Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Komedie
  • Drama
  • Akční
  • Krimi
  • Animovaný

Obsahy (6)

Nimic (2019)

Profesionální violoncellista, ztvárněný hercem Mattem Dillonem, náhodně potká v metru podivnou cizinku, která bude mít na jeho život nečekané a dalekosáhlé následky.

Capone (2020)

Snímek zachycuje nechvalně známého Al Caponeho (Tom Hardy) v jeho 47 letech. Al Capone si odpykával svůj trest ve věznici v Atlantě ve státě Georgia a následně v Alcatrazu. Příběh zachycuje dobu, kdy je předčasně propuštěn z důvodu jeho zhoršujícího se zdravotního stavu. Capone nyní trpí vážnou demencí na následky prodělané syfilidy a jeho manželka Mae (Linda Cardellini) je momentálně to jediné, co má, načež ho začíná stíhat jeho násilná minulost.

Inception - Making of film (2010)

Dokument o natáčaní filmu Počátek. Christopher Nolan detailně zobrazuje natáčení, přípravu, rozhovory s účastněnými herci a některé nevydařené nebo nepoužité scény z filmu.

Hollywoodské novinky (2010) (TV pořad)

Krátký pořad, který zahrnuje nejaktuálnější zajímavosti okolo nejvetších hvězd hollywoodského šoubyznysu, natáčení nových filmů nebo trháků, které se v blízké době budou natáčet.

Všechno musí pryč (2010)

Will Ferrel začne popíjet alkohol a následně přijde o práci i manželku, která mu navíc vyhodí všechny jeho věci na trávník před dům, které se bude snažit prodat v naději, že získá nějaké peníze. Když v tom najednou přijede nový soused, který bude klíčem k získání jeho starého života.

Chancellor Manuscript, The (2019)

Spisovatel Peter Chancellor (Leonardo Di Caprio) napíše román o Washingtonských politicích ovládaných skupinou vyděračů. Chancellorův rukopis se ale dostane do rukou vládním agentům, kteří začnou spisovatele pronásledovat, neboť se domnívají, že on sám je autorem spiknutí.

Reklama

Reklama

Reklama