Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Drama
  • Animovaný
  • Krimi

Území mrazu (2013)

Prvni polovinu filmu jsem se opravdu nudil, ale konec to celkem vynahradil, kdyby to nebylo založené na skutečné udalosti tak dam o hvezdicku mene.

Don Jon (2013)

Kromě krátké uspěchané stopáže, nesympatických herců a hereček a hlavně opakujicích se scének, které občas působily dost zbytečně a jen tak na vyplnění mista, jsem se po dlouhě době u komedie bavil a občas i smál; film se mi líbíl - 75%

Stalingrad (2013)

Hraje to na efekty, je tam moc slowmotion, ale celkove pribehove se mi film libi a herci mi jsou celkem sympaticti, 60% co je na CSFD je malo, proto nedavam 3* ale 4* a je to zhruba na 70%.

Sezóna zabíjení (2013)

No sakra to byla blbost aneb vsechny cesty vedou do kostela, ale aspon sem tim zabil cas a trochu se u toho i bavil, nebyt toho twisted fucked up prekombinového konce u kterého jsem proste uz kroutil hlavou a zaroven jsem se smal, tak bych dal asi mene nez 50% /Edit: Jebat, byla to fakt sracka davam 2*

Prokletý klub (2009)

Teda až na ten useknutej konec bez Nottingham Forestu (ta stopáž mohla být klidně o 60 minut delší) je to skoro dokonalost a 4* mi pro tento film byly málo. 85%

Jádro (2003)

Sakra to byla blbost.

Absurdistán (2006)

Tenhle film mozna neni nejlepsim zazitek z vsech, ale urcite v nem je neco vic.. a to vic je poselstvi, protoze když vidim dnesni lidi, mladez a vse okolo tak vazne verim ze za nejakych 300 let tu budou behat lidi s IQ mensim nez maji dnes opice, je to smutne, ale je to tak 5* za nadčasovost.

plakát

Chcete být milionářem? (2000) (TV pořad)

Díly s V. Čechem za 4* a díly s ostatníma za 1*, takže udělám kompromis a dám 3*.

plakát

Seznamte se, Joe Black (1998)

"V tomto světě není nic jistého kromě smrti a daní" - "Ne, radši arašidové máslo". 4* za Claire.