chuckboris

chuckboris

boris čada

okres Tachov

• 26.3.2013  20:30

Ale jo, byť je to dost zdlouhavý, má to dobrou zápletku a dost hustej psychózní konec, na rozíl od "Žena za výlohou" kde je celej film skvělej ale závěr to podělal. Kdybych si měl vybrat, tak ten druhý snímek by zvítězil, přesto je Scarlet Street na svou dobu výborný nadčasový film a Fritz Lang v něm opět projevil své dokonalé tvůrčí schopnosti.

• 18.3.2013  20:54
    Poslední výkřik (2012)

To je ještě větší sračka než Playgirls a všechny Kameňáci. Ta pička z "Redakce" byla něco jako česká Neve Cambell a "Ivetka" jako Drew Barrymore, no a maniak v zelený pláštěnce....... asi už nebyly prachy na kostýmy. POZOR SPOILER, ZÁVĚREČNEJ MOTIV: tvoje mamka šla na potrat a zabila moje dítě, tak jsem jí voddělal, následně i jejího muže, teď po letech i tvojí ředitelku, spolužáky a půjdu si i pro tebe.... co všechno neudělá jeden takovej hezkej potrátek, jak k tomu ta ředitelka vůbec přišla, to máma asi netušila kolik lidí kvůli potratu chcípne. Asi jsem vám vykecal závěr, ale myslím že to ve finále bude asi ta poslední věc která vás na tom bude srát, je to prostě nejhorší z nejhorších, jsem zvědav co na to budou po letech říkat naše vnoučata :)

• 26.2.2013  18:13

Velmi originální příběh a také skvostný herecký koncert v podání obou hlavních protagonistů, jejichž postavy se postupně charakterově proměňují. Uchvátil mě hlavně Gian Volonté, kterého už jsem v pár westernech viděl ale zatím nikdy ne takhle. Začínám chápat proč byl v prohlášen za nejlepšího evropského herce.

• 24.2.2013  20:07

Jěště pět minut po skončení nemůžu dýchat. Tenhle špageťák by měl figurovat ve všech westernovejch žebříčcích, koprodukce Itálie s Amerikou šla ruku v ruce a sedělo to pěkně, pětice ústředních postav byla skvěle vyvážená, Morricone kraluje, atmosféra jak hudbou tak záběrama je cítit divokým západem. Kdo má rád špageťáky a nemůže v tý hromadě najít nějakej pěknej, tak tohle je ta volba!!!

• 4.2.2013  22:02

Ať si každý říká co chce, ale já jsem se u tohoto filmu dobře bavil, Grantovo zmatené grimasy mě několikrát rozesmály

• 29.1.2013  21:29

Největší síla filmu je asi v tom, že kdysi dávno se celý ten něuvěřitelný příběh Helen Kellerové opravdu stal, a že také existují lidé jako Anne Sullivanová, kteří umí tvořit zázraky. Zahrát Helen, slepou a hluchou dívku musí být docela tvrdý oříšek a kdejaký herec by se na to musel dlouho připravovat, ovšem patnáctiletá Patty Duke roli zahrála naprosto věrohodně (nechápu proč je na čsfd psaná až jako šestá), a Oscara si odnesla naprosto zaslouženě. Stejně tak i Anne Bancroft, která už pro mě nikdy nebude ta stará kurva z Absolventa, ale ta oscarová tvůrkyně zázraků.

• 28.1.2013  21:00
    Zabíjení (1956)

Vůbec žádná nuda, hned od začátku se něco děje, celej film má rychlý tempo, dobrý zvraty, napětí, a jěště k tomu příjemná stopáž 85 minut. Když někdo neví na co koukat, tímhle neprohloupý.

• 28.1.2013  20:54
    Okruh (TV film) (2008)

Ty krávo to jsou filmy!!!!

• 27.1.2013  22:08
    Román pro ženy (2004)

Prostě Pažout.

• 23.1.2013  18:43

Dvě hvězdy a jen čistě z respektu z Bobbyho De Nira. Nehrát v hlavní roli on, byl by to jasnej odpádek.

• 21.1.2013  21:26

Hodně šílenou noc zažil Paul, bejt na jeho místě tak bych do sebe hodil pár panáků a druhej den bych nic nevěděl. No, třeba už se mi taky něco takovýho stalo. Třeba jsem taky potkal Cheeche a Chonga. Přestanu kalit a mám náměty na filmy. Jinak kdybych si mohl vybrat, což Paul nemohl, radši bych se doma nudil. Nuda je někdy taky fajn.

