himor

Lukáš Hamar

okres Žiar nad Hronom

<< předchozí 1 2 3 4 5 6 8
    • 12.3.2018  12:06

Prvý diel som nevidel a neviem či vôbec chcem. Po komentoch, že je jednotka rozťahaná a nič neponúka, tak to asi ani nespravím. Čo sa týka tohoto dielu číslo 2, tak taký priemer. Nič dych berúce, ale ani nič čo by ma sklamalo, urazilo, znechutilo. Pekné dobové kostýmy, celkom znesiteľné herecké výkony, bitky nie zlé, ale krátke (zato ich je tam celkom hojne). Príbeh akýsi nijaký, odlúčenie-bitky-stretnutie-smrť. Čo ja viem, asi po nejakej dobe aj zabudnem, že som čosi takéto videl, ale na európsku produkciu slušné. 65%

• 10.3.2018  14:12

Taký typicky francúzsky film. Množstvo zvláštnych dejových línií, ktoré sa časom logicky vyvrcholovali až ku samému koncu. Naozaj som jej držal palce, aby sa dali dokopy, na konci som sa aj trošku bál, či nevyvedie dáku hlúposť, ale podarilo sa všetko k spokojnosti. Sklenený muž bol parádny, tiež veci čo robila tomu predavačovi zeleniny, skoro som sa pošťal od smiechu. Zaujímavý film so skvelou kamerou, nie ako romantické kktiny z USA. 85%

• 10.3.2018  14:07

Mal som asi 5 záchvatov smiechu...bohužiaľ iba do polovice filmu, potom to bola nuda. Keby joke-y pokračovali aj po polovici, bol by to 5 hviezdičkový film. Dialo sa množstvo bizarností, neopísateľných vecí...škoda, trošku pre mňa malé sklamanie, ale ajtak som sa slušne bavil. 60%

• 9.3.2018  18:44

Zaujímavý koniec, ktorý som nečakal. Dobrá kamera a Clavier s eko bio hotelom :) , tiež celkom veľa obstojných joke-ov. Také nejaké mierne nadpriemerné. 60%

• 9.3.2018  18:29

Budem naozaj zhovievavý a dám tomuto filmu vyššie hodnotenie ako si zaslúži, hlavne kvôli akoby nestárnucej Jennifer, ktorej pribúdajúce roky pridávajú na sexepíle. Sandler vo svojej typickej roli somára, tam nieje čo riešiť. Pekné prostredie, príbeh opäť predvídavý, ale občasne aj smiešny. Celkovo to nieje taký prúser ako som čakal. 60%

• 9.3.2018  18:24

Po dlhšej dobe musím zmeniť hodnotenie, pretože tento film, okrem dobrých hereckých výkonov, stál za hovno. Bez okolkov. Nie som si istý, či scenár písal Kaufman čistý. Asi nie. Strašne divný film, strašne. Nepatrím zjavne do kategórie tých, ktorým sa tento zážitok zdal plnohodnotným. Sorry. 40%

• 9.3.2018  18:08
    Rande v Římě (2010)

Asi budem plakať...nie kvôli príbehu, ale kvôli mojej vlastnej tuposti, že kukám (niekedy aj dobrovoľne) takéto filmy...filmy...neviem či by som toto práve nazval filmom, skôr škodou času. Paráda no. 0%

• 9.3.2018  17:55

Mám rád Katherine Heigl. Je jasné že ako žena nebude hrať v akčňákoch, ani v metalových klipoch. Takže som si celkom zvykol na jej romantické komédie. Butler ma už prekvapil kadečím, takže toto nieje nejaký veľký šok. Šok je, že je to tuctová chobotina s totálne slabým scenárom a predvídavým dejom, kde už stačí vidieť názov filmu a viete si ho od A po Z vyskladať a to ho ani nieje treba vidieť. Bohužiaľ to nebolo ani milé, ani vtipné, ani zábavné, iba trápne. Neviem prečo sa drsňák Butler nechal nahovoriť, možno za posteľnú scénu mu to stálo, aj keď som ešte nevidel sexuálne hrátky s oblečenou podprsenkou, ale proti gustu, žiaden dišputát. Nuž čo...40%

• 9.3.2018  17:46
    Hon za svobodou (2004)

Bože nieéeéeéeéeéeéeééé...zase som pozrel vec, ktorú som nechcel a ešte aj do konca!!! Musím si dať aspoň dva frťany a dve facky, aby som sa zobudil z tejto hrôzy. DES. 0%

