Doomedx

Skype: doomis

<< předchozí 1 2 3 4 6 7
    • 9.1.2019  03:27
    Mučedníci (2008)

Hmm zajimavejsi snimek nez jakym jsem cekal ze bude. Kultovni film o kterem jsem x let cetl, o tom kolik lidi u toho omdlelo a blablabla takze jsem to musel taky zkouknout a udelat si na to nazor sam... Neni to gore prasarna ve stylu stonožky (ta je natocena vylozene pro prdel a na odreagovani) ani Martyrs nelze srovnavat s perverznim pornem aka Srpski Film, který byl také celkem zábavný, pro nektere lidi i rajcovní ale určite pusobil disturbing efektem. Tohle je neco jineho, neco vic seriozni, vice to cloveka nuti premyslet po skonceni filmu mi zustal dele v hlave nez oba zminene jine snimky. Ne kvuli svoji brutalite, hnusnej to film je, ale ne nejak extremne, na coz jsem si za x let sledovani /r/watchpeopledie nejak zvykl uz. Spis to ma na cloveka psychologicky efekt, jedna vec je zamyslet se nad tou myslenkou ceho jsou lide až schopni, ale take nad hlavnim tematem tohoto filmu *maly spoiler* a to co je vlastne po TÉ naši smrti - na to se mučedníci snazi prijit v tomto filmu bohuzel nedobrovolne a sadisticky. 70% slabá 4* kvuli originalnosti.

• 28.12.2018  14:12

Slabsi odvar "Lynch movies", kterej se velmi spatne chape na prvni zhlednuti a je potreba nad tim dlouho uvazot o nejlepe si o nem neco malo i precist, tak jako tak to byla nuda, koukal jsem na to na 4x. 60%

• 23.12.2018  06:30

Jako dokument to nestálo zase za tolik, pár interview a pohledy lidí do minulosti na "ta" konkrétní utkání. Jako největší mínus jsem bral ale ukázky (replaye) goalu, kdy byly vybrány ne moc detailní záběry, při kterých goal nešlo pořádně ani vidět - bylo to až moc při-zoomované. Každopádně na tomhle jsem vyrůstal 2002-2006. roky kdy jsem koukal na anglickou premier league na galaxii sport, obrovská nostalgie a vzpomínky na dobu která minimálně pro mě byla jednodušší. Henry, Pires, Viera, Bergkamp.. to byly jména co znali i lidé co se fotbalu tolik nevěnovali, to byli lidé co vytvořili 49 zápasový rekord bez prohry. 80%

• 21.12.2018  05:22

Nečekal jsem nic a byl jsem překvapenej, že jsem se opravdu od srdce v první polovině filmu dost nasmál. Vánoční Ferrellovka, kterou jsem zkouknul celou do konce až po 15 neuvěřitelných letech, holt vánoční komedie je přesně to co člověk někdy potřebuje ke zlepšení nálady. 75%

• 20.12.2018  20:39
    Pustina (TV seriál) (2016)

Decent.. na české poměry velmi vydařené a hlavně reálné herecké výkony víceméně celého štábu. Co mi trochu vadilo: natahování celého děje, klidně to mohlo být o 2 díly kratší; většina epizod končí clifhangerem; pár vyloženě filler dílů a nebo naopak úplný skok k jinému tématu, který po celkovém ukončení seriálu zůstává otevřená / nedořešený, takže si pak člověk říká proč tam vůbec tu odbočku dali (Pásek a zdrogovaná Míša např). Hudební doprovod byl solidní, ale dost často se opakovala jedna a ta samá melodie, která po pár dílech začla být dost otravná. 80%

• 16.12.2018  18:37

Kdybych nevidel trailer, dal bych o jednu hvezdu vic, takhle jsem si bohuzel sam sobe ublizil. 70%

• 8.12.2018  10:29

To je jak když pejsek a kočička pekli dort a naházeli tam všechny ingredience co našli, tak tam se pravděpodobně scénáristé inspirovali.Trailer a část filmu působí mysteriózně, potom tam máme 1/3 filmu jako komedii, zbytek je vyplněn krimi-thrillerem. Jakoby na tom není nic špatného i guess, ale nějak mi to tam nesedělo a nemyslím si že to byl původní nápad film takhle zrealizovat, ale uteklo to jako voda a bylo to koukatelné, silná 3* / 70%

