Snakefinger

kraj Praha

1 bod

<< předchozí 1 2 3 4 8 15 21 28
    • 7.1.2019  02:04

Takhle to dopadne, když se chtějí vytřískat peníze. Tedy pekelně. Pekelně strašně. Pekelně nudně. Ale především pekelně idiotsky. První díl byl oddechový a reklama na léto. Tento díl byl jenom přehlídkou tuposti se strašnými výkony herců a z mumie Cher nakonec by jeden blil.

• 14.11.2018  20:20
    Equalizer 2 (2018)

Jedna hvězda z milosti Boží. Po fakt nabité jedničce hořké zklamán ve všech směrech.

• 14.11.2018  20:19
    Mrakodrap (2018)

To bylo jenom trapné, ale fakt trapné. Nic nového, zápletka nulová, vyuzlení plytké. Zbytečné

• 16.7.2018  10:25

Taková totální nelogická blbost, kravina se musí prostě náležitě ohodnotit. Pět hvězd

• 28.6.2018  21:36

Asi bylo řečeno vše. Dodávám, že tento film má všechny atributy stát se kultem. A vůbec bych se nedivil kdyby bylo pokračování....

• 28.5.2018  19:39

Dovolil bych vzkázat panu režizérovi, předtím, než začne něco točit, ať se s důvěrou ozve. Za odpoledne mu nacákám na papír tucet lepších scénářů než tenhle výpotek. Tohle bylo fakt neúnosné. Další věc, kterou nechápu je zdejší překotné hodnocení. Nebo jsem se díval na jíný pšouk?

• 9.3.2018  08:55
    Uteč (2017)

Multi Kulti v praxi. Že by mě to dostalo do kolen zase ne, ale líbil se mi ten pomalý nástup a od příjezdu na sídlo rodičů dívenky divoženky bylo jasné, že se něco nekalého bude dít. Výborný námět, jenom ten tradiční konec to trochu pokazil.

• 4.1.2018  13:13
    Oko v oblacích (2015)

102 minut neuvěřitelné žumpy a politické korektnosti se kterým se normálním smrtelníkům zvedá žaludek a islamisté mají druhý Ramadán. To snad není možné. Celou dobu jsem si myslel, že je to nějaká nejapná, trapná komedYJE ale asi ne.

• 2.12.2017  14:33
    Trestanec (2017)

Silný příběh z vězeňského prostředí prokládáný nádivkou z civilního života. Někdy hluchý, někdy více zabavný, ale jako celek, to fungovalo docela dobře. Už vím kde si borci schovávají žiletky. V análu

• 2.12.2017  14:28

Ronaldo opět nezklamal. Servíruje nám notnou dávku přihlouplých vtípků, debilních grimas, vlastenectví, patosu, přihlouplé dialogy a sem tam nějakou ekšn. Film prostě osciluje mezi výborným hodnocením za skvělé akční scény, logickými propady, jak to už u Ronalda prostě bývá a hluchotou, která tahá za uši. Nejsem fanda Ronaldína, ale tento film patřil fakt mezi ty slabší.

• 1.10.2017  02:40
    V pasti (2015)

Tak tragicky bych to fakt neviděl. Pro mě osobně velmi svěží home invasion ta vadná představitelka měla poměrně fajn sex appeal. Bylo to fajn.

• 30.9.2017  12:44
    Na doraz (2017)

Za co jsem dal vlastně ty dvě hvězdy?

• 30.9.2017  09:11
    Wonder Woman (2017)

Pokud se chtěli tvůrci vyrovnat THORovi, nepovedlo se. Pokud by se měla tahle pinda stát novým Avenger, nestane se. Pokud ---- do pytle proč to píšu. Tenhle filmový výpotek si nezaslouží delšího komentáře než půl stupidní věty

• 30.9.2017  09:06
    John Wick 2 (2017)

Tak z prvního dílu si pamatuji, že někdo někomu zabil psa nebo kočku. Uvažuji co si budu pamatovat z druhého dílu. Jo už vím. Žes se to odehrávalo v Bukurešti nebo Bělehradu? Já si ty města na B strašně pletu.

• 18.9.2017  21:34
    Elle (2016)

Tak nenápadné až to mrazí.

• 18.9.2017  21:32

Tady bych hodnotil nejenom fenomenální výkon Julianne Moore, ale především fakt, že film nebyl zbytečně patosový a kašově klišovité a rozpláclé jak to u emerické produkce bývá zvykem. Velmi silné a přesvědčivé drama.

