chuckboris

chuckboris

boris čada

okres Tachov

• 23.1.2013  18:43

Dvě hvězdy a jen čistě z respektu z Bobbyho De Nira. Nehrát v hlavní roli on, byl by to jasnej odpádek.

• 10.4.2013  20:23

Většina filmu stála pěkně za vyližprdel, ale ta řežba na koci to zachránila, střílečky byly jak od Johna Woo a na závěr mocnej fight s motorovejma pilama. Jenom škoda že Yun Fat Chow hrál takovýho blbečka. Ale dodávám že i když jsem to už po třiceti minutách málem vypnul, tak kvůli tomu heroickému konci to fakt stojí vidět!

• 21.4.2013  17:01
    City on Fire (1987)

Tak už vím odkud Tarantino bere svoje nápady :)

• 6.6.2012  20:49

Film docela sračka, ale líbil se mi vzteklej fotr v podání Ladislava Potměšila. Spolu s ,,Hospodou" asi jeho nejlepší role. PS.:Láďo, na tu ,,Ordinaci" se vyser.

• 16.5.2012  21:53

Černá zmije nabírá na síle! Seriál se zlepšuje a zraje. Po dokonalé druhé sérii přišla jěště lepší třetí a já už se těším na čtyřku.

• 10.7.2013  19:57
    Highlander (1986)

Dneska jsem to po letech zčeknul znova. Ten film má svoje kouzlo, působivý příběh, a Clance Browna, asi jednoho z těch nejlepších filmovejch záporráků.

• 10.9.2012  21:31

Film, který se zapsal do dějin a vytvořil nový akční subžánr zvaný "Heroic Bloodshed". Dodnes je uznáván jako jeden z nejlepších Hong Konngských filmů všech dob.

• 15.11.2012  20:45

Nostalgie z dětství.

• 16.5.2012  22:02

Mnohem lepší než první série.Cynický a ironický Rowan ,,Zmije´´Atkinson dobře hlásí na všechny okolo i na totálně blbou královnu Alžbětu. První sérii lepší přeskočit a pustit se hned do druhý.

• 24.4.2014  20:26
    Alfred Hitchcock uvádí (TV seriál) (1985)

No nevím, velká část epizod mi připadá podprůměrná s předvídatelnými závěry a opakující se tématikou. Hostující celebrity tomu nepomáhají. Mám rád Hitchcockovu tvorbu, ale spíše tu ranější, ale tohle fakt nee.

• 25.2.2012  17:25
    Komando (1985)

Smál jsem se od začátku do konce. Jedině Arnie dokáže vytrhnout telefoní budku i s týpkem uvnitř,

• 21.1.2013  21:26

Hodně šílenou noc zažil Paul, bejt na jeho místě tak bych do sebe hodil pár panáků a druhej den bych nic nevěděl. No, třeba už se mi taky něco takovýho stalo. Třeba jsem taky potkal Cheeche a Chonga. Přestanu kalit a mám náměty na filmy. Jinak kdybych si mohl vybrat, což Paul nemohl, radši bych se doma nudil. Nuda je někdy taky fajn.

• 5.2.2012  13:32

Kniha, ač trochu bizarní, byla naprosto skvělá. Když vezmete tento dlouhý román (něco přes sedm set stránek) a zkrouhnete ho do hodiny a půl, vypadá to přesně takhle. Během půl hodiny zemřelo půl rodiny a mě to připadalo k smíchu. Herecké obsazení výborné, předloha výborná, zpracování velmi špatné, takže táhni do prdele Tony Richardsone!!!!

• 17.2.2012  16:05

Srdeční záležitost. Pííískni jen :)

• 9.1.2013  22:23

Hej maaaan, to jsou kokoti, fakt jsem se těm dementům tlemil, HOLLY SHIT!

• 25.2.2012  17:31
    Nájemník (1976)

velmi děsivé

• 7.3.2016  23:32

Peter Falk a Johnny Cash je sympatická dvojce. Stojí za to vidět.

