Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Akční
  • Komedie
  • Drama
  • Horor
  • Dokumentární

Poslední recenze (41)

plakát

Pád Bílého domu (2013) 

Tenhle film mě naprosto dostal. Jsem sensitivní a sentimentální člověk, čili jsem si tuto jízdu náramně užil. Co jsem fakt žasnul bylo jak daleko jsou teroristi ochotni zajít. Vážně jsem sám chtěl na toho hlavní záporáka vlítnout a rozkopat mu ten jeho korejskej ksicht!! Gerard Butler se předvedl úžasně. Lííbí se mi jeho smysl pro humor a i jeho chvaty. Je to sympatickej borec. K tomu si přidejme skvělého a opět sympatického Aarona Eckharta a neposlední řadě také nesmíme opomenout legendárního Morgana Freemana. Vůbec nechápu, jak to tu můžou lidi kritizovat. Je vidět, že když má nějaký národ svobodu slova po pádu komunismu, musí se projevovat jako největší trapnej blbec, a že jich u nás je. Vážně se stydím za zdejší kritiku. Neříkám, že to zakazuju, jen říkám, že hodně lidí buď nemá mozek a myslí si, jak jsou vtipný a originální a nebo ho mají, ale neumí ho používat. V takovém případě vřele doporučuji vyhledat odbornou pomoc.

plakát

S.W.A.T.: Pod palbou (2011) 

Byl by to super film, nebýt toho, že se občas herci snaží být cool a produkce zakomponovala drsnou hudbu do filmu. Ano, jsou tu dvě krásný ženský, což ale neznamená, že se má do filmu přidávat, byť v malé míře, romantika. To je ovšem problém hodně fimů a upřímně nechápu, co se tím sleduje. Akční film má být o akci, ne o návodu, jak balit ženský. Na první díl to rozhodně nemá. Pokud bude další díl, snad to bude lepší, než toto. Tento film je spíš na dlouhou chvíli, trapnou kochandou na krásný ženský, nic víc nic míň.

plakát

Pěstní msta (2022) 

Podle traileru to vypadalo na pořádnou nálož akce a bojových scén od začátku až do konce, ovšem to byl pouze sestřih těch, podle tvůrců, nejlepších momentů. Celkově se totiž jedná o totální kravinu po úspěšném seriálu. Co musím vyzdvihnout, a to bylo tomu tak i v případě seriálu, je humor. Ten mě překvapil, nicméně  jsem za něj moc rád. Dále pak krásné ženy, jež byly úspěšně na odiv i v seriálu (představitelka Jenny - velice atraktivní Číňanka a pohledná blond Kanaďanka). Zbytek je jen plýtvání finančními prostředky. Bojové scény jsou velice uměle nastaveny, jako kdyby herci s bojovým uměním teprve začínali. Iko má na mnohem víc, i když taky předvedl svoje, ovšem v The Raid byl perfektní. Představitel Tonyho se taky mohl víc předvést, i když vyniká ve výborným hláškách. Dále pak vůbec nechápu, proč tvůrci do už tak Bčkového, ne-li Cčkového, filmu zakomponovali i milostnou scénu. Akční filmy jsou především o akci s přídavným humorem, intimní scény v podobných filmech nemají vůbec co dělat. Soundtrack je též podivný, takový nevtahující, ačkoliv byl podobný už i v seriálu. Myslím si, že původní seriál měl skončit lépe, a v podstatě i mohl, kdyby režisér řekl "střih" v pravém momentě. Měl na to. Navíc na základě závěru seriálu by se dalo v klidu pokračovat další sérií, po případné pauze, pokud by tvůrci hned nevěděli, jak pokračovat. Nevím, nač mysleli. Ano, některé věci v seriálu mi nedávaly smysl, nicméně je to stále příjemnější podívaná, než toto naprosto nesmyslné pokračování. Děkuju za navození, děkuju za velké zklamání.

Poslední hodnocení (2 168)

Rychle a zběsile 10 (2023)

27.05.2023

Super Mario Bros. ve filmu (2023)

19.05.2023

John Wick: Kapitola 4 (2023)

01.04.2023

Nezvěstná (2023)

09.03.2023

Neviditelný (2020)

05.02.2023

V zajetí mysli (2022)

05.02.2023

Světové přírodní dědictví: Kolumbie - Národní park Malpelo (2013)

03.02.2023

The Last of Us - Když se ztratíš v temnotě (2023) (epizoda) (S01E01)

25.01.2023

Výstřel (1981)

23.01.2023

Reklama

Ovládací panel
1 bod

Fanklub

(1)