himor

okres Žiar nad Hronom

<< předchozí 1 2 3 4 5 7 9
    • 10.2.2019  13:01
    Sopka (1997)

Aj som po tých rokoch zabudol čo je toto za hovadina. Lesbická Anne a už v tej dobe obstarlý Tommy, tvoria naozaj úžasný pár na takúto kreposť. Pár efektov a možno aj hlášok stálo za to, ale ostatný kus diela bol tutový odpad. Mali natočiť radšej krimi drámu, v tých rokoch sa točili skvelé filmy krimi žánru. Škoda tejto zbytočnej, ale aj dosť pamätnej, potupy filmového žánru. 40%

• 6.2.2019  15:48

Ešte aj po rokoch si spomínam ako som na tento film robil doma titulky z polštiny :D Vtedy som sa na tom strašne zabával, trvalo to asi 3 týždne a tie titulky som bohužiaľ zmazal, čo ma strašne mrzí. Čo ma ale nemrzí, že som vymazal tento film, lebo je to kreposť ako šlak. Hrozné kostýmy, hrozné postavy, toporný Clooney, Arnie ako vemeno a Umu neznášam, aj keď bola sexi. Príbeh ako z nejakých zlých novín z kanálu. Proste úžasný zážitok, ak sa človek správne naladí fajkou a litrom vodky. 30%

• 6.2.2019  15:25
    Tomb Raider (2018)

Toto vôbec nebola taká kktina ako s A.Jolie. Pochopiteľne dejové zvraty a množstvo hádaniek, ktoré rozlúskne opica, to už k tomu patrí. Alicia je jednoznačne oživením tejto série (nehnevajte sa, ale na Angelinu sa mi zle pozeralo), tiež ostatné postavy mi nepôsobili vyslovene protivne. Slušný akčný film. 75%

• 6.2.2019  15:21
    Štvanec (2003)

Tak toto bol jeden z najsprostejších filmov, čo som v poslednej dobe videl. Ja veľmi silno pochybujem o tom, že by TLJ naozaj vládal behať pol filmu, mlátiť sa s BDT a hádam čuchať betón, aby našiel bývalého elitného zabijaka, ktorý utiekol síce smrti, ale jemu ani omylom. Keď som videl ako TLJ beží za električkou, normálne som neveril vlastným očiam. Množstvo absolútnych, nelogických a hádam aj zvrátených prestrihov, zápletiek a množstvo zbytočných postáv....to som ešte ani nevidel. Morálne posolstvo ma úplne minulo, proste p...vina. Jediný moment mi utkvel v pamäti a to keď BDT vyskočil z okna ako vrece, v milisekunde naskočil do auta a ukázal bežiacemu TLJ prostredník, to bolo najvtipnejšie na celom filme. Ešte musím spomenúť poslednú bitku s podomácky vyrobenými nástrojmi, kde jeden si vyrobil nožík z kameňa a druhý si vykoval (áno vonku v pahrebe, asi po živánskej) nožík z kusa akéhosi železa, za zvukov vodopádu a krásnej scenérie, tak to bolo čosi neskutočné. Sám sebe sa čudujem že som tento skvost videl a skutočne dopozeral do konca. Ďakujem. 15%

• 6.2.2019  15:08

No kurva. Pozrel som tento skvost hneď po dopozeraní jednotky a ukončení povinnej cik pauzy a spravil som dobre (myslím to močenie), lebo by som asi pustil do galot. Nenormálna chujovina, nenormálne postavy, nenormálne dinosaury. Úžasne vyvinutá plastová guľa čo má každého ochrániť a on ju rozbije pod vodou? WTF? Čo ten magor čo trhal všetkým zuby? Ten si fakt zaslúžil rozdriapať. Na záver asi 25 minútová behačka po dome s nasratým krížencom, ktorého dá do laty samozrejme kamoš modrák. A útek všetkých diníkov do ľudskej časti sveta, no úžas. Skutočne dúúúfam, že príbeh v trojke bude aspoň niečím medzi týmito dvomi dielmi, lebo ako to má pokračovať v štandarde dvojky, pozerať to nebudem. Ináč čo sa týka vizuálu, zvukov, hudby a samotných hercov, to nebolo zlé. Štedrých 40%.

