bekO

Bekim Hoti

okres Jablonec nad Nisou

• 27.10.2014  06:37
    Sepideh (2013)

Zhlédnuto na filmovém Imagine Science Film Festivalu v New Yorku a po té rozhovor přímo s režisérkou dokumentu. Opravdu poutavý dokument, který poukazuje na ignoranci žen ve východních zemích. Je také důležité vědět, že režisérka Berit Madsen na tomto dokumentu pracovala téměř 5 let tudíž se jedná opravdu o propracovaný a promyšlený snímek.

• 17.2.2014  18:43

Nebýt těch pár zajímavostí, které tam zazněli tak bych zde napsal, že tento "dokument" opravdu nestojí za zhlédnutí.

• 10.12.2013  19:55

Z počátku jsem si myslel, že mě tento film nikterak nezaujme a že je dobře hodnocen jen kvůli tomu že nosí titul "klasika" .. Ovšem už první část mě vyvedla z omylu kde se prostříhalo pár záběrů, které byly naprosto atypické pro dobu kdy film vznikl. V části s masakrem na schodišti z Oděsse mi ale padla brada ze záběrů jízdy podél schodů, poté následovalo pár super střihů a najednou film skončil a já už pochopil co znamená filmová nadčasovost ! :) Pokud Vás ale nezajímá filmová technika a historie, tento film si rozhodně nepouštějte.

• 29.10.2013  02:40

Lidé, kteří toto označí jako nejslabší Kubrikovo dílo by si měli přečíst název filmu (samozřejmě v angličtině, protože o tom celý film je) a pustit si ho znovu ale tentokrát už s "eyes wide OPEN!" :)

• 29.5.2013  13:24
    Sunset Blvd. (1950)

film-noir je opravdu žánr, který neměl nikdy zaniknout i když otázkou zůstává, zda je vůbec možné aby nikdy nezanikl se vzrůstající technologií která kompletně popírá vše co si tento žánr žádá. Každopádně Sunset Blvd. patří k jejím milníkům a každý kdo se o film trochu zajímá by tohle měl vidět aby pochopil co pojem "filmová technika" znamená.

• 6.6.2012  16:53
    Iron Sky (2012)

NENÁZVUHODNÁ PRASEČINA !!!!!!!!!!!

• 25.3.2012  20:57
    True (2004)

Tohle nejde slovy popsat to se musí vidět.. Každopádně nejlepší z povídek z filmu "Paříži, miluji Tě".

• 2.1.2012  21:31

Ta Renee French je fakt nádherná !! Škoda, že jí nemůžeme vidět ve více filmech.. To ovšem neplatí o "hercích" ve scéně s Teslovým Transoformátorem u které jsem málem usnul.

• 3.12.2011  18:05

Tento film obsahuje všechno co by měla krimi-komedie obsahovat - VTIP, AKCI, MOMENT PŘEKVAPENÍ A GEORGE CLOONEYHO

• 18.10.2011  15:40
    Jak jsem poznal vaši matku (TV seriál) (2005)

Zprvu jsem nechápal, co na tom všichni mají viděl sem pár dílů v TV nezdálo se mi to nějak extra dobré.. Jenže přišel den kdy jsem si řekl, že se podívám na všechny díly a už po dokoukání 1. serie jsem byl mile překvapen. Ano občas se v seriálu vyskytne nějaký ten malý nedostatek ale pořád je to jedna z nejlepších a nejoriginálnějších situačních komedií vůbec !

• 23.9.2011  21:37

PROSTĚ SRDCOVKA Z MLÁDÍ, KTERÁ SE NEDÁ OHODNOTIT NEGATIVNĚ !!!!

• 23.9.2011  21:20
    Proroctví (2009)

Celý film na mě působil velice kladně, vše bylo tak krásně tajemné až do posledních 10ti minut sem si myslel, že si tento film u mě získá veliké bezvýznamné plus !.. ALE, ještě nikdy sem nezažil abych tak rychle změnil názor na film jako u posledních 10ti minut toho filmu.. HRUZA, DĚS.. (75%)

• 21.9.2011  21:37
    Forrest Gump (1994)

Už samotný námět a scénář dal filmu velikou naději na budoucí úspěch. A po skvělé Zemeckisově režii se z filmu stal opravdový kult !

