William a Kate (2011) (TV film) odpad!

Abych to uvedla na pravou míru..Já jsem doslova milovník všeho anglického ale PROBOHA co to je???Nezlobte se na mě ale když dávali film o Williamovi a Kate na NOVĚ tak mi bylo hned jasné, že to nebude buhví jaký trhák.Málokdy se stane,že by se na něco na téhle televizní stanici dalo dívat. Dala jsem tomu šanci až do konce a nedojalo mě nic nějáké herecké výkony tam nejsou vůbec zajímavé protože to na mě prostě celkově působilo naprosto otřesně amaterským dojmem, který mě až ubíjel. Fakta a vůbec vše co se dělo v královském domě v Anglii a kolem tohoto páru se dalo zpracovat lépe MNOHEM lépe.Tak to je můj názor.A chtěla bych dodat, že Mark Rosman asi moc nemá rád Williama a Kate protože to bylo nejhorší co jsem za rok viděla a děkuji za tento otřesný zážitek,protože teď vím,že ne všichni angličani umí točit filmy.

Ve znamení raka (2010) (seriál)

Geniálně praštěná Laura Linney!! Skvělý seriál :-)

Velmi nebezpečné známosti (1999)

Skvěle provedné teenagerovské drama se sukničkářem Sebastianem. Super film! :-) Opravdu jsem se u něj nasmála.

Surfaři (2007)

Skvělý film o tom jaké to je, když člověk zjistí po tak dlouhé době kdo vlastně je a zprvu se s tím nemůže srovnat. Tématika gayů mi tady nebyla podána kýčovitě až nesmyslně ale právě naopak jako normální věc, která se stává běžně.Nemám tomu co vytknout.

Dar od Boha (2005)

Vynikající film o dospívání a zmateném Zacovi, který je pořád roztomilý a je na co koukat - Marc-André Grondin. Super hudba starých mistrů a zajímavé dějové zápletky :-).

Tudorovci (2007) (seriál)

Seriál, který nemá s historií rodu Tudorovců absolutně nic společného(většinu rozhodně ne).Ale pro mě pastva pro oči zejména kvůli Jindrovi v podání Jonathana Rhyse Meyerse, který byl ve skutečnosti tak odporný, že by se na to nikdo nedíval.Taky je to až moc plné sexu i když uznávám, že v dnešní době na to slyší uplně každý ale zdaleka málo šlechticů pokud teda nebyli nemocní bylo tak vypracovaných a krásných jak jsou tito herci ale budiž.Takže jako takový okrajový rámec pro zasvědcení jaké historické postavy se ve skutečnosti kolem Jindřicha VIII. motaly dobré.

Sex ve městě (1998) (seriál)

Když se řekne Sex ve městě tak první co si představím je neodolatelná Carrie Bradshaw v nových šatech a botičkách s krásnými nehty a vším co k ní patří. Strašně se mi líbí seriály a filmy kde se objevuje forma vyprávění takže jsem příznivcem tohoto seriálu.Někdy mi to přišlo ale až příliš zaujaté proti mužům ale více méně jsem jim fandila.Pan Božský mi ale vůbec božský nepřijde. Takže bych to hodnotila takto:85%.// Po delší době přidávám rozšíření svého názoru(po pečlivém sledování všech dílů). Jako nejzábavnější postavu z celého seriálu si troufám označit Samanthu s jejím výrokem: "Jako úspěšné ženy v tomto městě máte dvě možnosti: tlouct hlavou o zeď a hledat vztah, nebo si říct: kašlu na to a užívat si fiky fiky jako chlap." Další výrok co mě oslovil (a našlo by se jich více) -> Miranda: "...možná je to dospělost nebo moudrost, která přichází s věkem, ale ta ježibaba z perníkové chaloupky je hrozně nepochopena. Ona si postaví dům svých snů a ti spratkové si přijdou a začnou jí ho jíst!" Co se týče seriálu jako celku dost mi vadil ten nápad v první sérii kdy má Carrie často tendence mluvit na kameru a komentovat dění v seriálu, ale naštěstí tuto formu tvůrci změnili. A navazující filmy mi přijdou jako docela fajn pokoukání :-).

Upíří deníky (2009) (seriál)

Jediný skvěle upírsky zpracovaný seriál, který se ságou Stmívání nemá absolutně nic společného. U Vampire Diaries je jediný případ kdy jsem si předtím nepřečetla knihu, protože mi to příjde jako naprostá ztráta času o to víc jsem se pak bála do tohoto pustit ale opak se stal pravdou a podle mě je to jediný případ(o kterém vím), že kniha je mnohem horší než seriál(nebo film).Při každém díle jsem napnutá jako struna a pokaždé mě něčím překvapí.Nebudu tady nikomu vykládat jak mě štvou všechny tyhle upírský variace na cokoliv si vzpomenete ale tohle je jednička.Obsazení skvělé a hudba taktéž.

Simpsonovi (1989) (seriál)

Mattova skvělá rodinka Simpsonových tu snad bude navěky. Vtipné a zapracování známých osobností byl skvělý nápad. Hodně mě zarazilo, když jsem si přečetla, že jeden jediný zhruba dvacetiminutový díl se dělá 6 měsíců. O to víc si toho vážím jakou jim to dalo práci.

Přátelé (1994) (seriál)

Nesmrtelný sitcom přátelé. Neznám snad nikoho kdo by je neměl rád :-) .//Asi nejraději mám Joeyho a jeho roztomilou hloupost která mě bavila všech deset sérií. Phoebe je zase perfektně ztřeštěná jak to má být.Každý z nich má nějáký svůh příběh, který je nějákým způsobem posunul k sobě a udělal z nich přátelé,spolubydlící,milence nebo manželé. Jejich osudy se neustále prolínají ať už vtipnými nebo jinými momenty.Pokud je venku škaredě nebo mám velice špatnou náladu tak se ráda vrátím k dílům tohoto nesmrtelného seriálu.Nejoblíbenější díly: 02x02 - Mateřské mléko,02x04 Phoebin manžel(konkrétně Rachel s holubem :-D),03x02 - Rossovo utrpení(jak si Joey obleče všechno Chandlerovo oblečení), 03x03 - Monika zavařuje, 03x05 Bratrská láska(konkrétněji seznam celebrit), 03x07 - Učitel herectví(nejen Joey a jeho kurz ale i myšlenky přátel když Ross žvatle :-D), 03x08 - Osudová(zpěv na konci dílu pobaví snad i mrtvého), 03x09 - Fotbal,03x12 - Žárlivost, 04x05 - Jak si Joey přivedl novou slečnu(Rossovi nadávky), 04x07 - Chandler překročil čáru(Ross a klávesy), 05x16 - Policejní odznak(pohovka), 06x15,16 - Jak to mohlo být 1. a 2. část, 07x15 - Joeyho nový mozek(Ross a dudy), 07x20 - Jak se Rachel líbala(Winona Ryder),10x06 - Rosův grant(Gladys), 10x13 - Jak se Joey učil francouzsky.