chuckboris

3:10 Vlak do Yumy (2007)

Potupa všech westernů.

• 29.11.2012  18:56
    50/50 (2011)

No žádná extra pecka, ale vcelku příjemná podívaná.

• 16.10.2012  21:46

Hahahahaha. Největší sranda byla když jeho dcera běhala po střechách a odhazovala granáty. Luc Besson u mě klesnul hodně dolu. Na trojku ať se radši rovnou vyserou.

• 26.2.2012  20:20
    Absolvent (1967)

Nečekal jsem že mě to bude až tak srát.

• 24.6.2012  16:47
    Agentura Jasno (TV seriál) (2006)

Hnůj s velkým H, velkým N, velkým Ů, velkým J a jěště k tomu píčovina!

• 24.4.2014  20:26
    Alfred Hitchcock uvádí (TV seriál) (1985)

No nevím, velká část epizod mi připadá podprůměrná s předvídatelnými závěry a opakující se tématikou. Hostující celebrity tomu nepomáhají. Mám rád Hitchcockovu tvorbu, ale spíše tu ranější, ale tohle fakt nee.

• 23.8.2012  10:12
    Amazing Spider-Man (2012)

Ty krávo to byl hnus, Spidermanovi dali pěkně na prdel, ani jednorukej DJ Paul Bulva to nemohl zachránit.Možná kdyby zase chlastal vodku vokem. Líbila se vám verze s Tobey Maguirem? Mně jo. Za tohle ale bych dal někomu přes hubu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

• 7.3.2016  23:35

Fakt nevim, za co dostala Lady Gaga zlatý glóbus. Dvanáct dílů se tváří stejně.

• 24.2.2013  20:07

Jěště pět minut po skončení nemůžu dýchat. Tenhle špageťák by měl figurovat ve všech westernovejch žebříčcích, koprodukce Itálie s Amerikou šla ruku v ruce a sedělo to pěkně, pětice ústředních postav byla skvěle vyvážená, Morricone kraluje, atmosféra jak hudbou tak záběrama je cítit divokým západem. Kdo má rád špageťáky a nemůže v tý hromadě najít nějakej pěknej, tak tohle je ta volba!!!

• 9.12.2012  14:06
    Atlas mraků (2012)

Nudaaaaaaaaaaaaaa!

• 27.8.2013  20:27

Po pravdě Terence Hill mi jako Django přišel lepší než Franco Nero.

• 21.3.2017  19:42
    Až tam nezbyl žádný (TV seriál) (2015)

Další zprznění skvělé literární klasiky.

• 7.9.2013  10:07
    Babovřesky (2013)

Devět z deseti lékařů doporučuje Troškovy filmy na problémy se zácpou.

• 30.5.2013  09:13

Děsná pičovina.

• 12.10.2012  20:23
    Ben Hur (1959)

Těžko hledat správná slova. Velice krásný a smutný, dlouhý a úžasný životní příběh Judy Ben Hura. Neuvěřitelné že skoro čtyřy hodiny vůbec nenudily. Nejvíce bych z celého filmu asi vyzvedl scénu ze závodu čtyřspřeží, a samozřejmě výkon Charltona Hestona. Viděl jsem ho hrát v takových bijácích jako Planeta opic či Velká země, však teprve teď jsem docenil jeho herecký úm.

• 28.10.2012  21:00
    Bitch Slap (2009)

Dobrý tak leda s pérem v ruce. Jednu hvězdu. Ani nevim za co.

• 28.11.2012  21:18

Moc hezký příběh, atmosféra 30.let, skvělý soundtrack (Foggy Mountain Breakdown), A ta Faye Dunaway fakt stála za to! Dodatek: Za finální scénu a za Faye přidávám pátou hvězdu.

• 19.11.2012  18:30
    Bílé peklo (2001)

Tak tohle se prej doopravdy stalo, nějakej Cornelius Rost si v roce 1944 vyšlápl takovouhle procházku skoro přes celou Sibiř a šlapal to tři roky. Jestli to fakt takhle bylo, tak je mi toho chlapa kurevsky líto.