• 6.2.2019  15:00

Veľmi pekne podarený, vizuálne slušný, hercami nedopackaný. Celkom som bol prekvapený, že to nieje sračka. Párkrát ma aj trhlo, dinosaurus Mix, či ako ho mám volať, bol vskutku desivý, síce prehnane inteligentný, čo mi celkom nakoniec aj vadilo. Ukončenie tohoto giganta na záver bolo celkom vtipné a tiež aj dorozumievanie sa s prehistorickými jaštermi pomocou kývania hlavou. Celkovo by som to hodnotil ako nadpriemer toho čo som čakal. 75-80%

• 6.2.2019  14:55
    Escobar (2017)

Hlavne na úvod musím napísať, že som chcel pozerať Escóbara z roku 2014 a pomýlil som sa. Čo sa filmu týka, kupodivu to nebolo také zlé, celkom zaujímavo vyrozprávané, síce trochu všetko narýchlo, ale životný príbeh sa do dvojhodinového filmu nedá napratať. Javier s extrémne veľkým brušiskom mi pripadal zo začiatku filmu veľmi odpudivo, neskôr som si zvykol a nakoniec mi bolo aj ľúto, že to skončilo zle...hlavne pre neho. Penélope mi dosť vadila, ale to nieje vinou filmu, ale skôr mojej zášti voči tejto osobe. Celkovo nie zlý film, ale ani žiaden úchvat. Tak do 60%.

• 27.11.2018  17:02

Tak toto bol kktsky dobrý film, ako naozaj. Super zápletka o "legálnom boji s narkomafiou", skvelými hercami, super prostredím, ktoré na takýto film priamo nabáda. Ja som vlastne nenašiel žiadnu chybu a to myslím žiadnu. Excelentný Benicio a napokon aj Emily, robili s filmu parádnu "podívanou". Celý film som bol v napätí, že čo sa bude diať a koniec bol úžasný, šéf kartelu nestihol vlastne ani mrknúť a bolo po srande. Idem hneď kukať dvojku :) 100%

• 28.10.2018  15:49

Nehorázna blbosť. Herci ako laty v plote, príbeh síce podľa skutočnosti, ale nezvládnutý, čo nechápem pri skutočných príbehoch. 35%

• 15.10.2018  20:40
    Čára (2017)

Naozaj a skutočne som sa nudil ako pes. Nebol som schopný dokukať film vcelku, musel som pretáčať a to je u mňa posledná kvapka. Takže za mňa nudných 30%.

• 15.10.2018  20:37

Toto bola blbosť so slabým príbehom a navyše sa mi zdalo, že to nieje také "pekné" ako je v poslednej dobe zvykom. Neviem čo viac dodať, asi len to, že nekukať. 35%

• 15.10.2018  20:35

Celkom podarený film, vizuálne, zvukom, aj postavami. Najviac ma zaujal Dr.Strange a Thanos. Ostatné postavy boli nejak do počtu, ale ajtak všetko šlapalo ako má a trošku preriediť hrdinov nieje na škodu veci. Spokojný som. Zaujímalo by ma, na čo ten Fury "kápnul"...uvidíme dúfam heh. 85%

• 15.10.2018  20:28
    Vojtěch (2015)

Jujuuuj to bola chujovina...ale strašná, Landl tam hral ako vemeno s veľkým V...každopádne Miezga...to bolo teda niečo :D keby tam nehral, bol by to tutový odpad. Strašne som sa tešil, keď konečne príde na scénu a čo zase zadrie a totálne sa zaxichtí, nenormálne voľačo. Preto aj hodnotenie kolíše a celú slávu zožína práve tento herec. Ď. 45% PS a nejaký ten úryvok hlodov: 1. Odkedy sme boli u teba, Júlia sa veľmi zmenila, vraj jej vadia moje názory a že som debil. 2. Tebe nestačí tvoja žena a tá kresťanka Júlia? S Julčou som sa rozišiel...nechcela mi fajčiť! 3. Keď už si nevieš nájsť nejakú ženskú, tak si poďme aspoň poriadne zatrtkať! atď. poväčšine vtipné hlašky, ktoré hovorí Miezga.

