chuckboris

boris čada

okres Tachov

• 5.2.2012  13:28
    Medici (2001)

Kdo se nudí a nechce trávit u filmu dvě hodiny, musí toto vidět, zaručeně pobaví.

• 21.12.2016  18:53

Pán much

• 22.9.2014  18:57

Docela humus, ale právě takhle by měly vypadat výchovné filmy na základkách.

• 24.7.2013  18:42

Hitchcockovo Psycho po česku. A dost dobře udělaný.

• 24.7.2013  18:39
    May Day (TV film) (2001)

Dobrej českej horor.

• 19.5.2013  10:40
    Vysvobození (1972)

Film, ve kterym je nejlepší a nejdelší šukací scéna všech dob, a hlavně bez žádný ženský.

• 21.4.2013  18:37

Tedy, čekal jsem něco úplně jiného, ale opravdu úplně jiného, kam se poděl ten starý John Woo, a co se s ním stalo, že se pustil do tématu války??? Dosti překvapující, ale výsledek ve finále velmi dobrý. Ze začátku trochu matoucí, ale postupně děj graduje, spolu s ním se mění charaktery postav, a to já mám rád. Ti, kdož byly na začátku tací, jsou na konci naprosto jinými lidmi(trochu jako Lovec jelenů) a ač je to trochu depresivní, já myslím, že tento film člověku hodně dá.

• 21.4.2013  17:01
    City on Fire (1987)

Tak už vím odkud Tarantino bere svoje nápady :)

• 10.4.2013  20:23

Většina filmu stála pěkně za vyližprdel, ale ta řežba na koci to zachránila, střílečky byly jak od Johna Woo a na závěr mocnej fight s motorovejma pilama. Jenom škoda že Yun Fat Chow hrál takovýho blbečka. Ale dodávám že i když jsem to už po třiceti minutách málem vypnul, tak kvůli tomu heroickému konci to fakt stojí vidět!

• 26.3.2013  20:30

Ale jo, byť je to dost zdlouhavý, má to dobrou zápletku a dost hustej psychózní konec, na rozíl od "Žena za výlohou" kde je celej film skvělej ale závěr to podělal. Kdybych si měl vybrat, tak ten druhý snímek by zvítězil, přesto je Scarlet Street na svou dobu výborný nadčasový film a Fritz Lang v něm opět projevil své dokonalé tvůrčí schopnosti.

• 26.2.2013  18:13

Velmi originální příběh a také skvostný herecký koncert v podání obou hlavních protagonistů, jejichž postavy se postupně charakterově proměňují. Uchvátil mě hlavně Gian Volonté, kterého už jsem v pár westernech viděl ale zatím nikdy ne takhle. Začínám chápat proč byl v prohlášen za nejlepšího evropského herce.

• 4.2.2013  22:02

Ať si každý říká co chce, ale já jsem se u tohoto filmu dobře bavil, Grantovo zmatené grimasy mě několikrát rozesmály

• 28.1.2013  21:00
    Zabíjení (1956)

Vůbec žádná nuda, hned od začátku se něco děje, celej film má rychlý tempo, dobrý zvraty, napětí, a jěště k tomu příjemná stopáž 85 minut. Když někdo neví na co koukat, tímhle neprohloupý.

• 21.1.2013  21:26

Hodně šílenou noc zažil Paul, bejt na jeho místě tak bych do sebe hodil pár panáků a druhej den bych nic nevěděl. No, třeba už se mi taky něco takovýho stalo. Třeba jsem taky potkal Cheeche a Chonga. Přestanu kalit a mám náměty na filmy. Jinak kdybych si mohl vybrat, což Paul nemohl, radši bych se doma nudil. Nuda je někdy taky fajn.

• 9.1.2013  22:23

Hej maaaan, to jsou kokoti, fakt jsem se těm dementům tlemil, HOLLY SHIT!

• 8.1.2013  12:29
    Horor v Manile (TV film) (2008)

No mohlo tam bejt míň keců a víc ukázek z boxu. Ale i tak dost zajmavej pohled do zákulisí jednoho z nejslavnějších boxerských zápasů.

• 3.12.2012  20:26
    Oni žijí! (1988)

"Přišel jsem si sem zažvejkat a nakopat vám prdel. A došla mi žvejkačka." XD XD

• 23.11.2012  19:32

Ani jsem netušil že na nejlepší spaghetti westerny narazím u Ternce Hilla a Buda Spencera.

• 19.11.2012  18:30
    Bílé peklo (2001)

Tak tohle se prej doopravdy stalo, nějakej Cornelius Rost si v roce 1944 vyšlápl takovouhle procházku skoro přes celou Sibiř a šlapal to tři roky. Jestli to fakt takhle bylo, tak je mi toho chlapa kurevsky líto.