• 29.9.2012  13:05

První díl o Ptákovi Uličníkovi a Kojotovi jako by byl předzvěstí letité zábavné série. Viděl jsem i lepší díly, ale přesto tenhle patří mezi ty nej. Dost dobrej závěr.

• 23.11.2012  19:32

Ani jsem netušil že na nejlepší spaghetti westerny narazím u Ternce Hilla a Buda Spencera.

• 18.7.2012  21:14
    Cesta draka (1972)

Hodně jednoduchá zápletka která od začátku směřuje co nejrychlejší cestou ke rvačkám. Ale ty jsou ovšem dobré. A ta závěrečná s Chuckem Norrisem zachránila celej film.

• 6.11.2012  19:25

Tři hvězdy. Ne proto, že by film byl ,,průměrný". Cary Grant je opět vinikající a Grace Kelly pořád okouzlující. Kdyby nebyl pod režií zapsán Hitchcock, dal bych čtyři, film je sám o sobě dobrej. Jenže v porovnání ostatních mistrovo geniálních děl je tohle trochu slabší.

• 21.4.2013  17:01
    City on Fire (1987)

Tak už vím odkud Tarantino bere svoje nápady :)

• 7.3.2016  23:32

Peter Falk a Johnny Cash je sympatická dvojce. Stojí za to vidět.

• 17.10.2012  20:51

Charlie Sheen. Já toho chlapa snad začnu obdivovat. Celý večer si tam sedí a poslouchá bandu rádoby komiků, kteří řeší jeho život od fáze drogy kurvy chlast až po fázi zničení rodiny. A on tam, v klidu posluchá a jěště se tomu směje. Bez sebemenší známky vzteku. Přesně tímhle dokazuje že je ten frajer, za kterýho se má a že celej večer vyhrál. Jedinej kdo se ztrapnil byl Mike Tyson. Přesvědčil mě o tom, že člověk, který by podstoupil dvojitou frontální lobotomii pořád bude mít IQ aspoň o 50 bodů vyšší než on. Boxer dobrej, ale jinak degeeeeeen.

• 19.3.2012  21:57
    Diktátor (1940)

Klobouk dolů před Chaplinem za jeho skvělou imitaci Hitlera (člověk by ani nevěřil že ty jeho bláboly vůbec není němčina). Jeho pojetí fašistické ideologie je jak humorné, tak i satirické, ale místy i velmi surově realistické, krásnou tečkou filmu je Chaplinovo závěrečné poselství míru celému světu. Ve své době určitě velmi silný film, mě však ani po letech nenechal chladným a už jenom za tu odvahu natočit tak nebezpečný film v tak nebezpečné době zaslouží pět hvězd.

• 6.6.2012  20:49

Film docela sračka, ale líbil se mi vzteklej fotr v podání Ladislava Potměšila. Spolu s ,,Hospodou" asi jeho nejlepší role. PS.:Láďo, na tu ,,Ordinaci" se vyser.

• 29.1.2013  21:29

Největší síla filmu je asi v tom, že kdysi dávno se celý ten něuvěřitelný příběh Helen Kellerové opravdu stal, a že také existují lidé jako Anne Sullivanová, kteří umí tvořit zázraky. Zahrát Helen, slepou a hluchou dívku musí být docela tvrdý oříšek a kdejaký herec by se na to musel dlouho připravovat, ovšem patnáctiletá Patty Duke roli zahrála naprosto věrohodně (nechápu proč je na čsfd psaná až jako šestá), a Oscara si odnesla naprosto zaslouženě. Stejně tak i Anne Bancroft, která už pro mě nikdy nebude ta stará kurva z Absolventa, ale ta oscarová tvůrkyně zázraků.

• 7.2.2012  20:30

Děkuju za zkurvenej páteční večer

<< předchozí 1 2 3 4 5