Linkin Park: Lost in the Echo (2012) (hudební videoklip)

Píseň samotná je skvělá, zato klip průměrný, extra nepůsobící dojmem.

Linkin Park: One More Light (2017) (hudební videoklip)

Jeden z nejlepších songů!!!!! Klip působí kyberneticky, což někomu může napoprvé zamotat hlavu, ale má to grády!!!!!!

1917 (2019)

Sice na první světovou moc nejsem, ale tento snímek se jednoznačně vydařil. Přízuk postav byl skvělý, stejně tak jako samotný příběh a navíc jsem byl ohromen, že byl film natočen na jeden záběr - s tím jsem se setkal jen jednou a můžu říct, že je to úžasná práce. Je škoda, že Benedict zde dostal velmi málo prostoru. Očividně chtěli tvůrci přillákat více lidí, když jej uvedli v traileru, přičemž v samotném filmu se objeví jen na krátkou chvíli. V kině to byl úžasný zážitek.

Šestiraňák (2004) odpad!

Na tomhle není nic světoborného, originálního ani vtipného. Tady se někdo šeredně spletl. Jediné, na co se dá zaměřit je akcent postav, jinak je to depresivní a ubohé. O trapném mladíkovi, který nemá špetku soucitu a kvůli němuž zemře neviná osoba, ani nemluvě.

Podivuhodná věda (2018) (seriál)

Je to strašně zajímavé, navíc mám moc rád jazyky, čili ruštinu pro změnu vřele vítám. Je to dokument pro lidi, co se chtějí něco dozvědět, primitivové tu nemají co pohledávat. Ten kdo má potíže s důvěrou a prahne jen po důkazech, pro toho tento dokument určitě není. Dokument je pro každéhoo, kdo se chce dozvědět něco nového a neskutečného.

Podfukáři (2013)

Skvělý film, osobně kouzla miluju. Nesnažím se v tom hledat logiku, ačkoliv mě občas napadne, jak to mohli udělat, nicméně některé věci je dobré nechat zahalené tajemstvím, protože tak jsou zvláštní a zpestřují život. Je zde několik momentů, co mi nedávaly smysl a ten závěr je hodně mind-blowing, protože jsem myslel, že "big boss" je celou dobu na scéně. On vlastně i byl, jen to nikdo netušil. Herecky super a s vtipnými momenty, a k tomu nádherná Isla Fisher, která jistě učaruje nejedno mužské pohlaví. Osobně nechápu a upřímně lituju ty, co v tomto filmu vidí spíš laciný film, než ohromné předvádění neskutečný triků a skvělou práci s kamerou. Jsem rád, že jsem to viděl v prodloužené verzi, rozhodně to stojí za to. Každá postava se mi líbila a krásně se doplňovali. Jediné čemu nerozumím je, že Jesse mluví ve všech filmech strašně rychle, kolikrát mu není ani rozumět. Kdo má rád kouzla, jistě neprohloupí, obzvláště za přítomnosti Michaela Cainea a Morgana Freemana.

Výměna manželek (2005) (pořad) odpad!

Jedna z největších trapností našeho národa, máme navíc, ale zbytečně ztrácíme čas natáčením ptákovin jako je tato.

Big Ben (1996) (seriál)

Ben má rozhodně své kouzlo :). K tomu jeho kolegyně Sabrina, která sic není žádná kráska, ale umí si s ním poradit :D. A v neposlední řadě Benova matka, která taky umí vytvořit vtipnou situaci :) Na oddych po práci idylka :)

Jedinečné letiště v Dubaji (2013) (seriál)

Naprostá špička. Krásně se člověk dozví, jak to funguje na letišti v Arabských emirátech a jak lidé umí spolupracovat a řešit úkoly s chladnou hlavou. Je super, jak se starají o bezpečnost, aspoň si na ně jen tak někdo nedovolí.