• 9.3.2018  17:43

Neuveriteľná chujovina. Káčer sa zase xichtí, Natálka z gorálkami je viac-menej trápna. Príbeh som už videl asi 3000x v iných filmoch. Neviem prečo práve tento film stál za natočenie, asi nemali do čoho v ten rok pichnúť, alebo čo. Slabota. 15%

• 9.3.2018  17:28
    A zase jedna Popelka (2008)

Aká krásna romantická kokotina...ehm hlúposť som myslel. Selena sa radšej mala dať do porna, to by bolo jednoznačne lepšie pre každého diváka. 0%

• 8.3.2018  20:14
    Z nuly hrdinou (2002)

Boha bohovho aj s takýmito kreposťami!!! 0.00%

• 8.3.2018  20:11

Nebolo to zlé, síce nie tak vybičované od začiatku, ale postup tam bol. Miestami síce chybyčky krásy, ale ako celok ma to nejak nesklamalo. Do 75%

• 8.3.2018  20:01
    Guru lásky (2008)

Toto fakt nebolo smiešne. 10%

• 8.3.2018  19:30
    Šňup (2002)

Bizardný film, kde sa fetuje o stošesť, kde každý má v hlave riadny bordel a myslím že aj samotní tvorcovia. Nechápem to celkom, iba ako akúsi ukážku, ako to funguje v sfetovanej hlave. 35%

• 8.3.2018  19:27

Škoda Škoda Škoda...Fiat, Chrysler, Lamborghini...aha počkať to nieje film o autách. Ale o zombíkoch. A zase škoda, že jeden je aj živý a to Mireille...pre pána jána, to je ohavná žena, Pittnerovi museli riadne zaplatiť, aby sa s ňou bozkával...to kokos ak by bola posteľná scéna, asi by som sa dogrcal. Ešteže nebola...ale ajtak som mal miestami pocit na šabľu. A to som ani nepil (nakoniec sa mi zdá, že som aj mal). Príbeh, resp. námet dobrý, klasicky zombíkovský, samotní zombíci sú v pohode. Ostatné je brak a to som použil slabučké slovo. Plus sú vyvražďovačky, občasné miknutie a tak. Koniec smiešny. Celkovo divný zombie film. 55%

• 8.3.2018  19:13

Strašná sprostosť a pozrel som to s neskutočným sebazaprením. Asi si dám do tohto roku predsavzatie, že už nebudem tieto romanticko-kokotsko dramaticko komediálne filmy kukať, lebo sa pri tom iba zakaždým naserem. 5%

• 8.3.2018  19:02

WTF??? To bolo zas do ríma čo? Prečo to má byť komédia, keď to nieje smiešne? A prečo zabili chudáka Yetiho? Ľudia...naozaj dobre radím, toto nepozerajte ani zo srandy. 0%

• 8.3.2018  18:59
    Leviatan (2014)

Bohužiaľ som sa neprinútil tento film pozrieť až do konca...zaspal som. Niekoľkokrát. Toľko ku kvalite filmu. 40%

• 8.3.2018  18:50

Tak toto páni a dámy, bol naozaj zvláštny film. Naozaj netuším, prečo to nieje prepadák roka 2005, ale že to má takéto hodnotenia. OK, na ten rok síce dobré efekty, za ktoré by sa nehanbili ešte aj dnes, ale to je tak všetko. Krujzer tam hrá...no neviem či vôbec niečo hrá, lebo tam len so slzami v očiach stále pobehuje po nejakých poliach, kde každého likvidujú akési obrie svetlomety z avie. Vraj horor? Triller? No boha mne to nič také nedalo. A koniec? Zomreli sami, lebo sa nakazili chrípkou? Kokos, ako to bol naozaj skvostný koniec a do toho ešte stratený syn, to ma zabilo. Bohužiaľ úbohé, ploché, chladné, bez emócií a štipky rozumu. Niečo predsa za chabú atmosféru a nejaké tie efektíky. 35%

• 8.3.2018  18:43

Nebolo to až také zlé, prdflek mi až tak nevadil (kupodivu), ostatné postavy také mierne zvláštne a spolu nekoordinované. Celý čas sa mi ale zdalo (možno aj pofidérnou kvalitou rozlíšenia), že Sperman je akoby zdigitalizovaný, neviem ale prečo. To som ale odbočil, príbeh trochu zvláštny, zloduch síce temný, ale nakoniec riadne dosraný, celkovo by som povedal, že priemer. Trochu ale nadhodnocujem, lebo mám rád komixy, či od Marvelu, tak aj od DC. Dúfam, že nejaký ďalší pokus už bude úspešnejší. 65%

