Dračí srdce (1996)

Sympatický drak ani líbivá melodie nezlepší celkový dojem z filmu, který je pouze průměrný.

Ashes to Ashes (2008) (seriál)

Ačkoliv mám hudbu 80tých let rád, v seriálu mi vůbec neseděla. To, co dělalo LoM tak skvělým...příběh, řízná rocková hudba + Bowie a vtip, zde jednoduše chybí. Drake ani zdaleka nesahá Samovi po kotníky, jeho charizma zde prostě chybí. A jestli byl závěr LoM vyhlášen jako jeden z nejlepších konců seriálu, tak u AtA je to přesně naopak.

Arrow (2012) (seriál)

Jeden z mnoha seriálů, který ze začátku (trochu) bavil, ale postupně začal nudit, takže jsem jej přestal sledovat.

Hráči (2015) (seriál)

Příjemné překvapení, které momentálně pro mě představuje největší čekání na další epizodu s ohledem, že GOT a TWD má pauzu ve vysílání. Pro mě nejlepší seriál tohoto roku.

Mimoni (2015)

Zbožňuju Despicable Me, a proto jsem se na Minions těšil. Jaké to zklamání ! Už dlouho se mi nestalo, abych u filmu v kině usínal. Vtipů bylo, ve srovnáním s DM, málo a nejlepší byly v upoutávkách, takže ničím dalším film vcelku nepřekvapil a dlouze se vlekl.

Kanibalové (1980)

Psychoidní tón posléze vystřídaný uklidňující hudbou, autentické záběry vraždění zvířat, bezohledné chování lidí vůči svým přátelům ve snaze zajistit nejlepší záběr a v neposlední řadě "hody" kanibalů....to jsou věci, které film táhnou a kvůli kterým budete mít nepříjemný pocit v žaludku a pocit, co je to za svinstvo. Právě tohle chtěl režisér docílit a pokud se vám to nelíbí, potom se mu to povedlo. Ve své době velmi kontroverzí film, který vyvolal spoustu otázek. Viděno na videokazetě v době, kdy byl distribuován v ČR a dlouhodobě zamluven ve videopůjčovnách.

Chappie (2015)

Zklamání. Jackman v roli záporáka ? Zklamání. Weaver jen do počtu, Odporná špína typu gangsta a Chappie mi taky k srdci nepřirostl, ptž se choval a mluvil jak okolí, co ho obklopovalo. Patel ukázal v Milionářovi, že umí hrát, ovšem tady moc prostoru stejně jako ostatní známí herci nedostal.

Amazonky (1986)

1* za kozičky a za to, že holky vřískaly :)

Pán šelem (1982)

Celkem zábavné a o dost lepší než trapnosti typu Deathstalker, Ator nebo Barbarian Queen. Načerno natřený tygr, kterému v některých záběrech prosvítalo původní zabarvení, pole, které bylo poorané, povláčené a osazené obilím pěkně v řádcích se daly s úsměvem prominout. Tanya, podobně jako v Sheene, zde nemá problém ukázat své přednosti.

Ovládací panel