himor

<< předchozí 1 2 3 4 5 6
    • 12.10.2017  15:35

Rozhodne nie som romantik, ale bol to dojímák :D Pekné no. 75%

• 12.10.2017  15:19

Skvelý akčný film. Dávno som sa nezabával a nežasol na samotným filmom už roky. Skvelá prestrelka v kostole dodala 5 hviezdu. Výborné. 95%

• 12.10.2017  15:17
    Kandidát (2013)

Ako ja nemám rád Majeského a Hilmerovú...to sú základné kamene môjho negatívneho komentu a hodnotenia. Ak od nich dvoch odhliadnem, tak je to typický slovenský film 21.storočia. Už mi tam chýba iba Bárta a trio je dokonané. Darmo, niesom fanúšik slovenských filmov. 15%

• 12.10.2017  15:13

K tomuto filmu sa mi hodí hláška zo South Parku: "Žebřík do nebe? To je píčovina". Zdá sa mi, že som touto vetou jasne načrtol dej a celkovú hodnotu filmu. 10%

• 12.10.2017  15:01

Ťažko sa objektívne vyjadriť, že čo to vlastne má znamenať. Veľká škoda je tiež, že som to videl dávno a ešte aj s titulkami. Asi by som mal tento ruský zázrak opätovne zhliadnuť :D ?%

• 12.10.2017  14:59

Ani sa mi to nechce komentovať, hrôza. Som prekvapený že som túto smradľavú riť dopozeral do konca. 5%

• 2.9.2017  20:04

Hmm...pozeral som a pozeral a snažil som sa aj pochopiť, ale zjavne ma to minulo...nechápem vznik filmu. Hviezdice som dal len preto, aby som tu nebol úplne za debila. Pre mňa osobne úplné sklamanie. 0%

• 13.8.2017  20:27

Nech žije Sakaarson, spasitel! 100%

• 13.8.2017  20:20

Ale celkom dobré, mňa veci alá Underworld vždy bavili a nehľadám väčšinou nejaké chyby. To isté platí aj tu, solídna jednohubka, nemám problém. 80%

• 13.8.2017  19:39
    John Wick (2014)

Dal by som aj 5, ale bolo by to fest prehnané. Celkovo dobrý akčňák, skvelé efekty, množstvo krvi, mozgov vonku a tak. Nieje asi celkom reálne každého na prvú šupu strieľať do hlavy, ale to nevadí. Škoda, že ten trúd Revers sa nevie tváriť, stále ten istý xicht. Ale človek si za tie roky už zvykne heh. Svižných 80%

• 13.8.2017  19:36
    Doom (2005)

Čo som komu ja spravil? 15%

• 13.8.2017  19:34

No toto bol audiovizuálny orgazmus. Zo začiatku sa všetko ťahalo ako sopeľ, ale po rozbehu, skvelý scifák, skvelý. Bohovsky ma pobavil Strangeov plášť, ten nemal chyby. Tilda mi trochu vadila, ale nakoniec aj tá sadla dokonale. Pre mňa osobne, paráááda. 99,99%

• 13.8.2017  19:30

Ach ach ach. Ja si chcem pri pozeraní filmu oddýchnuť a nie ho stále pretáčať a snažiť sa rozhýbať tie malé závity v hlave. Nesadlo mi to vôbec. Jediné vtipné na celom filme, bol koniec prsta :) 35%

• 13.8.2017  19:28

Ale dobre, videl som síce 3x kým som všetko zobral, ale dobré. Mám rád tento štýl alias Princ z Perzie, takže sadlo. Fassbender mi nejak v poslednej dobe prestal vadiť, takže sa dalo dobre pozerať. Celkovo mám z filmu dobrý pocit a iste sa k nemu po čase vrátim. 85%

• 13.8.2017  19:23

Nemôžem povedať, že som na sto percent spokojný, ale ináč som. Dobré pokračovanie, ktoré ma bavilo, modrák celkom ušiel, aj keď bol dementný. Spajdík trieska v oblečku ako zmyslov zbavený. Ja neviem, celkovo veselo aj do 90%.

• 13.8.2017  19:20

Myslím že dobré. Zas trošku iné, svieže, mladé, neokázalé. Filmík uletel ako voda, bavil som sa dobre, efektov bolo samozrejme spústa, no mne ako fanúšikovi sa páčilo. 90%

• 13.8.2017  19:17

Ale na Jackman zostarol Caramba! Síce sa vie stále dobre hasiť, ale ajtak je už viac na zemi ako na nohách. Ajtak ako aj tu vidím, musím len potvrdiť, že naozaj sa jedná asi o najkrvavejšieho Wolverina doteraz. Už tiež nieje mladík a adamantium mu zjavne neprospieva tak ako za mladi. Skvelý príbeh, HJ zahral výborne, rád som zas videl Xaviera, aj keď bol miestami značne zmätený. Podľa mňa skvelá rozlúčka, ktorú si pozriem iste ešte niekoľkokrát. 95%

• 13.8.2017  19:07
    Kontraband (2012)