• 18.9.2017  21:30
    Vetřelec: Covenant (2017)

Přátelé, je to odpad. Sága Vetřelec je opravdu kultovní záležitost se sexy divou Sigourney Weaver v hlavní roli. Je uplně šumák jestli tohle pokračování natočil Ridley Scott nebo Zdenda Troškař. Prostě poslepováno, podle scénáře vymýšleno asi na poslední chvíli. Už čtvrté pokračování pokulhávalo a tohle vetřelce definitivně zazdilo.

• 3.9.2017  20:05

Těžký průměr. Sice místy hodně brutální, ale bez solidní zápletky a bez gradace příběhu. Dalo by se tady vykuchat o hodně více..... ale závěrem to ztrácelo dech.

• 19.8.2017  22:37

Trapné vtípky, roztahaný děj, film o ničem. S filmy, které hovoří o legendě, tedy Králi Artušovi a meči Excalibur to nemám nic společného. Nuda na n - tou.

• 12.4.2017  23:34

Totální ale totální kravina. Takže za pět.

• 5.4.2017  11:07
    Margin Call (2011)

Hlavní poselství tohoto filmu s nepřebernou plejádou hvězd bezesporu je: Vždycky Vás ojebeme. Všecky"

• 30.3.2017  11:11

Dějově to tedy žádná pecka to tedy není.... ale geniálně opravdu velkolepě natočeno. Neviděl jsem před tím žadný trailer, takže mě překvapilo že se bojovalo proti šílené plejádě příšer a ne proti hordám normálních smrtelníků. I tak to za ztrátu času naprosto nepovažuji.

• 26.3.2017  22:50
    Brimstone (2016)

Western takových kvalit se fakt často nevidí. On to vlastně western ani nebyl. Každopádně film, který vám hodně bude strašit v hlavě nebo chcete li pod kůži. Normálně si nevydechnete. Paráda.

• 26.3.2017  22:49
    Loft (2008)

Když jsem si přečetl hlavní mužské předtavitele, alias partičku hezounů hrající v podivných a béčkových filmech, tak se mi do tohohle absolutně nechtělo. A hele. Vyklubal se velmi rafinovaný thriller, který svého DIVIAKA fakt vtáhne do svých spárů .... troška škoda otevřeného konce ale po skoro deseti letech druhé pokračování asi nebude. Skoda.

• 21.3.2017  14:38

Tak špatné to zase nebylo. Ovšem filmy tohoto rázu bývají spojené s charismatickou hlavní postavou a to při vší úctě Edouš Skrajnů moc nebyl. Jason je přeci jenom Jason. Ale za tu podívanou to stálo.

• 21.3.2017  14:35

Tak Eliáš Wůdů si odskočil od pána prstenů a natočil s upachtěným obličejem tohle. Vůbec to nebylo špatné. V podstatě velmi minimalistické dílko s perfektním námětem, ze kterého by šlo při troše fantazie vykřesat určitě o hodně více. Trohu tady ale chyběly ty správné noty.

• 6.3.2017  08:29
    Bolero (2004)

Tak nevím jestli to byla společenská sonda do zlaté polistopadové mládeže a jejich tatínků rychlokvašek nebo opravdové krimi drama. Pokud krimi drama tak notně unylé, pokud sonda do polistopadové éry tak se lehce povedlo.

• 5.3.2017  21:52

Tak artové sračky jednoznačně nemusím. Na to jsou jiní kanoni. Ale tohle mi evidentně a viditělně učarovalo. Celé se to sledovalo jako fantastický videoklip s bizarními obrazy podmalované podmanivou hudební kulisou. A co na tom, že toho nesympatického představitele bych nakopal do pipiny, protože on ocas vlastně ani nemá.

• 5.3.2017  21:38

To se z prasátka vybere pár drobných ale zase ne moc, okouká se pár osvědčených triků v jiných thrillerech a celé se to znovu polepí do jednoho nového fláku. Ať tak či onak, celé funguje a nepůsobí ani zatuchle ani prohnile, ač nového tady není zhola nic, tedy kromě prvotního námětu volat novým obětem :). Celý počin se prostě musí ohodnotit více než průměrem.

• 27.2.2017  16:41
    Ve jménu vlasti (TV seriál) (2011)

Tak možná v Americe super. Ale mně to přišlo zdlouhavé místy liché, ploché .... herecké výkony občas hooodně pokulhávají. Na druhou sérii už to fakt nevidím :(

<< předchozí 1 2 3 4 8 15 21 28