chuckboris

• 11.11.2012  13:27
    Lovcova noc (1955)

Skvělá kamera.

• 10.11.2012  15:39
    Jožo Pročko pokúša (TV pořad) (2000)

Jožo Pročko je čůrák a zasloužil by kopačku. Ani rychlý prachy z freevidea nejsou tak trapný jako tahle píčovina.

• 8.11.2012  21:14

Trochu mě nasral finish, ale jinak dost dobrý. Fritz Lang je jistota.

• 7.11.2012  20:41

Zlatá éra Noir filmu a tohle je jeden z těch nejlepších kousků. Kvůli takovým filmům na tento žánr koukám. Má to drive, mysteriozní černou atmosféru, tajemný a zamotaný děj, charismatické herecké obsazení, sem tam i dost surové scény. Každý noirový fanda musí vidět. Ikona žánru.

• 6.11.2012  19:25

Tři hvězdy. Ne proto, že by film byl ,,průměrný". Cary Grant je opět vinikající a Grace Kelly pořád okouzlující. Kdyby nebyl pod režií zapsán Hitchcock, dal bych čtyři, film je sám o sobě dobrej. Jenže v porovnání ostatních mistrovo geniálních děl je tohle trochu slabší.

• 28.10.2012  21:00
    Bitch Slap (2009)

Dobrý tak leda s pérem v ruce. Jednu hvězdu. Ani nevim za co.

• 27.10.2012  19:15
    Skyfall (2012)

Příliš mnoho sentimentu.

• 19.10.2012  20:56

Nečekaně vtipná podívaná, film mě bavil úplně celej. Buster Keaton, i když se nikdy nesměje (na komika zajímavá vlastnost), byl fakt dobrej. Předvádí skvělé kaskadérské kousky, pohyby má dobře sehraný, celej film má rychlý tempo, žádný zbytečný emoce, hodně akce. Překvapila i scéna zřícení lokomotivy (to muselo bejt drahý!!). A ač mám nejradši Chaplina, Frigo i tak dost potěšil.

• 17.10.2012  20:51

Charlie Sheen. Já toho chlapa snad začnu obdivovat. Celý večer si tam sedí a poslouchá bandu rádoby komiků, kteří řeší jeho život od fáze drogy kurvy chlast až po fázi zničení rodiny. A on tam, v klidu posluchá a jěště se tomu směje. Bez sebemenší známky vzteku. Přesně tímhle dokazuje že je ten frajer, za kterýho se má a že celej večer vyhrál. Jedinej kdo se ztrapnil byl Mike Tyson. Přesvědčil mě o tom, že člověk, který by podstoupil dvojitou frontální lobotomii pořád bude mít IQ aspoň o 50 bodů vyšší než on. Boxer dobrej, ale jinak degeeeeeen.

• 16.10.2012  21:46

Hahahahaha. Největší sranda byla když jeho dcera běhala po střechách a odhazovala granáty. Luc Besson u mě klesnul hodně dolu. Na trojku ať se radši rovnou vyserou.

• 13.10.2012  19:45
    Příběh Audrey Hepburnové (TV film) (2000)

Jak může Jennifer Love Hewitt hrát Audry Hepburn? Zabít, vykuchat, spálit a zasipat vápnem ať nesmrdí!

• 12.10.2012  20:23
    Ben Hur (1959)

Těžko hledat správná slova. Velice krásný a smutný, dlouhý a úžasný životní příběh Judy Ben Hura. Neuvěřitelné že skoro čtyřy hodiny vůbec nenudily. Nejvíce bych z celého filmu asi vyzvedl scénu ze závodu čtyřspřeží, a samozřejmě výkon Charltona Hestona. Viděl jsem ho hrát v takových bijácích jako Planeta opic či Velká země, však teprve teď jsem docenil jeho herecký úm.

• 12.10.2012  20:04

Fraškaaaa! Doufám že Gibson shoří v pekle.

• 10.10.2012  21:46
    Metropolis (1927)

Velmi silný film, ve své době nadčasový.Ostatně jako všechny filmy Fritze Langa, ty jeho výtvory mě bavý i dnes. Na svou dobu dosti dlouhé, ale přesto jsem to dal stejně na jeden zátah.

• 9.10.2012  21:36

Taky bych chtěl mít jednou takovou oslavu. Ale teď vážně, chudák fogy, dal dal dětem veškerou svou lásku, miloval je vším co měl, a ti nevděční parchanti ho nenáviděj? Pche! Co by za to jiní dali.