• 18.11.2012  20:41
    Ed Wood (1994)

Velkolepý film o ,,nejhorším" režisérovi všech dob. Johny Depp byl jako Ed Wood dobrej, Martin Landau jako Bela Lugosi ještě lepší, mě však z celáho filmu utkvěl v hlavě nejvíce Vincent D´Onofrio, který úžasně zahrál Orsona Wellese, dokázal napodobit jeho gesta i mimiku tak, že jsem na chvíly uvěřil že u stolu sedí skutečný Orson Welles. I když byl ve filmu sotva pár minut, tak je tenhle výkon naprostým příkladem Stanislavského herecké metody. Nevidět to, nikdy bych nevěřil.

• 15.11.2012  20:45

Nostalgie z dětství.

• 8.11.2012  21:14

Trochu mě nasral finish, ale jinak dost dobrý. Fritz Lang je jistota.

• 19.10.2012  20:56

Nečekaně vtipná podívaná, film mě bavil úplně celej. Buster Keaton, i když se nikdy nesměje (na komika zajímavá vlastnost), byl fakt dobrej. Předvádí skvělé kaskadérské kousky, pohyby má dobře sehraný, celej film má rychlý tempo, žádný zbytečný emoce, hodně akce. Překvapila i scéna zřícení lokomotivy (to muselo bejt drahý!!). A ač mám nejradši Chaplina, Frigo i tak dost potěšil.

• 17.10.2012  20:51

Charlie Sheen. Já toho chlapa snad začnu obdivovat. Celý večer si tam sedí a poslouchá bandu rádoby komiků, kteří řeší jeho život od fáze drogy kurvy chlast až po fázi zničení rodiny. A on tam, v klidu posluchá a jěště se tomu směje. Bez sebemenší známky vzteku. Přesně tímhle dokazuje že je ten frajer, za kterýho se má a že celej večer vyhrál. Jedinej kdo se ztrapnil byl Mike Tyson. Přesvědčil mě o tom, že člověk, který by podstoupil dvojitou frontální lobotomii pořád bude mít IQ aspoň o 50 bodů vyšší než on. Boxer dobrej, ale jinak degeeeeeen.

• 12.10.2012  20:23
    Ben Hur (1959)

Těžko hledat správná slova. Velice krásný a smutný, dlouhý a úžasný životní příběh Judy Ben Hura. Neuvěřitelné že skoro čtyřy hodiny vůbec nenudily. Nejvíce bych z celého filmu asi vyzvedl scénu ze závodu čtyřspřeží, a samozřejmě výkon Charltona Hestona. Viděl jsem ho hrát v takových bijácích jako Planeta opic či Velká země, však teprve teď jsem docenil jeho herecký úm.

• 10.10.2012  21:46
    Metropolis (1927)

Velmi silný film, ve své době nadčasový.Ostatně jako všechny filmy Fritze Langa, ty jeho výtvory mě bavý i dnes. Na svou dobu dosti dlouhé, ale přesto jsem to dal stejně na jeden zátah.

• 9.10.2012  21:36

Taky bych chtěl mít jednou takovou oslavu. Ale teď vážně, chudák fogy, dal dal dětem veškerou svou lásku, miloval je vším co měl, a ti nevděční parchanti ho nenáviděj? Pche! Co by za to jiní dali.

• 2.10.2012  22:17
    Piraňa 3DD (2012)

A proč ne? Horor to sice není, thriller taky ne, komedie určitě. Není moc filmů co mě neserou a tenhle mě nesral. Podle traileru to vypadalo na totální kokotinu,...........no.....ono to vlastně je totální kokotina, ale tak to asi mělo bejt. Já jsem se u toho několikrát zasmál. A počkejte si na Hasselhoffa, ten chlap je vážně magor. Stejně jako u jeho starej a ulítlejch videoklipů tak i tady jsem nevěděl jestli to myslí vážně nebo jestli si schválně ze sebe dělá prdel. Palec nahoru Dave.

• 2.10.2012  21:42
    Prometheus (2012)

Od začátku jsem to celý doslova hltal, postupem času jsem z toho měl husí kůži. Brrrr. Nejdříve zajímavá tématika měnící se v děsivou atmosféru. Ke konci trocha zklamání, čekal jsem přeci jenom něco duchovnějšího, ale i tak dost dobrý. Nechápu hodnocení, film byl prostě skvělej, stejně tak Noomi i stím negrem, šedesátdevítka je sice pěkný číslo, ale film si zaslouží kurva víc. Dobrá práce Ridley.

• 29.9.2012  13:05

První díl o Ptákovi Uličníkovi a Kojotovi jako by byl předzvěstí letité zábavné série. Viděl jsem i lepší díly, ale přesto tenhle patří mezi ty nej. Dost dobrej závěr.