Pátrání (2018)

Super film!! Úžasná zápletka a napínavé až do překvapivého konce. Jeden z nejlepších filmů co jsem kdy viděl!!

No Escape Room (2018) (TV film)

Já se bavil dobře. Říkal jsem si, kolik nakonec dám, protože jsem doufal v nějaké rozuzlení, ale taky jsem měl na paměti, že horory většinou, ne-li pokaždé, končí blbě, a někdy i hloupě až trapně. !!!SPOILER ALERT!!! V prvé řadě jsem myslel že rozmlátím hlavu dceři hlavního hrdiny. Sice hezká, ale staršně rozmazlená puberťačka s trapnýma sluchátkama a telefonem (ano, je to teenager, ale její chování bylo fakt na facku). Některé scény moc nedávaly smysl a nepochopil jsem pár momentů v posledních 20 minutách s Andrewem a taky, co se s ním stalo. Navíc "vynálezce" tam ani nebyl ukázán, jen bylo naznačeno, že se objevil v márnici, což je škoda, bylo by to zajímavější. Zvuky v márnici, kam se ztratila Karen, byly hodně hnusné, ale to patří k hororu. Vůbec jsem nepochopil scénu, kde otec Karen hledí na obraz, pak se do něj jakoby přenese, pak je spoután krásnou ženou vylézající z vody a pak se vrátí zase zpět. Ve výsledku je vidět, že byla práce vymyslet nějaké rozuzlení, co by dávalo smysl. Prostě si někdo pohrával s nápadem natočit horor o únikové hře, ovšem začal točit ještě když nebyl scénář dodělán. Závěr byl docela síla (možná i k smíchu), ale pochopil jsem to tak, že otec a dcera i po vyzklouznutí z domu a nastoupení do auta na parkovišti, kde si udělali přestávku, zůstali ve hře díky zámku na přihrádce a následnému průletu skrze zapalování, kde následoval záběr na místo z obrazu a dům, v němž byli uvězněni.

Mláďata celého světa (2016) (seriál)

Kdo miluje zvířata, tak bude ve svém živlu :) Nejroztomilější mláďata ze světa :)

Šarlatán (2020)

Film uzasny, pouze homosexualni sceny a zbaveni se kotak jsem nemusel, jinak se jedna o povedeny snimek, ktery doporucim kazdemu, kdo se zajima o alternativni lecbu.

Unknown Caller (2014)

Správně napínavý thriller. Čekal jsem, kdo to nakonec bude. Herecky přesvědčivé, dcera hlavního hrdiny moc roztomilá, jeho žena hodně sexy. Konec byl hodně napínavý a už to vypadalo, že je s hlavním hrdinou ámen, ale v poslední chvíli přišla pomoc. Poslední scéna byla moc hezká a záběr před titulky se dal taky očekávat (horory už jsou takové). Za mě super.

Turn Around (2016)

Chtělo by to pořádně rozvést, na podobné filmy jsem koukal před hodně lety - pár lidí jede do lesů, kde se ukrývá maniak a ten je pak jednoho po druhém nemilosrdně likviduje. Konec tohoto krátkého snímku byl nečekaný, dost jsem koukal a říkal jsem si "ta svi** jedna".

Druhá světová válka 8: Hirošima a Nagasaki (1983)

Dokoukal jsem to jen do poloviny. Začátek byl zajímavý, až šokujucí a byla vskutku síla pozorovat ozářené lidi na lůžkách. Pak to přešlo do nudných záběrů, jak jsou zničeny různé budovy a něco o nich. Provázející hlas na ospalosti ještě přidával.

Kočky versus psi (2017) (pořad)

Jina verze Ceasara Milana. Pekny a roztomily :) Jsem milovnikem psu, cili si vic uzivam Ceasara, nicmene i toto ma svuj prinos. Porad ukazuje, jak se da napravit vztah mezi kockou a psem, a ze to jde vzdycky.

Jde si pro nás noc (2018) odpad!

Nebýt toho přílisného "kuchání", byl by to možná i dobrý film, ale díky tomu, že si tu řežou končetiny a vyřezávají vnitřnosti, je to naprostý odpad. Přiště ať se drží jen bojového umění a sekání nechají někomu jinému. Viděl jsem to až do konce, protože jsem chtěl vědět, jak to dopadne. Fakt stačilo.