• 8.10.2012  21:49

Trochu zklamání. Hitchcock má mnohem lepší filmy. Nenadchnul mě ani scénář, který většinou v Hitchcockově filmech dominuje, ale ani filmové postavy. Nevím proč, ale stárnoucímu Jamesi Stewartovi nemůžu přijít na chuť. Ostatní Hichcockovo filmy jako Mrtvá a živá, Vražda na objednávku, Pověstný muž, Cizinci ve vlaku osoně řadím na absolutní "špici". Tento snímek přeci jenom trochu níže. Nicméně jsem zvědav na původní verzi z roku 1934, Peter Lorre celý děj určitě pozvedne.

• 5.10.2012  20:00

S Oscarem pro Penna bych to tolika nepřeháněl, film trochu moc zdlouhavej, ale v celku jo. Role Eliho Wallache potěšila, já toho ksichta ani nepoznal. A že jsem si říkal odkud toho chlapa znám? Eastwood tahá starý kámoše:)

• 3.10.2012  22:17

Hustě zamotanej příběh.

• 3.10.2012  18:53

Amerika, tzv. země neomezených možností trochu surovějším pohledem. Hezký a smutný děj v čele s mlaďoučkým Voightem a vynikajícím ,,mrzákem'' Dustinem Hoffmanem.Celé to ještě pozvedl nádherný soundtrack se songem Everybody's Talking a táhlá harmonika Johna Barryho.

• 2.10.2012  22:17
    Piraňa 3DD (2012)

A proč ne? Horor to sice není, thriller taky ne, komedie určitě. Není moc filmů co mě neserou a tenhle mě nesral. Podle traileru to vypadalo na totální kokotinu,...........no.....ono to vlastně je totální kokotina, ale tak to asi mělo bejt. Já jsem se u toho několikrát zasmál. A počkejte si na Hasselhoffa, ten chlap je vážně magor. Stejně jako u jeho starej a ulítlejch videoklipů tak i tady jsem nevěděl jestli to myslí vážně nebo jestli si schválně ze sebe dělá prdel. Palec nahoru Dave.

• 2.10.2012  21:42
    Prometheus (2012)

Od začátku jsem to celý doslova hltal, postupem času jsem z toho měl husí kůži. Brrrr. Nejdříve zajímavá tématika měnící se v děsivou atmosféru. Ke konci trocha zklamání, čekal jsem přeci jenom něco duchovnějšího, ale i tak dost dobrý. Nechápu hodnocení, film byl prostě skvělej, stejně tak Noomi i stím negrem, šedesátdevítka je sice pěkný číslo, ale film si zaslouží kurva víc. Dobrá práce Ridley.

• 30.9.2012  18:31

Mimozemšťani do Indiana Jonese nepatřej.

• 29.9.2012  13:15

Šílený vědec vypadal jako Peter Lorre.

• 29.9.2012  13:05

První díl o Ptákovi Uličníkovi a Kojotovi jako by byl předzvěstí letité zábavné série. Viděl jsem i lepší díly, ale přesto tenhle patří mezi ty nej. Dost dobrej závěr.

• 29.9.2012  12:46

Do prdele s medvědama.

• 29.9.2012  12:35

Hodně starý, Bugs Bunny tu vypadá úplně jinak.

• 26.9.2012  20:44
    Father Ted (TV seriál) (1995)

Tak už mám konečně za sebou poslední díl. Nebo bohužel? Jedná se o další skvělý Britský sitcom a je velká škoda že seriál už dál nepokračoval. Teď nezbývá nic než se dívat znova a znova. (a kdo neviděl, neděste se toho, že to bude moc nábožné, opravdu není). DRINK! FECK! ASS! DRINK! FECK! ASS! DRINK......

• 13.9.2012  22:24
    Ve stínu (2012)

Jsem asi drzej že dávám dvě hvězdy, co? Technicky a dobově perfektní, hudba taky dobrá, ale to je moc málo. Mám rád filmy kde se hlavní hrdina obětuje pro vyšší dobro, ale tady mi Trojan nepřipadal jako hrdina ale jako totální blb.

• 10.9.2012  21:31

Film, který se zapsal do dějin a vytvořil nový akční subžánr zvaný "Heroic Bloodshed". Dodnes je uznáván jako jeden z nejlepších Hong Konngských filmů všech dob.

• 23.8.2012  10:12
    Amazing Spider-Man (2012)

Ty krávo to byl hnus, Spidermanovi dali pěkně na prdel, ani jednorukej DJ Paul Bulva to nemohl zachránit.Možná kdyby zase chlastal vodku vokem. Líbila se vám verze s Tobey Maguirem? Mně jo. Za tohle ale bych dal někomu přes hubu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!