Doomedx

B E (A) S T

Skype: doomis

<< předchozí 1 2 3 4 6 7
    • 14.10.2018  10:34

Flm bol v celku sklamanie, prvá polovica filma bola absolútna nuda, len málokedy nejaká zaujímavá scéna. Postupom času sa to lepšilo. Páčilo sa mi ako to bolo rozdelené na různe miestnostia ich vlastné príbehy. Za tento nápad a ukončenie si to zaslúži 2 hviezdičky. Edit. Chtel jsem napsat Budget Hateful Eight, pak jsem si ale uvedomil, ze budget to mohlo mit velmi podobnej a ze bych velmi ublizil Tarantinovi a jeho skvostu, tohle byl jeden velkej pomalej joke.

• 13.10.2018  07:42
    Mrakodrap (2018)

Uz se mi sakra dlouho nestalo ze bych u filmu 3x usnul, kazdopade tenhle 2018 radoby Die Hard s Rockem v hlavni roli je proste boring a navic to pusobi jako dvou hodinovy film s kupou nesympatickych hercu resp hlavne ty herecky nestaly za moc. 50%

• 13.10.2018  07:35
    Venom (2018)

Hele.. lepsi nez jsem cekal, Hardy film sice dost carryruje, ale nechapu hromadu negativnich recenzi kvuli kterym jsem chtel film v kinech skipnout, bavil jsem se celou dobu a nektere ty cliche momenty mi nevadily. Refreshing movie a ta udajna podobnost s hero filmy co se tocily pred 10 lety tam je a ja jsem za to rad, takovej Watchmen byl do jiste miry publikem i kritiky take kritizován pritom slo o masterpiece sve doby a zanru (nerikam ze Venom takovy je, ale chapete pointu.. kazdopadne srovnani s 15 let starym Daredevilem je take trochu na miste, jenze ani to podle me nebyla uplna sracka, jak byl Venom prezentovany prvnich par dni). Co se tyce PG 13 vs R ratingu, nemyslim si ze 13ka filmu ublizila, tak jak vsichni psali a ze by byl potom MOC childish, je tam dost scary momentu a samozrejme ze by v Rku Venom pusobim vic jako Venom, jenze tenhle "skoro" Marvel movie je proste situovany na hlavne tu mensi divackou zakladnu co chodi na spiderman filmy s teenagerem v hlavní roli and... i don't mind that 75%.

• 6.10.2018  16:13
    Lucifer (TV seriál) (2016)

Celkový nápad a první epizody dobré, podobně jako u Walking Dead. Jenže s každým dalším dílem má člověk pocit, že stále na něco čeká a díly na které kouká jsou jen "fillery" na prodloužení celkového trvání seriálu a to už pak člověka přestane bavit. Zdlouhavé, občas otravné a nelogické chování postav je důvod proč nemůžu dát víc než 3* = 65%

• 5.10.2018  16:09
    Temné síly (2018)

Koukatelne to bylo, jenze proste bez pokracovani je to pointless film ve kterem se "skoro nic" nestalo a je to vicemene jen takova priprava teen postapo trilogie (ktera v momente kdy toto pisu je NEPOTVRZENA) zalozena na knizni predloze. Nelogicke rozhodovani nekterych hlavnich postav a zbytecne natahovani vedlejsi dejove linky filmu nepomahalo, hudebni doprovod nebyl spatnej, CGI byly take celkem decentni, ale tady to proste konci, dalsi Maze Runner, Hunger Games, Teen x-mani, Divergentní atd. 2/3* tezko rict 50%

• 23.9.2018  08:13

Jdu trochu porovnávat s jedničkou a předem říkám, že jsem trochu biased. Proč? Za A) filmy s tímhle tématem (speciální jednotky, usa vs mexiko, drogové kartely atd) miluji a za B) je jich jak šafránu, takže hodnoceni je minimálně o hvězdičku posunuté nahoru. Čeho jsem si hned všiml je to, že kamera není tak úchvatná jak u prvního dílu kde místo Deakinse si nedovedu představit nikoho jiného kdo by to zvládl lépe, na druhou stranu kamera u druhého dílu je v těsném závěsu a vůbec není špatná. Dále hudba a díky ní i atmosféra (jak všichni víme hudba dělá velkou atmosféru a celkovej feeling u filmu) není tak mrazivá jak u prvního dílu, naopak působí velmi akčně a né tolik monotonně jak u prvního dílu i když zrovna Jóhannssonova hudba nedělala žádnému filmu nikdy ostudu. < PÁR SPOILERŮ > A pak tu máme scénář který byl bohužel děravý jak ementál například: Proč nikde nebylo vidět Rejesovi lidi snažící se najít / osvobodit Izabelu? Jak Brolin věděl, že zkorumpovaná speciální policejní jednotka pracovala pro Rejese a pokud doopravdy pracovali, tak proč riskovali zranění / smrt jeho dcery při přestřelce v poušti. Pro koho pracoval ten zkorumpovaný fízl co zabil ochranku od Izabely na začátku a proč je vlastně zabil? A možná největší otazník pro mě byl ten nápad zabít Del Tora a rozpoutat tím ještě větší válku mezi kartelama, Del Toro samozřejmě pro Rejese nepracoval, ale to nemohl vědět když dal rozkaz k jeho odstranění. Konec si každý může vyložit asi po svém, já to beru tak, že Del Toro klukovi chce trochu pomoct za to že ho nezabil, ale to kluk s údivem ve tváři že Del Toro vůbec žije nemohl vědět že trefil pouze jeho čelist. < KONEC SPOILERU > Samé výtky, ale i přes tohle všechno mi přišel druhý Sicario né stejně dobrý, ba dokonce lepší než první část. Proč? 100% akce vždy a pořád, divák se ani vteřinu nenudí, jednička prostě byla pomalejší, má svoje kouzlo, ale dvojka mi prostě lépe sedla do noty než Villeneuvuv počin i přesto jak jeho filmy miluji. Takže 5* = 80% a po velmi dlouhé době film který jsem hltal od začátku do konce.