• 28.9.2018  20:37

Len ďalšia kktina. 35%

• 28.9.2018  18:59
    Smrtihlav (1998)

Toto bol taký zvláštny film, že som nevedel, či ho vypnúť, alebo dopozerať. Celý čas som sa strácal, nebavilo ma to, moja pozornosť sa sústredila na nedokonalosť omietky v obývačke. Nuž minulo ma to. 40%

• 28.9.2018  18:53
    Rozkaz zabíjet (2016)

No boha, toto mi pripadalo ako zvratok od Asylumu...skoro celý film som kukal do telky, či dobre vidím. Banda dementných idiotov sa preháňa po nejakom výrube uprostred lesa, strieľajú po čudesných robotoch. Je tam s nimi samozrejme akási divná ženská - robot, čo som naozaj nepochopil. Pozitívom je celkom pekná ženská a solídne spracovanie efektov. Ostatné stojí za hovno, strašne veľakrát som sa nasral nad totálnou nelogickosťou filmu, tiež konečná bitka bola fakt úchvatná. Proste dementný film, ktorý sa nemal natočiť a už vôbec nie pustiť do sveta. 0%

• 28.9.2018  18:14

Podľa mňa to vôbec nebolo špatné, Costner sa "vrátil" v plnej paráde, točí samé dobré akčňáky a myslím že mu to ide. Obsadenie takmer hviezdne, zaručuje dobrý filmový zážitok. Ja som sa nenudil, akcie bolo dosť, postavy ma nenasierali. V pohode jednohubka. 75%

• 28.9.2018  18:10

Dve hviezdičky za dve smiešne veci: 1. Japonská navigácia, 2. Hemsworthove obludné prirodzenie. Tož to je všetko. 35%

• 18.9.2018  22:07
    Deadpool 2 (2018)

Neviem veru či nezmením hodnotenie jednotky, lebo sa mi zdala vtipnejšia ako toto pokračovanie a pritom táto dvojka je super. Strašne veľa parádnych hlášok a bizarných situácií, na ktorých sa dá len baviť, robí z tohto filmu parádne dielko. Skvele sa zachlomaždili tí tupí členovia X-Force :D Tiež super efekty, alá hlava letí vzduchom, alebo keď bol Deadpool na polovicu. Super oddychový, komediálny a efektmi prepchatý film. Mierne ma mrzí koniec, kde už posledných 10 minút bolo takých dosť natiahnutých a trochu som sa aj nudil (teda okrem časti, keď mu dievky opravili strojček času :D). Celkovo spokojnosť na úrovni 90%.

• 9.9.2018  13:25
    To (2017)

Veľmi slušné, naozaj. Pozrel som najprv prvotinu z roku 90 a potom tento plátok a ten obrovský skok v kvalite je neprehliadnuteľný. Tiež by som povedal, že pri sledovaní starého IT som sa dosť veľakrát nasral, tu celkom naopak, dokonca som sa párkrát aj ľakol a z filmu som mal zimomriavky, takže sa teším na chapter II. 85%

• 9.9.2018  13:07
    The Punisher (TV seriál) (2017)

Punisher je môj najobľúbenejší hrdina od Marvelu. Jednoznačne. Tak som sa celkom tešil, že čo to bude zač, trailery boli vskutku fajn. Celá séria mi ubehla nenormálne rýchlo, veľmi som sa pobavil na množstve bitiek, hektolitroch krvi a parádnemu príbehu, kde sa sám Punisher stretá s množstvom hrdinov aj z iných seriálov. Teším sa že tento seriál zožal úspech a plánuje sa druhá séria. Dúfam, že Frank začne konečne používať jeho proslulé kladívko. Za mňa 100%.

