Doomedx

Skype: doomis

<< předchozí 1 2 3 4 5 6 8
    • 7.4.2020  20:35
    Díra (2019)

?? ten konec jsem nepochopil a to se mi moc často nestává.

• 23.3.2020  12:03

Pure garbage

• 1.1.2020  23:23
    Klaus (2019)

NEAT. Na konci jsem z toho byl trochu naměkko, pěkný a silný příběh o "Santovi" jak ho možná neznáme. Animák utekl rychle jako voda a byl to klasický roller coaster emocí, ale zrovna teď mi to sedlo, holt jsem asi starej nebo jsem nikdy z toho nevyrosl. 85% nejhezčí animák 2019.

• 12.12.2019  22:19

Jeden z těch filmů co je lepší vidět víckrát ač to většinou nedělám a příjde mi to jako ztráta času, tady to je jinak. Až si zase dám někde repete zážitek bude ještě o něco silnější. Nocturnal Animals je jeden z nejvíce underrated movies za poslední dekádu a spousta lidí film ani správně nepochopila (EZ mode: https://www.youtube.com/watch?v=dUn7DzGUlCs). Fucking Fabulous by Tom Ford (see what i did there? lol) 85%

• 27.11.2019  23:34
    O 10 let mladší (TV pořad) (2018)

Absolutní cringe fiesta

• 10.11.2019  13:48

Choreografická dvouhodinová fantazie. 75%

• 7.10.2019  21:14
    Joker (2019)

Chci víc, tohle byla bomba. Po kurevsky dlouhe době jsem měl úplně skvělej filmovej zážitek z kina, to se mi naposled stalo u Mad Maxe nebo Interstellaru. Nejlepší film tohoto roku so far, brilantní soundtrack, Phoenix performance out of his mind a neskutečnej emocionální zážitek od kterého se nešlo jen tak odtrhnout. 90%

• 1.9.2019  14:58
    Samotáři (2000)

Zvlastni film, plny zvlastnich lidi. Autenticky, uveritelny a hlavne realne pusobici. Macháček hraje excelentne a celej film tahne nahoru, zbytek je takovej divnej meh a po skonceni nevim co si o tom mam myslet, treba se mi to nejak vic ustali v hlave behem par dni. 65% = na ceske pomery solidni.

• 16.7.2019  20:34
    Hodiny (2002)

Film který je mimo ně chápání bohužel neuvěřitelně pomalé. Koukal jsem na to v přestávkách asi týden a to není nikdy dobrý signál.

• 18.6.2019  15:13

Sandlerovský Orient Express. Dávám o jednu hvězdičku vice, protoze Sandler v posledni dobe točí hrozné hovna a tohle je taková vzpomínka na jeho starší dobré časy.

• 16.6.2019  00:11

Kurva to byla sračka

• 28.3.2019  12:49

Sakra Zahler je kurevsky dobrej. Sice to bylo strasne dlouhe, ale dal jsem to na jeden nadech, coz se mi u filmu moc casto krome kin nedeje. Prislo mi to o trochu slabsi nez bizarni Block 99. Kazdopadne krev, praskajici hlavy, ustrelene prsty, hrabani se ve vnitrnostech, necekane pribehove zvraty, velmi solidni herecka performance i od washed up Gibsona - to vše tu je, jen pochybuji, ze tento film sedne kazdemu na notu. 75%

• 9.3.2019  07:08
    Roma (2018)

Jsem rád že jsem filmu pomohl z 80% na 79%, protože i to je dost. Ano bravurní kamera ze strany Cuarona, řezie taky v pořádku, vychvalování žen, odsuzování chlapů a dokazování toho že ženy mají těžší život taky beru.. vlastně i tu reálnost celého snímku (porodnice, protesty, požár) ale tam to končí, film byla obrovská nuda a bohužel něco co mi vůbec nesedlo. Rodina je jedna věc, ale poslouchat 1/3 filmu malé uřvané fracky nebo dívání se na bez emoční obličej paní Apariciové není nic pro mě, jako "dokumentární film" fajn, jako celovečerní film špatné. 2* = 50%

• 8.3.2019  17:57

Tolik let mi film utíkal před zhlédnutím, ale konečně jsem mu dal šanci a můžu říct že se jedná o jeden z nejlepších ba možná nejlepší scénář od Tarantina upravený jen minimálně Scottem (jen konec + přeházení pár scén v jiném pořadí). A oh yea, mnohem lepší než Natural Born Killers, vlastně po dlouhé době film který me doopravdy bavil, miluju 90s roky. 5* = 85%