• 23.9.2018  05:00

Eh, takovy "nic" rikajici film, ale svym zpusobem je kouzelny. 3* za Hansarda a Irglovou na konci https://www.youtube.com/watch?v=8ebkce5ukn4

• 22.9.2018  06:41

Pokud se clovek dostane pres prvni utter garbage krestanskou polovinu filmu, bude rewardnutej docela zajimavym revenge koncem u ktereho se clovek vubec nenudi. Absurdni Cage mi tady nejak nepasoval a prislo mi ze ho ostatni herci prerostli, taky aby ne kdyz rekne za cely film par slov, na druhou stranu scena v koupelne byla decent. Zajimavy art / revenge / lsd trip pocin na ktery bych se uz nejspis nepodival. 3* = 60%

• 7.7.2018  19:19

Hell or High Water si na nic nehraje, je natočený čistě, reálně a pro chlapy. Člověk se při koukání nenudí a trochu i přemýšlí nad dějem. Rozumí a chápe jak ty "špatné" tak i dobré hlavní protagonisty a jejich akce. Taková ta klasika od Sheridana co tě úplně neposadí na prdel, ale také film o kterém nemůžeš říct že to byl bullshit. 75% odpovídá.

• 6.7.2018  14:01
    Kazišuci (2018)

Ehhh ale jo, bylo to koukatelné, samozřejmě pár pasáží úplně zbytečných a příběh je velmi jednoduchý. Herecké obsazeni bylo takové různorodé na jednu stranu tu máme půvabnou L. Mann a G. Adlon (pride girl), no a na druhé straně jsou už hůře obsazené mužské role jako Miles Robbins nebo v hlavní roli John Cena. 50%, dávám za hudební podkres a konkretně song Love Myself od Hailee Steinfeld.

• 23.6.2018  18:16

Sakra nadčasovej film. Samořídící auta, videokonference, tablety, hlasem ovládané počítače nebo i Arnieho politická kariéra. Nemám představu jak na lidi působil film v 93 roce, ale ted o 1/4 století později můžu říct, že i po dalším zhlédnutí film velmi dobře stárne a rád se na něj dívám znova. 85%

• 13.6.2018  15:16
    Deadpool 2 (2018)

Až na annoying konec mi to přišlo zajímavější než jednička, ale věřím, že ne každému to může sednout. Fat kid byl nesympatickej na druhou stranu Josh Brolin jako Cable byl velmi decent. Deadpool 2 je ten typ filmu co je dobré zkouknout ideálně dvakrát, protože poprvé vám unikne spousta chytrých ale i stupidních narážek. 80%

• 13.6.2018  15:03
    7 životů (2017)

Slabá 4*, český název mi přijde trochu lepší, protože anglický je jeden velký spoiler. 70%

• 2.6.2018  22:18

Ehh.. trochu zdlouhavý mix filmů (usual suspects 1995, the town 2010. heat 1995 a trochu i inside man 2006) plný děr ve scénáři. Přesto zábavný a koukatelný celou dobu s luxusní akcí na začátku a na konci. 78%

• 24.5.2018  17:23

Komentář Matty-ho víceméně řekl úplně vše. Abre los ojos je prostě trochu lepší s osobitějšími herci a trochu propracovanějším dějem. Vanilla sky je zase takové uvolněnější se zajímavější hudbou, ale možná až trochu moc hollywoodské. 75% Vanilla sky a 80% Abre los ojos

• 20.5.2018  02:42

Sice trochou zdlouhavý, ale krásný film, který člověka pohladí po duši. Určitě v sobě má nějaké chyby, ale jde o to poslaní dokázat, že každý lidský život má hodnotu. "Each man's life touches so many other lives. When he isn't around he leaves an awful hole, doesn't he?" 90%

• 4.5.2018  04:47

"Televizní" budget béčkovka s dobrou choreografií zápasníků. Scott Adkins jako Boyka klasicky nezklame, ale horší jsou vedlejší bulharští herci, godlike mode na konci jak z nějaké singleplayerovky a celkově trochu pitomý hlavní děj. 65%

