KoleckoR

<< předchozí 1 2 3 4 6 8 10
    • 30.6.2018  00:57

Velmi, velmi smutné...

• 3.4.2018  22:52
    Pomsta (amatérský film) (2016)

Docela mrazivé... a když jsem zjistil, že to točil 18-ti letý režisér - klobouk dolů.

• 5.2.2017  14:54
    Ležáky 42 (2010)

Pro mě přijatelná forma hraného dokumentu, doplněná o dobové snímky a filmové záznamy, mě nevadila. A jelikož se jedná o dokument nelze očekávat žádné herecké zázraky. Doprovodný komentář temně malebným hlasem R. Brzobohatého byl parádní

• 11.1.2017  00:35
    Serious Music - Moderní matky (hudební videoklip) (1991)

Životní role P. Jandy. Kam se hrabe Olympic..... https://www.youtube.com/watch?v=P-4Zh83Qhu8

• 2.11.2016  22:37
    1864 (TV seriál) (2014)

Prostě perfektní...

• 12.1.2016  21:42

Docela jsem těšil a nakonec se na to nedalo ani dodívat. Pro mě zcela zmatečné, chaotické podání, které mě ani za mák neoslovilo.

• 25.12.2015  21:08
    Tři bratři (2014)

Připadalo mě to, že to bylo spíchnuto horkou jehlou. Jména herců - zpěváků, které přitahují pozornost, ale vybrat by se dalo lépe. Písničky pěkné, ale proč ty ohrané? To už ta slavná dvojice nemá na něco nového? Vidím to jako rychlý počin, který měl naplnit kapsu...

• 16.10.2015  20:56
    Doktor Martin (TV seriál) (2015)

Doktor z hor s Donutilem... Občas je čemu se zasmát, ale někdy mám pocit, že se jedná o nepovedenou grotesku.

• 16.10.2015  20:53
    Labyrint (TV seriál) (2015)

No.... dobrý. Nejsme fanda do seriálů a dlouhé příběhy mě začnou brzy nudit. Tady jsem vydržel. A prostě se mě to líbilo. Drobnosti k vytknutí by se našly, ale jako celek bych to potřeboval shlédnout ještě jednou, abych pochopil vše. Ale to už raději riskovat nebudu...

• 11.7.2015  14:40
    Nexus (1994)

Puntík za snahu.... jinak katastrofa.

• 3.3.2014  23:35

Nevím proč mě to připomnělo japonskou animovanou srágorovinu "Evangelion", asi proto, že i toto byla pěkná pakárna. Ale dobře udělaná, i když s těma kačama, nebo jak se jmenovali, si mohli trochu víc vyhrát - ryboještěrky plivající kyselinu jsou přece jenom pasé.

• 21.2.2014  18:52
    Sedmives (TV seriál) (2011)

Bod za Ebena.

• 6.2.2014  19:42
    Elysium (2013)

Moc pěkně udělaný, celkem napínavý a pozornost udržující, ale ten konec to podělal. Prostě zase přihlouplý happyend.

• 14.1.2014  18:45
    Rozsudek (TV seriál) (2014)

Kristova noho!! To je hnus... Hrozný kecy, hrozný výkony. Proč toto vůbec vzniklo? Opravdu z takových blbostí je mě na zvracení.

• 4.12.2013  19:24
    Zajatci mlhy (2005)

Rusko-německá parafráze na Most přes řeku Kwai. Očekával jsem, že konec bude vyšperkován velkým happyendem, ale na štěstí jsem se mýlil a film vlastně dopadl dobře. Aspoň teda pro oko diváka.

• 19.11.2013  23:21
    Genghis Khan (2009)

Jedna z mnoha adaptací, která patří k těm méně podařeným...

• 14.11.2013  19:41

Po dlouhém očekávání zklamání. Nuda. Totálně nevyužitý potenciál. Všechno udělané povrchně, chybí detailní kamera. A kam se poděl humor, nebo tradiční hlášky?