• 7.3.2019  15:44

Well.. rozjezd to ma dobrej ale zhruba od pulky to zacne pusobit hrozne cringe a ke konci se to zase snazi hrat moc na city. Kazdopadne u Belly odvedli make up artisti velmi decent praci i jeji herectvi a zpev nebyl vubec spatnej. Mladej Arnie trochu pokulhaval, ale aspon pusobil prirozene. Proste dalsi takova romantická teen jednohubka kterou moje cynicka duse nedokaze ocenit na plne care. Silná 3* = 70%

• 26.2.2019  14:43
    MOST! (TV seriál) (2019)

S kazdym dilem mi to bohuzel pripadlo slabsi, kazdopadne na ceske pomery velice solidni vytvor a je videt ze Petr Kolečko je jeden z mála českejch scenaristu co dokaze neco vytvorit. 75%

• 22.2.2019  10:46

Odfláknutá animovaná část filmu podle mě spíše uškodila, jinak to mohlo být minimálně zajímavé, takhle to bylo spíš nudné a otravné. 50%

• 17.1.2019  09:55

Po Genovesových Perfetti sconosciuti jsem čekal stejnou kvalitu a tu jsem dostal jen z části. Film má dobré prvky jako 1) dobré herecké obsazení (Gialliniho mam velmi rád) 2) fantasy 3) jedno místo. Filmu něco chybělo, přišlo mi to děravé, uspěchané a nedodělané, přesto zajimavé a na přemýšlení. 70% hezčí 3* protože Perfetti sconosciuti jsem dal 4* a tento snímek kvalit toho předešlého nedosahuje.

• 9.1.2019  03:27
    Mučedníci (2008)

Hmm zajimavejsi snimek nez jakym jsem cekal ze bude. Kultovni film o kterem jsem x let cetl, o tom kolik lidi u toho omdlelo a blablabla takze jsem to musel taky zkouknout a udelat si na to nazor sam... Neni to gore prasarna ve stylu stonožky (ta je natocena vylozene pro prdel a na odreagovani) ani Martyrs nelze srovnavat s perverznim pornem aka Srpski Film, který byl také celkem zábavný, pro nektere lidi i rajcovní ale určite pusobil disturbing efektem. Tohle je neco jineho, neco vic seriozni, vice to cloveka nuti premyslet po skonceni filmu mi zustal dele v hlave nez oba zminene jine snimky. Ne kvuli svoji brutalite, hnusnej to film je, ale ne nejak extremne, na coz jsem si za x let sledovani /r/watchpeopledie nejak zvykl uz. Spis to ma na cloveka psychologicky efekt, jedna vec je zamyslet se nad tou myslenkou ceho jsou lide až schopni, ale take nad hlavnim tematem tohoto filmu *maly spoiler* a to co je vlastne po TÉ naši smrti - na to se mučedníci snazi prijit v tomto filmu bohuzel nedobrovolne a sadisticky. 70% slabá 4* kvuli originalnosti.

• 28.12.2018  14:12

Slabsi odvar "Lynch movies", kterej se velmi spatne chape na prvni zhlednuti a je potreba nad tim dlouho uvazot o nejlepe si o nem neco malo i precist, tak jako tak to byla nuda, koukal jsem na to na 4x. 60%

• 23.12.2018  06:30

Jako dokument to nestálo zase za tolik, pár interview a pohledy lidí do minulosti na "ta" konkrétní utkání. Jako největší mínus jsem bral ale ukázky (replaye) goalu, kdy byly vybrány ne moc detailní záběry, při kterých goal nešlo pořádně ani vidět - bylo to až moc při-zoomované. Každopádně na tomhle jsem vyrůstal 2002-2006. roky kdy jsem koukal na anglickou premier league na galaxii sport, obrovská nostalgie a vzpomínky na dobu která minimálně pro mě byla jednodušší. Henry, Pires, Viera, Bergkamp.. to byly jména co znali i lidé co se fotbalu tolik nevěnovali, to byli lidé co vytvořili 49 zápasový rekord bez prohry. 80%

• 21.12.2018  05:22

Nečekal jsem nic a byl jsem překvapenej, že jsem se opravdu od srdce v první polovině filmu dost nasmál. Vánoční Ferrellovka, kterou jsem zkouknul celou do konce až po 15 neuvěřitelných letech, holt vánoční komedie je přesně to co člověk někdy potřebuje ke zlepšení nálady. 75%

• 20.12.2018  20:39
    Pustina (TV seriál) (2016)

