kaylin

kaylin

Martin Štefko

okres Český Krumlov
spisovatel, recenzent

homepage
Twitter: MartinStefko

28 bodů

Moje obsahy

od nejnovějšíchpodle abecedypodle roku vzniku filmu
  • 8.5.2014
  Burlesque Assassins (2012)

  Johnny Valentine je muž, který založil organizaci Burlesque Assassins, což jsou krásné dívky, které jediné dokáží řešit problémy Evropy. Zrovna se do jejich hledáčku dostává Mussolini Jr. a klon Adolfa Hitlera a zdá se, že to bude těžký úkol zajistit v Evropě bezpečnost, a to i přes naverbování nové členky Bourbon Sue, která je ostřílenou drsňačkou.

  • 8.5.2014
  Back in the Day (2014)

  Úspěšný Jim se vrací do města, kde vyrůstal a kde potkal svou životní lásku. Sraz s přáteli po letech ho staví do pozice toho, kdo odešel, ale přátelství je silnější. Co ale láska? Jim je konfrontován se ženou, kterou miloval. Ona se má vdávat, on si myslel, že je minulost uzavřena. Zjistí, že minulost se někdy může vrátit a potrápit ho i v současnosti.

  • 8.5.2014
  Angel of the Skies (2013)

  Jihoafričtí piloti během druhé světové války propůjčili svoje schopnosti britské RAF. Jejich mise však neprobíhá nejlépe a oni jsou nuceni se katapultovat na Německem obleženém území. Zde skutečně poznávají, jak vypadá válka v Evropě, a co to znamená boj o přežití.

  • 8.5.2014
  Alan Partridge: Alpha Papa (2013)

  Alan Partridge je celkem obyčejný DJ v rozhlase, ale jakmile je jeho kolega propuštěn a rozhodne se se zbraní vyjednávat, Alan ucítí možnost, jak by se mohl stát slavným.

  • 8.5.2014
  Don't Ring the Doorbell (1978)

  Dvě zvláštní sestry žijí v rozpadajícím se domě a jako mazlíčka mají orangutana, kterého jim dal jejich již zesnulý otec. Zatímco se zdá, že jedna sestra má v hlavě vše srovnáno, druhá se postupně propadá do hlubin šílenství a barbarství.

  • 8.5.2014
  Sin Reaper 3D (2012)

  Samantha je mladá žena, kterou trápí noční můry. Vyhledá pomoc psychologa (Lance Henriksen) a s jeho pomocí se dobere toho, že musí najít svou minulost. Pro její odhalení cestuje do Německa, kde rozhodně čeká víc než jen poklidný výlet.

  • 28.4.2014
  Kevin Hart: Let Me Explain (2013)

  Záznam jednoho z vystoupení Kevina Hata, amerického stand up komika a herce, který během turné po světě, zjistí, že YouTube je v současné době skutečně mocný nástroj a proslaví člověka kdekoli.

  • 28.4.2014
  Corpsing (2013)

  Snímek je moderní variací na klasický frankensteinovský příběh, kdy tentokrát mladá žena touží stvořit živou bytost z mrtvého lidského těla. Povede se jí to, ale následky toho, že propadne lásce ke svému výtvoru, budou děsivé pro všechny zúčastněné.