Jurský svět (2015)

T-Rex na hrad! Ke konci trošku vykradená Godzilla, no. Pár nesmyslů a trocha nezbytného patosu tomu chybět nesmí. Škoda, že to na vahách nevyvážil humor, přidal bych i čtvrtou. 67 %

Návrat blbýho a blbějšího (2014)

Wait a minute. Do you mean you have been faking for 20 years? That's... awesome! Yep! Nevěřil jsem tomu, ale "chlapci" i po dvaceti letech dokážou rozesmát těma největšíma kokotinama, co si dokážete představit. 71 %

Interview (2014)

They hate us because they ain't us! Samozřejmě to chce brát dost s nadhledem, ale já se bavil. Naprosto nenáročná, oddychová komedie. Oceňuji i krásnou ukázku, jak se dá za málo peněz udělat krásnej marketing. 70 %

Strážci Galaxie (2014)

I am Groot! Zajímavá partička pošuků, ale vcelku zábavná, tak proč ne... Já to Marvelu opět sežral, jsou to pošuci, je to blbost, ale funguje to. 78 %

Kód Enigmy (2014)

I like solving problems, Commander. And Enigma is the most difficult problem in the world. Hádanky mám rád a filmy z období WWII možná ještě víc. Řemeslně parádní, dějově, až na někdy moc velkou citovost, také. 79 %

Interstellar (2014)

STAY. Fyzika nikdy nebyla moje oblíbená dimenze a tak jsem si to mohl v klidu, bez přemýšlení o "blbostech", vychutnat. No. Až tak v klidu ne. I přes delší stopáž jsem se ani chvíli nenudil a mám pocit, že to byl takovej ten film, co si ho ještě nějakou chvíli pamatovat budu. Tleskám a děkuji. 95 %

Na hraně zítřka (2014)

Remember, there is no courage without fear. Alfou a Omegou tohohle filmu nejsou jen skvělý efekty a téměř nepřerušovaná akce, i Tom tady dokazuje, že ještě nepatří do šrotu a s Emily jim to fakt funguje. Celkově dost povedený. 91 %

300: Vzestup říše (2014)

This is SEQUEL! Trochu jsem čekal, že to po jedničce nemůžou udržet na stejný úrovni a taky že ne. Hlavní hrdina nemastnej, neslanej, nějak zvlášť to nezlepšila ani Eva Green, ikdyž se objektivně snažila... 55 %

Transcendence (2014)

We're not going to fight them we're going to transcend them. Najednou víš všechno, máš teda v podstatě neomezený možnosti, to by bylo aby ti z toho nemrsklo... 78 %

Divergence (2014)

Asi nejsem divergentní. Nebo nespadám do cílový skupiny divergentních puberťaček. 19 %