Decent.. na české poměry velmi vydařené a hlavně reálné herecké výkony víceméně celého štábu. Co mi trochu vadilo: natahování celého děje, klidně to mohlo být o 2 díly kratší; většina epizod končí clifhangerem; pár vyloženě filler dílů a nebo naopak úplný skok k jinému tématu, který po celkovém ukončení seriálu zůstává otevřená / nedořešený, takže si pak člověk říká proč tam vůbec tu odbočku dali (Pásek a zdrogovaná Míša např). Hudební doprovod byl solidní, ale dost často se opakovala jedna a ta samá melodie, která po pár dílech začla být dost otravná. 80%

• 16.12.2018  18:37

Kdybych nevidel trailer, dal bych o jednu hvezdu vic, takhle jsem si bohuzel sam sobe ublizil. 70%

• 8.12.2018  10:29

To je jak když pejsek a kočička pekli dort a naházeli tam všechny ingredience co našli, tak tam se pravděpodobně scénáristé inspirovali.Trailer a část filmu působí mysteriózně, potom tam máme 1/3 filmu jako komedii, zbytek je vyplněn krimi-thrillerem. Jakoby na tom není nic špatného i guess, ale nějak mi to tam nesedělo a nemyslím si že to byl původní nápad film takhle zrealizovat, ale uteklo to jako voda a bylo to koukatelné, silná 3* / 70%

• 3.12.2018  11:08

Pár nedokonalostí tam bylo, ale celkově jsem si užil skvěle natočenou (Singer umí to se ví už roky) oslavu Queenu. Celkově možná snímek nemusel mít tak protáhnutý a méně zajímavý střed stopáže. Jinak se člověk nenudí a celou dobu si užívá perfektní performance (do té doby pro mě né příliš sympatického) R. Maleka. V Kině to samozřejmě je o level vyšší audiovizuální zážitek a určitě jeden z povinných filmů tohoto roku. 90%

• 14.10.2018  10:34

Flm bol v celku sklamanie, prvá polovica filma bola absolútna nuda, len málokedy nejaká zaujímavá scéna. Postupom času sa to lepšilo. Páčilo sa mi ako to bolo rozdelené na různe miestnostia ich vlastné príbehy. Za tento nápad a ukončenie si to zaslúži 2 hviezdičky. Edit. Chtel jsem napsat Budget Hateful Eight, pak jsem si ale uvedomil, ze budget to mohlo mit velmi podobnej a ze bych velmi ublizil Tarantinovi a jeho skvostu, tohle byl jeden velkej pomalej joke.

• 13.10.2018  07:42
    Mrakodrap (2018)

Uz se mi sakra dlouho nestalo ze bych u filmu 3x usnul, kazdopade tenhle 2018 radoby Die Hard s Rockem v hlavni roli je proste boring a navic to pusobi jako dvou hodinovy film s kupou nesympatickych hercu resp hlavne ty herecky nestaly za moc. 50%

• 13.10.2018  07:35
    Venom (2018)

Hele.. lepsi nez jsem cekal, Hardy film sice dost carryruje, ale nechapu hromadu negativnich recenzi kvuli kterym jsem chtel film v kinech skipnout, bavil jsem se celou dobu a nektere ty cliche momenty mi nevadily. Refreshing movie a ta udajna podobnost s hero filmy co se tocily pred 10 lety tam je a ja jsem za to rad, takovej Watchmen byl do jiste miry publikem i kritiky take kritizován pritom slo o masterpiece sve doby a zanru (nerikam ze Venom takovy je, ale chapete pointu.. kazdopadne srovnani s 15 let starym Daredevilem je take trochu na miste, jenze ani to podle me nebyla uplna sracka, jak byl Venom prezentovany prvnich par dni). Co se tyce PG 13 vs R ratingu, nemyslim si ze 13ka filmu ublizila, tak jak vsichni psali a ze by byl potom MOC childish, je tam dost scary momentu a samozrejme ze by v Rku Venom pusobim vic jako Venom, jenze tenhle "skoro" Marvel movie je proste situovany na hlavne tu mensi divackou zakladnu co chodi na spiderman filmy s teenagerem v hlavní roli and... i don't mind that 75%.

• 6.10.2018  16:13
    Lucifer (TV seriál) (2016)

Celkový nápad a první epizody dobré, podobně jako u Walking Dead. Jenže s každým dalším dílem má člověk pocit, že stále na něco čeká a díly na které kouká jsou jen "fillery" na prodloužení celkového trvání seriálu a to už pak člověka přestane bavit. Zdlouhavé, občas otravné a nelogické chování postav je důvod proč nemůžu dát víc než 3* = 65%

<< předchozí 1 2 3 4 5 6 8