série je tato nová poněkud horší. Docela mě to mrzí když to bylo tak dobře rozehráté v předchozí sérii..

• 7.8.2017  12:03

Neříkám, že by mě film vůbec nezaujal. Čekala jsem ovšem ale trochu jiné rozuzlení, než to co bylo nabízeno. Nepochybuji ani o hereckých výkonech. Spíše o tom scénáři...

• 25.7.2017  21:32

Vyhraněné názory jednoho velice zvláštního pána, který se mi spíše jevil jako mimozemšťan. Netuším kdo by podle pana Dalibora měl zájem na tom, abychom všichni věřili tomu, že byl holocaust kdyby se skutečně nestal.. Snad celý ten film jsem koukala s otevřenou pusou jak může někdo s takovou láskou mluvit o mlácení lidí obuškem... Jedním slovem absurdistan. // Ještě bych chtěla poznamenat, že Daliborek měl kolikrát hlášky tak vtipné, že jsme se v kině všichni pobavili. Proto také to hodnocení 3/5.

• 25.7.2017  21:28
    Dunkerk (2017)

Film plný emocí, perfektní hudby, osudů lidí a skvělých hereckých výkonů. Myslím si, že nebylo vůbec na škodu utratit za lístek do kina peníze. Chci také pochválit parádní záběry na Spitfire a vůbec celkové ztvárnění filmu.

• 24.2.2017  09:20
    The Visit (2015)

Ten šok z toho jak tenhle psycho film dopadl je odpovídající 4/5. Ale stejně nechápu jak se to mohlo stát (asi matka nedávala moc pozor na svoje ratolesti).

• 22.2.2017  19:50

Parádní masky čertů, které kdybych někde potkala, tak se zakousnu do stromu a dělám suchou větev. Jinak zbytek celkem nuda - film ve stylu Rosamunde Pilcher (hlavně ta touha nevlastní matky po nevlastním synovi byla opravdu zvláštně natočena).

• 18.2.2017  22:53
    Osvícení (1980)

Fenomenální Jack Nicholson vydá za celé čtyři hvězdičky a to beze sporu.

• 30.8.2016  10:10

Achich ouvej...Snad jen jedna hvězdička za snahu Jiřího Mádla nejen hereckou ale i scénáristickou...

• 30.8.2016  10:08

Předvídatelný film s Adamem Sandlerem. Nemyslím tím ovšem špatný film. U filmu jsem se pobavila královsky. Ale dopředu jsem tušila co hlavní postavy udělají, a tak nějak mě snad ani nic nepřekvapilo. Krom toho, že oba hasiči Larry a Chuck při zásahu v naprosto ohněm zničené budově našli papíry, které neshořely. Asi nějaké ohnivzdorné papíry, které mají jen v Americe. Když se tedy chcete královsky pobavit a nemáte moc vysoké nároky a nevadí vám předvídatelnost děje, je tento film geniální volbou. Ostatně asi jako u všech filmů, ve kterých hraje Adam Sandler.

• 25.8.2016  19:21

Nejvíce mě pobavila historka s pánem a jeho problémem s odtahovou službou. Celkem až moc drsná mi zase připadala historka s audi. Ono se asi každému zalíbí něco jiného. Ale film byl natolik zvláštní, že snad ani na něj nikdy nezapomenu. Zajímalo by mě, jestli se něco takového někomu opravdu stalo.

• 25.8.2016  19:17

Osobně bych trochu přehodila pořadí dílů, ale chápu, že když vysvětlí něco co jste nepochopili v předchozím díle, že vás to ještě více zaujme a jste napnutí a chcete další díly vidět. Mě se tyto tři díly líbily a zaujaly mě. Věřím na podobné věci a myslím si, že to tak nějak podobně vypadá doopravdy když jsme třeba v kómatu nebo tak.

<< předchozí 1 2 3 4 12 23 33 44