Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Komedie
  • Akční
  • Drama
  • Animovaný
  • Krimi

Recenze (227)

plakát

Známí neznámí (2021) 

Nevidet puvodni italsky original z roku 2016 dal bych tomu asi o hvezdicku vice.. jo je to horsi a jo je to promo galaxy foldu a flipu... ale mimo to na ceske pomery solidni ač zkopirovany snimek.

plakát

Příchozí (2016) 

It's such a great film; one that encourages deep thought of not only our own existence and mortality, but also that of our shared experience with those around us, and with whom we are fortunate to share in these short few decades together before separating forever as we enter the phase of death following our own phase of being alive. The genius of this movie is that it forces you to ponder such relationships and confront your own mortality and to (hopefully) wake you up to the fact that your time alive is short (relative to that of the cosmos), and to encourage you not to squander this short, precious gift of 80 or 90 years that has been bestowed upon you.  ~~~ Don't waste your life.

plakát

Mandragora (1997) 

Masterpiece 90. let, krysa je buh.

plakát

Red Notice (2021) 

Nepamatuji si film u ktereho bych vickrat usnul.

plakát

Free Guy (2021) 

Jednohubka, koukatelne, po chvili clovek zapomene na co se dival. Pro cloveka co hraje hry to je naprosto stupidni, cringe a idiotské... ale i tak se to dalo zkouknout.

plakát

Mortal Kombat (2021) 

X let jsem se těšil, jsem biased.. fakt jsem se snažil mít film rád, však nad původním Mortal Kombatem jsem vyrůstal a vždy do noci koukal ještě jako dítě na nově v 90s. Efekty dobry i když tam je videt určitej limitovanej budget, CGI u sub-zera se povedlo. u Gora to bylo trochu horší, ale ve výsledku minimálně decent. Obsazení taky celkem v pohode, Jax se povedl, Sonya i guess ušla, Kano byl skvělej, ostatní nic moc. Upřímně nejvíc mě mrzí novej charakter Cole Young - jeho příběhová linka nebyla nejhorší sice, ale ten charakter je tak zbytečnej. Je skoro stejnej jak Johny Cage.. pak jsem ale začal víc číst a dozvěděl jsem se: "Well, Garner did explain he did not want a white man being the protagonist, so he only had two options: make Johnny Cage Asian or give his role to a new character. If I’m not mistaken, the first option was considered at some point." Což trochu tvůrce omlouvá... z rasových důvodu tam zas vymýšlět nějaké zatáčky jen aby se to producentum a celkově US trhu líbilo a bylo to korektní v této stupidni době. Každopádně... ten fight Cole vs Goro byl asi největší bizár celého filmu.. to mě vyložene mrzelo a hlavně kvůli tomu nemůžu dát ani 4*. 65% - lepší trojka.

plakát

Gummo (1997) 

90% of the cast don't even look human.

plakát

Tah pěšcem (2014) 

Slaba 4*, tobey hraje Fischera skvěle, ale filmu něco chybí a spousta věci není věrohodná.

plakát

Díra (2019) 

?? ten konec jsem nepochopil a to se mi moc často nestává.