Sepideh (2013)

Zhlédnuto na filmovém Imagine Science Film Festivalu v New Yorku a po té rozhovor přímo s režisérkou dokumentu. Opravdu poutavý dokument, který poukazuje na ignoranci žen ve východních zemích. Je také důležité vědět, že režisérka Berit Madsen na tomto dokumentu pracovala téměř 5 let tudíž se jedná opravdu o propracovaný a promyšlený snímek.

Iron Sky (2012) odpad!

NENÁZVUHODNÁ PRASEČINA !!!!!!!!!!!

Hlavně nezávazně (2011)

Dovolím si nesouhlasit s názory jako "Natalia P. v roli ve které jí nikdo vidět nechce" naopak N.P. tam padne jako p*del na hrnec a Ashton K. jakbysmet. Film jako takový je dobře natočení se super námětem a scénářem (vtipné hlášky atd.). Na filmu mě zaujal celkem dobrý background, který je podle mě využitý dostatečně a celý film tak působí kladně + výborná hudba. Lehce nadprůměrná romantická komedie. ****

The 65th Annual Tony Awards (2011) (pořad)

Začátek pořadu - Neil P. H. a jeho "opening" byl fantastický a geniální ! Dále vystoupení nominovaných skupin bylo skvělé např: "How to succeed in bussines" s Danielem Radcliffem. Dále mě zaujal duet N.P.H. a Hugh Jackman ve kterém se tančilo a zpívalo (perfektně provedené). Moderátor již zmiňovaný Neil P. H. byl vynikající !.. Jak zde píše "BigDeal" Takhle to má vypadat !

Jak vycvičit draka (2010)

Jsem rád, že sem prožil dětství bez sociálních sítí, PC her etc. Ale štve mě, že jsem tohle nemohl vidět když mi bylo tak 8 let, protože to by bylo něco, když vidím jaké to u mě zanechává dojmy i dnes :) .. 90%

Prokletý ostrov (2010)

Že režisér Martin Scorsese patří ke světové špičce sem věděl už dávno když dokázal natočit několik světově uznávaných filmu v 70. a 80. letech.. Ale že dokáže ve svých téměř 70ti letech natočit film jako je "Prokletý ostrov" a zaujmout tím nové publikum než bylo v sedadlech kin u jeho prvních filmů před téměř 40ti lety.. To už je něco ! :) Výborný scénář, VYNIKAJÍCÍ režie, skvělá hudba a film je natočený tak že do poslední chvíle nevíte co to vše znamená. *****

Proroctví (2009)

Celý film na mě působil velice kladně, vše bylo tak krásně tajemné až do posledních 10ti minut sem si myslel, že si tento film u mě získá veliké bezvýznamné plus !.. ALE, ještě nikdy sem nezažil abych tak rychle změnil názor na film jako u posledních 10ti minut toho filmu.. HRUZA, DĚS.. (75%)

The 81st Annual Academy Awards (2009) (pořad)

Z tohoto předávání cen Akademie se mi nikdy nevymaže z paměti opening v provedení Hugh Jackamana, které bylo jedno z nejlepších vůbec. *****

Suprhrdina (2008)

Filmy jako je tento v podstatě nejde ohodnotit. Tím myslím, že kdybych měl hodnotit to co se tak většinou u filmů hodnotí tzn. režie, střih, herecké výkony atd. tak bych filmu dal * a dál bych to neřešil. Jenže kdybych měl hodnotit to kolikrát sem se u filmu málem rozbrečel smíchy u jistých scén tak bych volil *****. Tudíž sem volím kompromis ***

Potomci lidí (2006)

Famózní kamera.. Dobrý námět.. A to je tak vše.. ***