• 3.12.2018  11:08

Pár nedokonalostí tam bylo, ale celkově jsem si užil skvěle natočenou (Singer umí to se ví už roky) oslavu Queenu. Celkově možná snímek nemusel mít tak protáhnutý a méně zajímavý střed stopáže. Jinak se člověk nenudí a celou dobu si užívá perfektní performance (do té doby pro mě né příliš sympatického) R. Maleka. V Kině to samozřejmě je o level vyšší audiovizuální zážitek a určitě jeden z povinných filmů tohoto roku. 90%

• 14.10.2018  10:34

Flm bol v celku sklamanie, prvá polovica filma bola absolútna nuda, len málokedy nejaká zaujímavá scéna. Postupom času sa to lepšilo. Páčilo sa mi ako to bolo rozdelené na různe miestnostia ich vlastné príbehy. Za tento nápad a ukončenie si to zaslúži 2 hviezdičky. Edit. Chtel jsem napsat Budget Hateful Eight, pak jsem si ale uvedomil, ze budget to mohlo mit velmi podobnej a ze bych velmi ublizil Tarantinovi a jeho skvostu, tohle byl jeden velkej pomalej joke.

• 13.10.2018  07:42
    Mrakodrap (2018)

Uz se mi sakra dlouho nestalo ze bych u filmu 3x usnul, kazdopade tenhle 2018 radoby Die Hard s Rockem v hlavni roli je proste boring a navic to pusobi jako dvou hodinovy film s kupou nesympatickych hercu resp hlavne ty herecky nestaly za moc. 50%

• 13.10.2018  07:35
    Venom (2018)

Hele.. lepsi nez jsem cekal, Hardy film sice dost carryruje, ale nechapu hromadu negativnich recenzi kvuli kterym jsem chtel film v kinech skipnout, bavil jsem se celou dobu a nektere ty cliche momenty mi nevadily. Refreshing movie a ta udajna podobnost s hero filmy co se tocily pred 10 lety tam je a ja jsem za to rad, takovej Watchmen byl do jiste miry publikem i kritiky take kritizován pritom slo o masterpiece sve doby a zanru (nerikam ze Venom takovy je, ale chapete pointu.. kazdopadne srovnani s 15 let starym Daredevilem je take trochu na miste, jenze ani to podle me nebyla uplna sracka, jak byl Venom prezentovany prvnich par dni). Co se tyce PG 13 vs R ratingu, nemyslim si ze 13ka filmu ublizila, tak jak vsichni psali a ze by byl potom MOC childish, je tam dost scary momentu a samozrejme ze by v Rku Venom pusobim vic jako Venom, jenze tenhle "skoro" Marvel movie je proste situovany na hlavne tu mensi divackou zakladnu co chodi na spiderman filmy s teenagerem v hlavní roli and... i don't mind that 75%.

• 6.10.2018  16:13
    Lucifer (TV seriál) (2016)

Celkový nápad a první epizody dobré, podobně jako u Walking Dead. Jenže s každým dalším dílem má člověk pocit, že stále na něco čeká a díly na které kouká jsou jen "fillery" na prodloužení celkového trvání seriálu a to už pak člověka přestane bavit. Zdlouhavé, občas otravné a nelogické chování postav je důvod proč nemůžu dát víc než 3* = 65%

• 5.10.2018  16:09
    Temné síly (2018)

Koukatelne to bylo, jenze proste bez pokracovani je to pointless film ve kterem se "skoro nic" nestalo a je to vicemene jen takova priprava teen postapo trilogie (ktera v momente kdy toto pisu je NEPOTVRZENA) zalozena na knizni predloze. Nelogicke rozhodovani nekterych hlavnich postav a zbytecne natahovani vedlejsi dejove linky filmu nepomahalo, hudebni doprovod nebyl spatnej, CGI byly take celkem decentni, ale tady to proste konci, dalsi Maze Runner, Hunger Games, Teen x-mani, Divergentní atd. 2/3* tezko rict 50%