• 8.3.2018  18:34

Podľa mňa vydarený film, príbeh prajednoduchý, ale dobre odzrkadlený. Postavy v pohode, vrátane záporáka SLJ, trochu mi nesedí Hiddleston s krátkymi vlasmi :D Strašne sa mi páčilo, že nelozil king po mrakodrapoch, ale celý dej sa odohrával v jeho "vlasti". Príroda krásna, efekty ma nejak neurazili. Bitka s veľkým zlým jašterom bola super a celkovo všetky mlátenice boli parádne spracované. Ja som sa nenudil, možno tomu ždibka chýbala, ale celkovo som spokojný. 85%

• 28.2.2018  19:04

Musím uznať, že po naozaj zvláštnej jednotke, sa mi toto pokračovanie zdalo akési jednoznačnejšie, priamejšie a šlo to po jednej dejovej línií. Na postavy som si akotak zvykol, iba Pratt mi stále dosť vadí. Miestami dobrý humor, miestami vážnosť a škoda modráka, len tak mimochodom. Vo svojej podstate podarené. 80%

• 28.2.2018  18:59

Niekedy sa mi zdá, že táto séria zomrela spolu s Walkerom. Jedna absurdnosť strieda druhú, všetci sa tvária akoby mali zápchu, ja neviem, už ani autá nie sú čo boli. To neustále radenie dohora, akoby každý šoféroval kamión s 16-timi stupňami ma už nebaví. Áno nájdu sa aj nové veci, čo dokážu upútať, ale aby ma to bavilo, to nie. 55%

• 28.2.2018  18:54
    Oldboy (2013)

Okrem naozaj chorého nápadu (ktorý mal ten Kórejský blázon, ktorý vymyslel pôvodnú predlohu), je to naozaj super akčný film...nenormálne bitky, skvele dorezaný SLJ, Copley sa zjavne v roli magora vyžíval a Brolin tiež válal ako divý, síce sa mimikou podobal na Seagala, ale to nevadí. Podľa mňa dosť dobrá kópia východného námetu. Ja som sa bavil. 85%

• 9.2.2018  22:23
    Pád Bílého domu (2013)

Nehnevajte sa na mňa, ale toto bolo čo do kefy??? Takúto totálnu tupú sprostosť som nevidel asi nikdy v živote a to poznám aj filmy z dielne Asylum. Prečo toto vzniklo a prečo tam pre boha hrá masliak Butler a výron pankhart? Vraj vaše jednotky prišli za 15 minút a my sme dobili biely dom za 13!!! WTF??? Normálne chytiť scenáristu, režiséra, kameramana a všetkých kolotočárov, čo robili na tomto filme, postaviť k stene a napáliť plnú dávku. Tak som čakal do konca tohto hororu, či sa moje predstavy o filme aspoň o ždibec zmenia, ale zabil som zbytočne 119 minút filmom, asi 200 minút rozčuľovaním a asi 10 minút písaním tohto komentu. Díky fakt, ale aspoň, že som opäť videl asi 150000x americkú vlajku. FUCK OFF!!! 0%

• 9.2.2018  22:16
    Riddick (2013)

Také divné vykradnutie samotnej jednotky. Príbeh v podstate rovnaký, je sám na planéte, chcú ho zabiť, potom zabíjajú dáke príšery únoscov, potom zas zabíja Riddick a nakoniec všetko dobre dopadne, hlavne pre neho. Neviem, nejak ma to nebralo. 55%

• 9.2.2018  22:13

Kua už mi ten Crujzer vadí. Radšej nech pokračuje v natáčaní smiešnych filmov, lebo toto už sa nedá celkom zniesť. Ako má všetko kurevsky premyslené a 5x zamotané a ajtak z toho vzíde ako víťaz. Na druhej strane dobrý akčný film, nie príliš veľa digitálnych efektov, takže sa to dá zniesť. Škoda, že je séria MI už okukaná a nemá vlastne už čo ponúknuť, leda dobre hrajúceho Pegga. Ja neviem no. 55%

• 9.2.2018  22:08

Krásna rozprávočka, ale bohužiaľ len vizuálom. Príbeh stojí za prd, vôbec som sa nesmial, bolo to celé akési bezduché. Malo to skvelý potenciál a zase je z toho nič. Škoda. P.S.: hovno bolo ale vtipné :D 35%

• 9.2.2018  22:06

Ja si myslím, že toto bol skvelý film. Humorný, dobre natočený a čo som prekvapený, tak Cruise sa v úlohe, takmer komediálnej, lepšie našiel ako napríklad v MI. Skvele spracované, nemám čo vytknúť. 100%

<< předchozí 1 2 3 4 5 6 8