• 19.5.2013  01:20

Koho máte radši? Bobbyho nebo Harveyho? Sice asi jasná volba, ale v tomhle filmu je Harvey jasně na vrcholu. Právě on tomuto filmu dodává náboj, De Niro mu navýsost skvěle sekunduje (tak jak to umí jen on), do toho fantastickej scénář a to nemluvě o kameře a střihu. A ten mocnej soundrack, hmmmm........ Pro mě jedno z nejlepších filmařských děl, trojka SNK naprosto graduje, a jestli se to někomu nelíbí, tak ať mi prdel políbí, já ten film prostě žeru.

• 18.7.2012  21:14
    Cesta draka (1972)

Hodně jednoduchá zápletka která od začátku směřuje co nejrychlejší cestou ke rvačkám. Ale ty jsou ovšem dobré. A ta závěrečná s Chuckem Norrisem zachránila celej film.

• 18.7.2012  21:31

Asi nejlepší film Bruce Leeho. Narozdíl od těch ostatních má příběh, emoce, ale i herecké výkony, skvělé záběry i se stejně skvělou hudbou. A to vše je navíc doplněno mistrovským bojovým uměním šelmy Bruce Leeho (ten chlap byl fakt jinej). Bruce je celý film fakt nasranej a svými pěstmi ze msty zabíjí jednoho nepřítele za druhým, přičemž jejich těla věší po ulicích. Film se mi jevil sympatickým ve více věcech a myslím že je to příjemná podívaná nejen pro milovníky bojových filmů :)

• 19.5.2013  10:40
    Vysvobození (1972)

Film, ve kterym je nejlepší a nejdelší šukací scéna všech dob, a hlavně bez žádný ženský.

• 24.2.2013  20:07

Jěště pět minut po skončení nemůžu dýchat. Tenhle špageťák by měl figurovat ve všech westernovejch žebříčcích, koprodukce Itálie s Amerikou šla ruku v ruce a sedělo to pěkně, pětice ústředních postav byla skvěle vyvážená, Morricone kraluje, atmosféra jak hudbou tak záběrama je cítit divokým západem. Kdo má rád špageťáky a nemůže v tý hromadě najít nějakej pěknej, tak tohle je ta volba!!!

• 3.10.2012  18:53

Amerika, tzv. země neomezených možností trochu surovějším pohledem. Hezký a smutný děj v čele s mlaďoučkým Voightem a vynikajícím ,,mrzákem'' Dustinem Hoffmanem.Celé to ještě pozvedl nádherný soundtrack se songem Everybody's Talking a táhlá harmonika Johna Barryho.

• 29.12.2012  21:50

WTF?

• 27.8.2013  20:27

Po pravdě Terence Hill mi jako Django přišel lepší než Franco Nero.

• 22.11.2012  19:44

Jeden z těch nejlepších spahhetti westernů. Terence Hill a Bud Spencer zde nechali bejt své komediální výstupy a vzali roli s vážným pojetím. Bud byl vždycky ten větší drsňák, ale tady má Terence Hill takovej pohled, že by mohl jít na olympiádu v zírání s Clintem Eastwoodem. Do toho jim jěště sekunduje nezapomenutelný Eli Wallach. Od prvních minut pětihvězdičkový western, závěr minimálně šestihvězdičkový.

• 26.2.2012  20:20
    Absolvent (1967)

Nečekal jsem že mě to bude až tak srát.

• 28.11.2012  21:18

Moc hezký příběh, atmosféra 30.let, skvělý soundtrack (Foggy Mountain Breakdown), A ta Faye Dunaway fakt stála za to! Dodatek: Za finální scénu a za Faye přidávám pátou hvězdu.

• 23.11.2012  19:32

Ani jsem netušil že na nejlepší spaghetti westerny narazím u Ternce Hilla a Buda Spencera.

• 26.2.2013  18:13

Velmi originální příběh a také skvostný herecký koncert v podání obou hlavních protagonistů, jejichž postavy se postupně charakterově proměňují. Uchvátil mě hlavně Gian Volonté, kterého už jsem v pár westernech viděl ale zatím nikdy ne takhle. Začínám chápat proč byl v prohlášen za nejlepšího evropského herce.