• 23.9.2018  08:13

Jdu trochu porovnávat s jedničkou a předem říkám, že jsem trochu biased. Proč? Za A) filmy s tímhle tématem (speciální jednotky, usa vs mexiko, drogové kartely atd) miluji a za B) je jich jak šafránu, takže hodnoceni je minimálně o hvězdičku posunuté nahoru. Čeho jsem si hned všiml je to, že kamera není tak úchvatná jak u prvního dílu kde místo Deakinse si nedovedu představit nikoho jiného kdo by to zvládl lépe, na druhou stranu kamera u druhého dílu je v těsném závěsu a vůbec není špatná. Dále hudba a díky ní i atmosféra (jak všichni víme hudba dělá velkou atmosféru a celkovej feeling u filmu) není tak mrazivá jak u prvního dílu, naopak působí velmi akčně a né tolik monotonně jak u prvního dílu i když zrovna Jóhannssonova hudba nedělala žádnému filmu nikdy ostudu. < PÁR SPOILERŮ > A pak tu máme scénář který byl bohužel děravý jak ementál například: Proč nikde nebylo vidět Rejesovi lidi snažící se najít / osvobodit Izabelu? Jak Brolin věděl, že zkorumpovaná speciální policejní jednotka pracovala pro Rejese a pokud doopravdy pracovali, tak proč riskovali zranění / smrt jeho dcery při přestřelce v poušti. Pro koho pracoval ten zkorumpovaný fízl co zabil ochranku od Izabely na začátku a proč je vlastně zabil? A možná největší otazník pro mě byl ten nápad zabít Del Tora a rozpoutat tím ještě větší válku mezi kartelama, Del Toro samozřejmě pro Rejese nepracoval, ale to nemohl vědět když dal rozkaz k jeho odstranění. Konec si každý může vyložit asi po svém, já to beru tak, že Del Toro klukovi chce trochu pomoct za to že ho nezabil, ale to kluk s údivem ve tváři že Del Toro vůbec žije nemohl vědět že trefil pouze jeho čelist. < KONEC SPOILERU > Samé výtky, ale i přes tohle všechno mi přišel druhý Sicario né stejně dobrý, ba dokonce lepší než první část. Proč? 100% akce vždy a pořád, divák se ani vteřinu nenudí, jednička prostě byla pomalejší, má svoje kouzlo, ale dvojka mi prostě lépe sedla do noty než Villeneuvuv počin i přesto jak jeho filmy miluji. Takže 5* = 80% a po velmi dlouhé době film který jsem hltal od začátku do konce.

• 23.9.2018  05:00

Eh, takovy "nic" rikajici film, ale svym zpusobem je kouzelny. 3* za Hansarda a Irglovou na konci https://www.youtube.com/watch?v=8ebkce5ukn4

• 22.9.2018  06:41

Pokud se clovek dostane pres prvni utter garbage krestanskou polovinu filmu, bude rewardnutej docela zajimavym revenge koncem u ktereho se clovek vubec nenudi. Absurdni Cage mi tady nejak nepasoval a prislo mi ze ho ostatni herci prerostli, taky aby ne kdyz rekne za cely film par slov, na druhou stranu scena v koupelne byla decent. Zajimavy art / revenge / lsd trip pocin na ktery bych se uz nejspis nepodival. 3* = 60%

• 7.7.2018  19:19

Hell or High Water si na nic nehraje, je natočený čistě, reálně a pro chlapy. Člověk se při koukání nenudí a trochu i přemýšlí nad dějem. Rozumí a chápe jak ty "špatné" tak i dobré hlavní protagonisty a jejich akce. Taková ta klasika od Sheridana co tě úplně neposadí na prdel, ale také film o kterém nemůžeš říct že to byl bullshit. 75% odpovídá.

• 6.7.2018  14:01
    Kazišuci (2018)

Ehhh ale jo, bylo to koukatelné, samozřejmě pár pasáží úplně zbytečných a příběh je velmi jednoduchý. Herecké obsazeni bylo takové různorodé na jednu stranu tu máme půvabnou L. Mann a G. Adlon (pride girl), no a na druhé straně jsou už hůře obsazené mužské role jako Miles Robbins nebo v hlavní roli John Cena. 50%, dávám za hudební podkres a konkretně song Love Myself od Hailee Steinfeld.