• 9.1.2013  22:23

Hej maaaan, to jsou kokoti, fakt jsem se těm dementům tlemil, HOLLY SHIT!

• 8.1.2013  12:44
    Rocky and His Friends (TV seriál) (1959)

Pamatuju že seriál kdysi běžel na nově a že to byla docela prdel. Rozhodně mnohem lepší než ta hraná kokotina s De Nirem..

• 8.1.2013  12:29
    Horor v Manile (TV film) (2008)

No mohlo tam bejt míň keců a víc ukázek z boxu. Ale i tak dost zajmavej pohled do zákulisí jednoho z nejslavnějších boxerských zápasů.

• 3.1.2013  13:30

Tak tohle už fakt nééé. "Co říkám...... vždyť ten voják neměl jenom jedno chodidlo, já nemám obě." - "Ale ty jsi sovětský člověk." - "Vždyť létal s fermanem, cožpak je to letadlo, je to bedna, není ani mrštná ani rychlá." - "Ale ty jsi sovětský člověk!!!" Chvilka poezie se soudruhem plukovníkem taky stála za to : "Mám rád válečné dopisi, jdou k nám jako paprsky hvězd, a i když jiné hvězdy už dávno zhasly, jejich paprsky dlouho svítí........." - "Přesně tak soudruhu Plukovníku, jste zvláštní člověk, zvláštní, znáte o lidech to nejpodstatnější, co ví jinak jen bůh kde je to v člověku uschované, vy jste opravdový člověk pane. Opravdový Bolševik!" Čůrák jeden. Pro mě je tohle celý větší prasárna než Srbský film.

• 29.12.2012  21:50

WTF?

• 22.12.2012  15:43
    Jednorozený (1990)

Nic podobného jsem v životě neviděl. A vůbec jsem nepochopil o čem to bylo. Jestli někdo jo, prosím o vysvětlení.

• 9.12.2012  14:06

3:10 Vlak do Yumy (2007)

Potupa všech westernů.

• 29.11.2012  18:56
    50/50 (2011)

No žádná extra pecka, ale vcelku příjemná podívaná.

• 28.11.2012  21:18

Moc hezký příběh, atmosféra 30.let, skvělý soundtrack (Foggy Mountain Breakdown), A ta Faye Dunaway fakt stála za to! Dodatek: Za finální scénu a za Faye přidávám pátou hvězdu.

• 28.11.2012  19:15

Je jen málo opravdu dobrých parodií a tahle mezi ně rozhodně nepatří. U pár scén se trochu pousmějete, ale zbytek je jenom trapnohumor. Asi něco jako ,,Jo Dee Fostar". Jediné co bych vyzdvihnul je Emilio Estevez, tomu to sedlo.

• 25.11.2012  15:29

Můžu to dokončit? Prosím můžu? :) :)

• 23.11.2012  19:32

Ani jsem netušil že na nejlepší spaghetti westerny narazím u Ternce Hilla a Buda Spencera.

• 22.11.2012  19:44

Jeden z těch nejlepších spahhetti westernů. Terence Hill a Bud Spencer zde nechali bejt své komediální výstupy a vzali roli s vážným pojetím. Bud byl vždycky ten větší drsňák, ale tady má Terence Hill takovej pohled, že by mohl jít na olympiádu v zírání s Clintem Eastwoodem. Do toho jim jěště sekunduje nezapomenutelný Eli Wallach. Od prvních minut pětihvězdičkový western, závěr minimálně šestihvězdičkový.

• 19.11.2012  18:30
    Bílé peklo (2001)

Tak tohle se prej doopravdy stalo, nějakej Cornelius Rost si v roce 1944 vyšlápl takovouhle procházku skoro přes celou Sibiř a šlapal to tři roky. Jestli to fakt takhle bylo, tak je mi toho chlapa kurevsky líto.

• 18.11.2012  20:41
    Ed Wood (1994)

Velkolepý film o ,,nejhorším" režisérovi všech dob. Johny Depp byl jako Ed Wood dobrej, Martin Landau jako Bela Lugosi ještě lepší, mě však z celáho filmu utkvěl v hlavě nejvíce Vincent D´Onofrio, který úžasně zahrál Orsona Wellese, dokázal napodobit jeho gesta i mimiku tak, že jsem na chvíly uvěřil že u stolu sedí skutečný Orson Welles. I když byl ve filmu sotva pár minut, tak je tenhle výkon naprostým příkladem Stanislavského herecké metody. Nevidět to, nikdy bych nevěřil.

• 15.11.2012  20:45

Nostalgie z dětství.