Vánoce v psinci (1993)

Film byl původně 20 minutový, pak 14 minutový a nakonec TV vzala jen 7 minut. O ženské osamělosti a stáří, a nalézání útěchy v pomoci podobně osamělým psům. Trocha reinkarnace a vánoční večeře může začít...

Omyl doktora Horna (1992)

Zajímavý nápad, i když nerealizovatelný. Zajímavé na tom je, že jsou obecně lidi dobytek? Žádná nová zpráva.

Česká soda (1993) (seriál)

Česká soda využívala toho, co zde do té doby nebylo. A zákonitě postupně upadla do klišé a nechutností.

Malé velké gatě (2006) (TV film)

Vypocený humor, a chorobný žárlivec je - tímhle pojetím - poněkud ohrané a vyčpělé téma.

Šťastní sebevrazi (2006) (TV film)

Dobrý nápad, ale poněkud nepřesvědčivé podání.

Černí andělé (2001) (seriál)

Pokus napodobit cizí schémata v domácím prostředí.

Vůdce daroval Židům město (1944)

Co se dělo tehdy, tak se děje i dneska. Propaguje se taky svinstvo, a lidi to žerou. Takže nevím, čemu se tak diví ti, co jsou už poučení - v něčem, ale ne v jiném!

Rána z milosti (2005) (TV film)

Josef Klíma byl určitě hrdinou především devadesátých let. V časech divočiny se pokoušel společně s jinými, třeba Lorencovou či Kroupou, ukazovat těm, co si myslí, že je jim vše dovoleno a že si vše koupí, že to taky tak nemusí být. Tenhle film je ale prolezlí často herci, kteří dělají svou práci jen proto, že za ni vidí snadno vydělané peníze a právě tak k ní přistupovala řada z nich i v době minulé, a už je to letos 21 let. herec je žoldák, říkají někteří, tak co po něm víc chcete? Herci říkají taky, jsme jen žoldáci, nevezmeme roli, vezme ji někdo jiný, tak co po nás víc kdo může chtít? Ano, je to tak, po hercích víc chtít není možné. Ale herec a člověk, to jsou dvě části člověka, a která je ta podstatnější?