• 23.6.2018  18:16

Sakra nadčasovej film. Samořídící auta, videokonference, tablety, hlasem ovládané počítače nebo i Arnieho politická kariéra. Nemám představu jak na lidi působil film v 93 roce, ale ted o 1/4 století později můžu říct, že i po dalším zhlédnutí film velmi dobře stárne a rád se na něj dívám znova. 85%

• 13.6.2018  15:16
    Deadpool 2 (2018)

Až na annoying konec mi to přišlo zajímavější než jednička, ale věřím, že ne každému to může sednout. Fat kid byl nesympatickej na druhou stranu Josh Brolin jako Cable byl velmi decent. Deadpool 2 je ten typ filmu co je dobré zkouknout ideálně dvakrát, protože poprvé vám unikne spousta chytrých ale i stupidních narážek. 80%

• 13.6.2018  15:03
    7 životů (2017)

Slabá 4*, český název mi přijde trochu lepší, protože anglický je jeden velký spoiler. 70%

• 2.6.2018  22:18

Ehh.. trochu zdlouhavý mix filmů (usual suspects 1995, the town 2010. heat 1995 a trochu i inside man 2006) plný děr ve scénáři. Přesto zábavný a koukatelný celou dobu s luxusní akcí na začátku a na konci. 78%

• 24.5.2018  17:23

Komentář Matty-ho víceméně řekl úplně vše. Abre los ojos je prostě trochu lepší s osobitějšími herci a trochu propracovanějším dějem. Vanilla sky je zase takové uvolněnější se zajímavější hudbou, ale možná až trochu moc hollywoodské. 75% Vanilla sky a 80% Abre los ojos

• 20.5.2018  02:42

Sice trochou zdlouhavý, ale krásný film, který člověka pohladí po duši. Určitě v sobě má nějaké chyby, ale jde o to poslaní dokázat, že každý lidský život má hodnotu. "Each man's life touches so many other lives. When he isn't around he leaves an awful hole, doesn't he?" 90%

• 4.5.2018  04:47

"Televizní" budget béčkovka s dobrou choreografií zápasníků. Scott Adkins jako Boyka klasicky nezklame, ale horší jsou vedlejší bulharští herci, godlike mode na konci jak z nějaké singleplayerovky a celkově trochu pitomý hlavní děj. 65%

• 14.4.2018  21:18

Ehh? Jakoby pochopil jsem záměr, ale co si z toho mám vzít? Dejme tomu že to je jeden z nejreálnějších filmů co se týče toho CO KDYBY lidstvo začalo přicházet o své smysly díky neznámé pandemii a vypukla globální panika. Jenže moc z toho nemám a velice špatně se to hodnotí, protože na jednu stranu to dává doopravdy smysl, na druhou stranu jsem si z toho nevzal žádné ponaučení, měl bych? No minimálně mi v hlavě nějakou dobu zůstane. 70%

• 11.4.2018  02:31

Jeden z nejnapínavějších filmů co jsem měl možnost zhlédnout i když od začátku vlastně víte co se ve filmu bude dít podle jeho názvu. Celé to působí uvěřitelně a člověk se nenudí, přesto mi tu něco málo chybí. Každopádně jsem byl až zaskočen jak málo cliché momentů tu je. 75%

• 9.4.2018  05:07
    Prozrazení (2012)

Jeden z nejdivnějších filmů co jsem ve svém životě zatím viděl. 70% za nápad.

• 9.4.2018  04:57

~Zatím nejlepší díl Black Mirroru 95%

• 30.3.2018  22:35

♪ Everybody Wants To Rule The World ♪... Ale jo, až občas stupidní jednání a cliche momenty např. autohonička s dodávkama co zabraňovala hlavnímu hrdinovi pokračovat dále a vsunout klíče. Hollywoodský film s předpokládaným koncem zaměněný na teenager publikum. Určitě film, který se vyplatí zkouknout párkrát a sledovat různé easter eggy a ruzné appearances avatarů: tracer z overwatche, raynor z starcraftu, halo soldiers atd. 80%

<< předchozí 1 2 3 4 6 7