Ja neviem...nič nové, samozrejme že na konci každého odrbú tak, ako by nikto nečakal. Dobre síce zvládnutý film, ale nič ma na ňom nebavilo. 55%

• 13.8.2017  19:04
    Empire State (2013)

Chujovina ľudia dobrí, chujovina! Čekol som to len kvôli obsadeniu a som sa nejak prerátal. Hviezdice sú viacmenej za to, že je to podľa skutočnosti a že som sa občasne (asi 3x) zasmial. Ináč je to kravina. 35%

• 13.8.2017  18:56

Slabé pokračovanie. Prečo? Jason Clarke. Totálny nesympatický človek. Neviem prečo takého topora začlenili do takéhoto filmu. Ináč ostatné bolo v pohode, vizuálne fajn, len mi nejde do hlavy, že sa Cézar tak rýchlo spamätal zo zásahu z pušky. Ináč Koba ako zákerák skvelý, fakt. Myslím že sa film dal dosrať podstatne viac, takže v pohode ostávam na 80%.

• 13.8.2017  18:50

Výborný film veru veru. Celý dej, aj keď bol pomalý, šiel veľmi svižne. Ani som nevedel ako a bol som tak zahryznutý do deju, že keby niekto dal reklamu, asi by som vraždil. Proste od začiatku až po koniec veľmi pútavé. Opice naozaj skvele vizuálne dotiahnuté až k neuvereniu. Koniec skvelý, krásne pripravený na pokračovanie. Škoda len pár detailov a bol by to pre mňa plátok roka. 90%

• 13.8.2017  18:45

Najviac mi vadí to spievanie...ináč celkom sranda, graficky perfektné. Ale bez nejakého ducha. Videl som Frozen asi 12x, ale mám z toho tak zmiešané pocity, že asi neviem objektívne hodnotiť. 55%

• 13.8.2017  18:43

Tešil som sa a tak mi treba. Herecké výkony boli síce skvelé (ako vždy), ale vôbec ma film neoslovil. Ako bez duše. Neviem čím to je...65%

• 13.8.2017  18:40

Podobný štýl ako od Burtona, čo je fajn. Príbeh nijak zvláštny, čakal by som viac "akcie". Ale ako jednohubka ušlo. 65%

• 28.7.2017  20:30
    Hitman (1999)

Neuveriteľné sa stalo skutočnosťou...myslel som si že po Falošnom Únose už neexistuje takýto šialený film s hlavným dobrákom Ericom Robertsom. Ale našiel sa. Toľko absurdnosti, až to nieje únosné!!! ALE! Ak to človek berie ako komédiu, tak je film k popukaniu! Ja som sa neskutočne bavil na každej dementnej scéne, ktorých tam bolo mimochodom asi 200. Prestrelka hneď na začiatku s úchvatnou naháňačkou v rýchlosti asi 35km/h mi jasne predznamenali kvality filmu a jeho ďalšie smerovanie. Proste skvelé, odporúčam pozrieť. Ale len tým odvážnym, ktorí na to majú gule a odvahu. 100%

• 28.7.2017  20:22
    Fakulta (1998)

WTF? To bolo zase čo do kefy? Jediné pozitívum je že som zas videl po dlhej dobe T-1000-ku, že som videl peknú Femke v mladom veku a nakoniec aj Laurine kozy. Ostatné stálo za sakel hnoja. Snažil som sa nebrať to tak vážne, ale ajtak mi to nevyšlo. 15%

• 16.2.2017  16:32

Priemerný akčňák s priemernými hercami a priemernou zápletkou. Jediný kto mi nevadil bol starnúci Kosťo. Ako nedeľná oddychovka ale stačí. 50%

• 6.1.2017  19:51
    Zabiják Joe (2011)

Zvláštny, ale zaujímavý film a krásna Dottie. 75%

• 6.1.2017  19:44

Musím povedať, že aj u X-menov došlo ku kvalitatívnemu posunu. Neviem či je to omladením príbehu, hercami, alebo jednoducho inou sériou komixu. Každopádne je to posun vpred, McAvoy aj Fassbender sú podľa mňa dobrými hercami, nepôsobia rušivo a nesympaicky (hlavne MF). Zvoleným príbehom som spokojný, akcia je vlastne neustála, dialógy nenudia. Som úprimne rád, že sa Marvel rozhodol pre filmové spracovanie komixov, my ako diváci a fanúšikovia Marvelu by sme prišli o kus dobrej roboty. 95%

• 6.1.2017  19:34

Ben Stiller. To je kameň úrazu, aj keď v tomto plátku bol celkom znesiteľný. Pozrel som film na 1x, takže celkom úspech. Aj napriek tomu to bola blbosť, šialenstvo a dobrodružnú komédiu mi to vôbec nepripomínalo. Neviem celkom objektívne hodnotiť, lebo neznášam Stillera. Ale tak hodnotenie aj okolo 70%, pre mňa prehnaných 50%.

<< předchozí 1 2 3 4 5 6