• 5.11.2013  18:14
    Pouta války (2004)

Fajn bylo, že to bylo o korejské válce s minimálním zásahem jiných mocností. Takové hrdě patriotické. Válečné scény dobré, věrně natočené. Přesto mám pocit, že to bylo místy točené jako z vody: moc jsem nepochopil, jak se voják může jen tak sbalit a jít se podívat domů. Stejně mě tak připadalo, že nevěděli, jak dál pokračovat, tak prostě z hlavního hrdiny udělali zběha na opačné straně fronty. Celkově lehce nadprůměrný film.

• 23.10.2013  18:47
    Pán času (TV seriál) (2005)

Ač je to u mě k nevíře, toto je seriál, který mě zaujal. Musel jsem mu dát pár dílů, ale fakt dobrý.

• 22.10.2013  18:10

Co ve výčtu filmových kategorií chybí, je groteska. Bohužel všechen tento guláš je tak zmatečný, že si nezaslouží větší pozornosti.

• 17.10.2013  21:40
    Teorie velkého třesku (TV seriál) (2007)

Vypatlanci ve vypatlaném sitcomu.....

• 26.9.2013  12:36
    Riddick (2013)

Do které vesmírné prdele zase chudáka poslali?? Ještěže si tam ochočil pejska, naučil se živit jedem jakýchsi potvor a nakonec našel cestu domů. Třetí pokračování srovnatelné s Černočernou tmou.

• 16.6.2013  13:42

Po shlédnutí tohoto dokumentu jsem začal přemýšlet, jestli má ještě význam dělat někomu otroka za 20t. Schengen je volný, cesta do Holandska se ziskem 150t Euro. Při troše štěstí, když jich projde 10 a nikde mě neodchytí celníci, jsem zaobstaraný do konce života.

• 14.6.2013  22:55
    Colombiana (2011)

Tož dobře to měla děvčica vymyšlený... Raději ani nebádám, co že jí to tak všechno vycházelo. Přičmoudlá brutální Nikita, která dává šachmat ve druhém tahu.

• 11.6.2013  00:09

Ty japonský animáky jsou hrozný sračky...

• 28.5.2013  21:58

Film o malé, ale neméně významné, epizodě v bitvě o Stalingrad. Na 72 rok je to dobře zvládnuté, povedená tanková bitva a ani se tam moc neplete politika, spíš se snaží ukázat pár lidí a jejich psychiku. Naopak scénář dost pokulhává a některé dialogy jsou jenom proto, aby byly. Kdyby raději mlčeli, udělali by líp.

• 27.5.2013  21:43

Pokus zahrát s malým kašpárkem velké divadlo. Začátek navnadil, námět byl dobrý, ale celkové ztvárnění se moc nepovedlo. Pyrotechnické efekty byly nijaké, od vybuchujících min odletovaly gumový pajduláci a nikomu to nevadilo, že je to tak očividné. Herecké výkony těžko vydřené. Bod za první scénu, druhý, že to tak rychle uteklo a zbytečně to neprotahovali...

• 24.5.2013  08:42
    Cargo (2009)

Vesmírné sci-fi s ekologickým podtextem a konspiračním podvodem na lidstvo. Bez nejakých dechberoucích efektů a adrenalinových scén, kde by šlo na všech složkách filmu trochu zapracovat.

• 23.5.2013  18:56

Parádní australská střílečka jeden proti všem. Maličko jsem začal tušit, že zabiják se nevrací jen kvůli pomstě na těch, kteří ho nechali před lety uvěznit. Nezabíjel všechny, které potkal a tak si dokonce u mě zasloužil určité sympatie, kterých postupně přibývalo. Nakonec jsem mu začal i trošku fandit. Film s hustou potemnělou atmosférou a s podivným nemluvným individuem se znetvořeným obličejem.

• 15.5.2013  22:53
    Nevědomí (2013)

Dost dobrý postapokalypťák. Sice trošku předvídatelný, ale mě se scény zdecimovaného světa, jako třeba Golden Gate nebo Empire State Building v troskách, snad nikdy neokoukají.

<< předchozí 1 2 3 4 6 8 10