• 6.7.2018  18:58
    To (TV film) (1990)

Až po rokoch som si uvedomil, že TO je Tim Curry...jeho herecký prejav je jediným pozitívom tejto neskutočnej chujoviny. Viem že sa to točilo pred skoro 30 rokmi, ale toto je dosť aj na mňa :D Herci stoja za hovno, príbeh tiež a tá kamera, nervy moje...a to čudesné monštrum, no nemám slov...15%

• 6.7.2018  18:52

Zhodnotím to asi takto: WTF? Som už tlačil čas na koniec tejto zlátaniny. Tak rýchly dej som hádam ešte nezažil, v jednu chvíľu bojujú dakde na púšti, zrazu prestrih do amerického mestečka, o dve minúty sú pod vodou a o tri zas niekde v oblakoch. Neustále sa dejú akési hlúpe zvraty a tá najsilnejšia pľuha skape za 3 minúty spolu s Ultronom...no ako hrozné čosi. Dúfam v koniec série a odkazujem Wahlbergovi že je kkt. 10%

• 6.7.2018  18:47
    Wonder Woman (2017)

Gal je naozaj pekná a sakramensky silná ženská a to je asi tak všetko. Mierne oživenie série od DC, ale nič srdcervúce. Samozrejme parádne scény, fajné bitky a tak, ale nič viac. Také mi to prišlo mdlé. 60%

• 6.7.2018  18:43

Spider-mana už bolo asi 250 filmov a neustále reštartovávať sériu tým istým príbehom (trošku pozmeneným), len s inými hercami ma už veľmi nebaví. Ale na druhú stranu celkom potešil solídny oblek so smrtiacim módom a samotný smiešny Spajdík. Celkovo tak priemerný film, čo som pozrel a zjavne rýchlo zabudnem, že som ho vôbec videl. Tak do 75%.

• 6.7.2018  18:39

Mne sa tento film páčil, akcie mohlo byť možno aj viac, ale to príde neskôr dúfam. Vizuál skvelý, zvuk tiež, príbeh skromný, ale dobre prepracovaný. Ako som už písal, mne sa páčilo. Jediné také malé mínus bola pre mňa dosť otrasná angličtina, kde som mal fakt problémy rozumieť aj základné súvetia. Nuž musia ešte veľa chodiť do školy :D 90%

• 12.3.2018  12:06

Prvý diel som nevidel a neviem či vôbec chcem. Po komentoch, že je jednotka rozťahaná a nič neponúka, tak to asi ani nespravím. Čo sa týka tohoto dielu číslo 2, tak taký priemer. Nič dych berúce, ale ani nič čo by ma sklamalo, urazilo, znechutilo. Pekné dobové kostýmy, celkom znesiteľné herecké výkony, bitky nie zlé, ale krátke (zato ich je tam celkom hojne). Príbeh akýsi nijaký, odlúčenie-bitky-stretnutie-smrť. Čo ja viem, asi po nejakej dobe aj zabudnem, že som čosi takéto videl, ale na európsku produkciu slušné. 65%

• 10.3.2018  14:12

Taký typicky francúzsky film. Množstvo zvláštnych dejových línií, ktoré sa časom logicky vyvrcholovali až ku samému koncu. Naozaj som jej držal palce, aby sa dali dokopy, na konci som sa aj trošku bál, či nevyvedie dáku hlúposť, ale podarilo sa všetko k spokojnosti. Sklenený muž bol parádny, tiež veci čo robila tomu predavačovi zeleniny, skoro som sa pošťal od smiechu. Zaujímavý film so skvelou kamerou, nie ako romantické kktiny z USA. 85%

• 10.3.2018  14:07

Mal som asi 5 záchvatov smiechu...bohužiaľ iba do polovice filmu, potom to bola nuda. Keby joke-y pokračovali aj po polovici, bol by to 5 hviezdičkový film. Dialo sa množstvo bizarností, neopísateľných vecí...škoda, trošku pre mňa malé sklamanie, ale ajtak som sa slušne bavil. 60%

• 9.3.2018  18:44

Zaujímavý koniec, ktorý som nečakal. Dobrá kamera a Clavier s eko bio hotelom :) , tiež celkom veľa obstojných joke-ov. Také nejaké mierne nadpriemerné. 60%

<< předchozí 1 2 3 4 5 7 9