• 14.4.2018  21:18

Ehh? Jakoby pochopil jsem záměr, ale co si z toho mám vzít? Dejme tomu že to je jeden z nejreálnějších filmů co se týče toho CO KDYBY lidstvo začalo přicházet o své smysly díky neznámé pandemii a vypukla globální panika. Jenže moc z toho nemám a velice špatně se to hodnotí, protože na jednu stranu to dává doopravdy smysl, na druhou stranu jsem si z toho nevzal žádné ponaučení, měl bych? No minimálně mi v hlavě nějakou dobu zůstane. 70%

• 11.4.2018  02:31

Jeden z nejnapínavějších filmů co jsem měl možnost zhlédnout i když od začátku vlastně víte co se ve filmu bude dít podle jeho názvu. Celé to působí uvěřitelně a člověk se nenudí, přesto mi tu něco málo chybí. Každopádně jsem byl až zaskočen jak málo cliché momentů tu je. 75%

• 9.4.2018  05:07
    Prozrazení (2012)

Jeden z nejdivnějších filmů co jsem ve svém životě zatím viděl. 70% za nápad.

• 9.4.2018  04:57

~Zatím nejlepší díl Black Mirroru 95%

• 30.3.2018  22:35

♪ Everybody Wants To Rule The World ♪... Ale jo, až občas stupidní jednání a cliche momenty např. autohonička s dodávkama co zabraňovala hlavnímu hrdinovi pokračovat dále a vsunout klíče. Hollywoodský film s předpokládaným koncem zaměněný na teenager publikum. Určitě film, který se vyplatí zkouknout párkrát a sledovat různé easter eggy a ruzné appearances avatarů: tracer z overwatche, raynor z starcraftu, halo soldiers atd. 80%

• 16.3.2018  05:04
    Mother's Day (2010)

Až na klasickou "nelogičnost" některých postav (Matku a Beth beru jako velmi dobře zahrané), to bylo velice příjemné na jedno zhlédnutí. Jeden z lepších home invasion filmů posledních let. 75%

• 12.3.2018  01:41

Ehm proč se to jmenuje Jumanji mi hlava moc nebere s původní deskovou Jumanji hrou to má společného pramálo, ale chápu, svět se vyvíjí a s ním i diváci a technologie tak proč neudělat z deskové hry konzolovku? Každopádně to nic nemění na tom že film jako takový působil na člověka dobrým pocitem, ofc občas tam byly slabší nebo cringe momenty (komár kill, hození černocha mezi bílé nosorožce aj. a hlavní záporák mi přišel dost ubohý), ale do jisté míry to utíkalo rychle a člověk se nenudil. Jen to prostě nebylo TO Jumanji na kterém jsem jako malý vyrostl a u kterého jsem měl takový ten feeling tajemna, tady to taková nebylo, ale jako adaptace hry to bylo velice dobré. Ještě bych dodal, že nejsem nějaký fanoušek "přehrávání" u herců, ale zrovna zde se Jack Black krásně vydováděl - 70%

• 8.3.2018  02:28

Krásné.. emocionální.. dokonalé. Šablona pro sportovní dokumenty. - 90%

• 7.3.2018  03:46
    Tvář vody (2017)

"Takový podvodní Avatar v dobách studené války" řekl jsem se si na konce a nebyl jsem zklamaný. Upřimně, byl jsem překvapen kolik nahoty ve filmu bylo, dále také nadměrné používáni modrozelené (teal) barvy skoro při každé situaci (což ještě více ukazovalo tu myšlenku vody). Dále dobře napsané a přímo na tělo ušité role pro skvěle hrající herce a dobře melodicky nastavená hudba která si oskara zasloužila určitě a o těch ostatních se dá sice polemizovat, ale film sám o sobě nemůže nikoho urazit. - 75%

• 4.3.2018  04:12
    Lady Bird (2017)

Moc křesťanské, moc americké, moc průměrné - 65% za "Siršu".

• 23.1.2018  04:59

Zklamání.. Jednička je prostě masterpiece! Pokračovaní není vyloženě špatné, je zajímavé (hlavně otevřený konec), ale bohužel nesrovnatelné s původním dílem a celkem i zbytečné. 50%.

• 2.1.2018  12:35

O třídu lepší než sedmý díl, postavy mají lepší charisma, je tu víc akce, konečně se vrátil i humor. Bavil jsem se 85%.

• 9.11.2017  05:54
    Wheelman (2017)

Drive, Baby Driver, Locke, Burried Mišmaš všeho v jednom = může být. Frank Grillo hraje skvěle, mám ho rád, co mě naopak trochu štvalo bylo klasické "rodina rukojmí" a 13 letá dcera s godlike zkušenostmi se řízením 911ky. Ve výsledku ale jsem byl celkem překvapený, délka filmu je správně zvolena tak aby to člověka nenudilo - víc takových filmů 77%.

<< předchozí 1 2 3 4 6 7