chuckboris

chuckboris

boris čada

okres Tachov

• 15.6.2012  17:23

Další zprznění Irwingova románu. A stejně jako u Hotelu New Hampshire dobré herecké obsazení, ale výsledek na hovno.

• 18.11.2012  20:41
    Ed Wood (1994)

Velkolepý film o ,,nejhorším" režisérovi všech dob. Johny Depp byl jako Ed Wood dobrej, Martin Landau jako Bela Lugosi ještě lepší, mě však z celáho filmu utkvěl v hlavě nejvíce Vincent D´Onofrio, který úžasně zahrál Orsona Wellese, dokázal napodobit jeho gesta i mimiku tak, že jsem na chvíly uvěřil že u stolu sedí skutečný Orson Welles. I když byl ve filmu sotva pár minut, tak je tenhle výkon naprostým příkladem Stanislavského herecké metody. Nevidět to, nikdy bych nevěřil.

• 29.9.2012  12:35

Hodně starý, Bugs Bunny tu vypadá úplně jinak.

• 26.2.2013  18:13

Velmi originální příběh a také skvostný herecký koncert v podání obou hlavních protagonistů, jejichž postavy se postupně charakterově proměňují. Uchvátil mě hlavně Gian Volonté, kterého už jsem v pár westernech viděl ale zatím nikdy ne takhle. Začínám chápat proč byl v prohlášen za nejlepšího evropského herce.

• 26.9.2012  20:44
    Father Ted (TV seriál) (1995)

Tak už mám konečně za sebou poslední díl. Nebo bohužel? Jedná se o další skvělý Britský sitcom a je velká škoda že seriál už dál nepokračoval. Teď nezbývá nic než se dívat znova a znova. (a kdo neviděl, neděste se toho, že to bude moc nábožné, opravdu není). DRINK! FECK! ASS! DRINK! FECK! ASS! DRINK......

• 19.10.2012  20:56

Nečekaně vtipná podívaná, film mě bavil úplně celej. Buster Keaton, i když se nikdy nesměje (na komika zajímavá vlastnost), byl fakt dobrej. Předvádí skvělé kaskadérské kousky, pohyby má dobře sehraný, celej film má rychlý tempo, žádný zbytečný emoce, hodně akce. Překvapila i scéna zřícení lokomotivy (to muselo bejt drahý!!). A ač mám nejradši Chaplina, Frigo i tak dost potěšil.

• 10.7.2013  19:57
    Highlander (1986)

Dneska jsem to po letech zčeknul znova. Ten film má svoje kouzlo, působivý příběh, a Clance Browna, asi jednoho z těch nejlepších filmovejch záporráků.

• 7.11.2012  20:41

Zlatá éra Noir filmu a tohle je jeden z těch nejlepších kousků. Kvůli takovým filmům na tento žánr koukám. Má to drive, mysteriozní černou atmosféru, tajemný a zamotaný děj, charismatické herecké obsazení, sem tam i dost surové scény. Každý noirový fanda musí vidět. Ikona žánru.

• 8.1.2013  12:29
    Horor v Manile (TV film) (2008)

No mohlo tam bejt míň keců a víc ukázek z boxu. Ale i tak dost zajmavej pohled do zákulisí jednoho z nejslavnějších boxerských zápasů.

• 5.2.2012  13:32

Kniha, ač trochu bizarní, byla naprosto skvělá. Když vezmete tento dlouhý román (něco přes sedm set stránek) a zkrouhnete ho do hodiny a půl, vypadá to přesně takhle. Během půl hodiny zemřelo půl rodiny a mě to připadalo k smíchu. Herecké obsazení výborné, předloha výborná, zpracování velmi špatné, takže táhni do prdele Tony Richardsone!!!!

• 23.6.2012  20:30

Proč ty lidi nejsou bohatí jako já?

• 30.9.2012  18:31

Mimozemšťani do Indiana Jonese nepatřej.