• 21.9.2011  21:33

Už od začátku je jasné, že nepůjde o ledajaký amatérský pokus o film s válečnou tématikou (mám tím na myslím intro s kulkou). Film je natočen smysluplně, chronologicky uspořádán a není plně předvídatelný tudíž Vás drží u obrazovky či plátna opravdu od začátku až do samotného konce. Skvělý scénář a background přidává filmu na dokonalosti. Na tento film jsem schopen koukat opravdu dost často a vždy od začátku do konce bez jakýchkoli známek znudění. 95%

• 20.9.2011  20:04

Další z filmů, který nelze ohodnotit. Vše je chaotické a nic nedává smysl tudíž jasný "odpad", ale při některých hláškách se opravdu zasměji i dnes když už jsem o něco starší než když sem to viděl poprvé :) ***

• 19.9.2011  18:11

Jsem rád, že sem prožil dětství bez sociálních sítí, PC her etc. Ale štve mě, že jsem tohle nemohl vidět když mi bylo tak 8 let, protože to by bylo něco, když vidím jaké to u mě zanechává dojmy i dnes :) .. 90%

• 17.9.2011  19:04
    Suprhrdina (2008)

Filmy jako je tento v podstatě nejde ohodnotit. Tím myslím, že kdybych měl hodnotit to co se tak většinou u filmů hodnotí tzn. režie, střih, herecké výkony atd. tak bych filmu dal * a dál bych to neřešil. Jenže kdybych měl hodnotit to kolikrát sem se u filmu málem rozbrečel smíchy u jistých scén tak bych volil *****. Tudíž sem volím kompromis ***

• 17.9.2011  16:21
    Walker, Texas Ranger (TV seriál) (1993)

Souhlasím s užiivateli : Letis, The Maker !!!

• 13.9.2011  22:41

Famózní kamera.. Dobrý námět.. A to je tak vše.. ***

• 13.9.2011  22:33

Že režisér Martin Scorsese patří ke světové špičce sem věděl už dávno když dokázal natočit několik světově uznávaných filmu v 70. a 80. letech.. Ale že dokáže ve svých téměř 70ti letech natočit film jako je "Prokletý ostrov" a zaujmout tím nové publikum než bylo v sedadlech kin u jeho prvních filmů před téměř 40ti lety.. To už je něco ! :) Výborný scénář, VYNIKAJÍCÍ režie, skvělá hudba a film je natočený tak že do poslední chvíle nevíte co to vše znamená. *****

• 13.9.2011  22:16

Dovolím si nesouhlasit s názory jako "Natalia P. v roli ve které jí nikdo vidět nechce" naopak N.P. tam padne jako p*del na hrnec a Ashton K. jakbysmet. Film jako takový je dobře natočení se super námětem a scénářem (vtipné hlášky atd.). Na filmu mě zaujal celkem dobrý background, který je podle mě využitý dostatečně a celý film tak působí kladně + výborná hudba. Lehce nadprůměrná romantická komedie. ****

• 13.9.2011  22:02
    The 65th Annual Tony Awards (TV pořad) (2011)

Začátek pořadu - Neil P. H. a jeho "opening" byl fantastický a geniální ! Dále vystoupení nominovaných skupin bylo skvělé např: "How to succeed in bussines" s Danielem Radcliffem. Dále mě zaujal duet N.P.H. a Hugh Jackman ve kterém se tančilo a zpívalo (perfektně provedené). Moderátor již zmiňovaný Neil P. H. byl vynikající !.. Jak zde píše "BigDeal" Takhle to má vypadat !

• 13.9.2011  21:54
    81. Annual Academy Awards (TV pořad) (2009)

Z tohoto předávání cen Akademie se mi nikdy nevymaže z paměti opening v provedení Hugh Jackamana, které bylo jedno z nejlepších vůbec. *****