• 5.2.2012  13:29

Jaký to poklad se skrýval v tomto filmu z dvaašedesátého roku. Dramatický příběh rasové nesnášenlivosti očima dvou malých dětí. Právník Gregory Peck jako zásadový muž, sám v boji proti všem, rozhodnut obhajovat pravdu a svého klienta i za cenu ztráty dobré pověsti a všech přátel. Zasloužený oscar pro Gregoryho Pecka, (malá role debutujícího Roberta Duvalla taky potěšila).

• 22.12.2012  15:43
    Jednorozený (1990)

Nic podobného jsem v životě neviděl. A vůbec jsem nepochopil o čem to bylo. Jestli někdo jo, prosím o vysvětlení.

• 4.2.2013  22:02

Ať si každý říká co chce, ale já jsem se u tohoto filmu dobře bavil, Grantovo zmatené grimasy mě několikrát rozesmály

• 10.11.2012  15:39
    Jožo Pročko pokúša (TV pořad) (2000)

Jožo Pročko je čůrák a zasloužil by kopačku. Ani rychlý prachy z freevidea nejsou tak trapný jako tahle píčovina.

• 14.10.2015  12:06

To byla ale píčovina. Chris Pratt jako Jack Bauer s Rambonožem ve své ego honící roli. Pipka co na jehlových podpatkách v džungli v klidu zdrhá před dinosaurem. A malí smradi, který si jen tak mimoděk opravý káru. Čtveřice hlavních hrdinů, která prostě přežije úplně všechno, přesto že trénovaní mariňáci chcípaj jeden po druhém.

• 25.4.2012  20:50

Brrr. Jěště půl hodiny po skončení sotva popadám dech, lepší se vůbec neženit. Oscar pro Elizabeth Taylor a Richarda Burtona, kteří se bravurně zhostily psychologické a depresivní role manželů středního věku. Jestli jejich opravdové manželství vypadalo takhle tak to potěš koště!

• 25.4.2013  21:02
    Killer (1989)

Yun-Fat Chow je prostě borec!

• 25.2.2012  17:25
    Komando (1985)

Smál jsem se od začátku do konce. Jedině Arnie dokáže vytrhnout telefoní budku i s týpkem uvnitř,

• 29.9.2012  12:46

Do prdele s medvědama.

• 21.4.2013  18:37

Tedy, čekal jsem něco úplně jiného, ale opravdu úplně jiného, kam se poděl ten starý John Woo, a co se s ním stalo, že se pustil do tématu války??? Dosti překvapující, ale výsledek ve finále velmi dobrý. Ze začátku trochu matoucí, ale postupně děj graduje, spolu s ním se mění charaktery postav, a to já mám rád. Ti, kdož byly na začátku tací, jsou na konci naprosto jinými lidmi(trochu jako Lovec jelenů) a ač je to trochu depresivní, já myslím, že tento film člověku hodně dá.

• 10.9.2012  21:31

Film, který se zapsal do dějin a vytvořil nový akční subžánr zvaný "Heroic Bloodshed". Dodnes je uznáván jako jeden z nejlepších Hong Konngských filmů všech dob.

• 11.4.2012  19:50

Dobrý na blití, ale oceňuju nápad a těším se na trojku.

• 11.11.2012  13:27
    Lovcova noc (1955)

Skvělá kamera.

• 24.9.2014  15:57
    M is for M.I.L.F. (2013)

Můžu dát něco ještě horšího než odpad?

• 11.11.2012  15:04
    Madagaskar (2005)

zkurvený hovna.

• 24.7.2013  18:39
    May Day (TV film) (2001)

Dobrej českej horor.

• 5.2.2012  13:28
    Medici (2001)

Kdo se nudí a nechce trávit u filmu dvě hodiny, musí toto vidět, zaručeně pobaví.

• 22.9.2014  18:57

Docela humus, ale právě takhle by měly vypadat výchovné filmy na základkách.