himor

okres Žiar nad Hronom

<< předchozí 1 2 3 4 5 6 8
    • 9.2.2018  22:23
    Pád Bílého domu (2013)

Nehnevajte sa na mňa, ale toto bolo čo do kefy??? Takúto totálnu tupú sprostosť som nevidel asi nikdy v živote a to poznám aj filmy z dielne Asylum. Prečo toto vzniklo a prečo tam pre boha hrá masliak Butler a výron pankhart? Vraj vaše jednotky prišli za 15 minút a my sme dobili biely dom za 13!!! WTF??? Normálne chytiť scenáristu, režiséra, kameramana a všetkých kolotočárov, čo robili na tomto filme, postaviť k stene a napáliť plnú dávku. Tak som čakal do konca tohto hororu, či sa moje predstavy o filme aspoň o ždibec zmenia, ale zabil som zbytočne 119 minút filmom, asi 200 minút rozčuľovaním a asi 10 minút písaním tohto komentu. Díky fakt, ale aspoň, že som opäť videl asi 150000x americkú vlajku. FUCK OFF!!! 0%

• 9.2.2018  22:16
    Riddick (2013)

Také divné vykradnutie samotnej jednotky. Príbeh v podstate rovnaký, je sám na planéte, chcú ho zabiť, potom zabíjajú dáke príšery únoscov, potom zas zabíja Riddick a nakoniec všetko dobre dopadne, hlavne pre neho. Neviem, nejak ma to nebralo. 55%

• 9.2.2018  22:13

Kua už mi ten Crujzer vadí. Radšej nech pokračuje v natáčaní smiešnych filmov, lebo toto už sa nedá celkom zniesť. Ako má všetko kurevsky premyslené a 5x zamotané a ajtak z toho vzíde ako víťaz. Na druhej strane dobrý akčný film, nie príliš veľa digitálnych efektov, takže sa to dá zniesť. Škoda, že je séria MI už okukaná a nemá vlastne už čo ponúknuť, leda dobre hrajúceho Pegga. Ja neviem no. 55%

• 9.2.2018  22:08

Krásna rozprávočka, ale bohužiaľ len vizuálom. Príbeh stojí za prd, vôbec som sa nesmial, bolo to celé akési bezduché. Malo to skvelý potenciál a zase je z toho nič. Škoda. P.S.: hovno bolo ale vtipné :D 35%

• 9.2.2018  22:06

Ja si myslím, že toto bol skvelý film. Humorný, dobre natočený a čo som prekvapený, tak Cruise sa v úlohe, takmer komediálnej, lepšie našiel ako napríklad v MI. Skvele spracované, nemám čo vytknúť. 100%

• 9.2.2018  22:02

Mňa to celkom bavilo. Videl som už asi 5x a nenudil som sa ani raz. Žltý je smiešny a červený riadne nasratý, Orol nemá chyby, niektoré joke-y boli skvelé, až mi skoro cvrklo. Grafika pekná, nemám veľmi čo vytknúť, možno v príbehu viac lietania a búrania, ale to možno príde časom. 75%

• 23.1.2018  20:08

Zaujímavý hororík. Miestami ma aj trhlo a to je čo povedať. Do poslednej chvíle som nevedel ako to skončí a čo sa to tam vlastne do boha deje. Solídne. 75%

• 23.1.2018  20:06
    Strašáci (2011)

Toto bola zase sprostosť ako hrom. Marsden mi tam vadil ako nikde. Ledva som to dopozeral. 40%

• 23.1.2018  20:02

Je to sranda. 80%

• 23.1.2018  19:54

Len ďalšia stupídna romantická komédia, kde už na začiatku filmu je úplne jasné ako to skončí a čo sa vlastne stane. Celý dej predvídavý, žiadna sranda, ale vážne žiadna. Neviem prečo to tu má také skvelé hodnotenie, keď je to strašná hlúposť. 35%

• 23.1.2018  19:51
    Škola končí (2005)

Kokotina - nekukať. 0%

• 23.1.2018  19:48
    Skrýš (2010)

Mám tak rozporuplné pocity, že neviem či to bola sračka, alebo dobrý horor. Tak dávam neutrál. 50%

• 23.1.2018  19:36

Taká akčná jednohubka, ktorá sa mi fest podobá na "96 hodín", hlavne preto, lebo Neeson všetkých mláti a sám sa skoro nezraní. Žiadna sláva, ale rozhodne ani žiadne sklamanie. Úctyhodných 75%

• 23.1.2018  19:33
    RRRrrrr!!! (2004)

"Kámen? Zde. Kámen? Zde. Kámen? Kámen? Jasně že tu není, jiste tu nebude ani Kámen. Jasné, ani Kámen tady není." To je asi najvtipnejšie na celom filme. Ostatné sú zvláštne bludy a nie príliš vtipný druh humoru. 35%

• 23.1.2018  19:26
    Zátah 2 (2014)

Rovnako skvelé ako jednotka, kopec bitiek, na nič sa to nehrá, ide ako píla. Brutálne. 100%

• 23.1.2018  19:25

Jáááj ako som sa nasmial. Skvele akčné, skvelé kopačky, mlátičky, masaker, brutal. Síce príbeh total jednoduchý, ale to vôbec nevadilo. Super. 95%

• 23.1.2018  19:21

Taká kreposť až dvermi trieska. Ani neviem prečo som dal také vysoké hodnotenie...hanba. 35%

• 23.1.2018  19:20

Miestami zaujímavé, miestami nie. Neviem čo s tým. pozrel som, zabudol som. Asi tak do 50%

• 23.1.2018  19:16

Jedna hviezdica za Gillian, aj to už je len z ľútosti, zostarla chúďa. Ostatné vo filme stojí za hovno, nič sa poriadne nedeje, herecké výkony ako stĺpy v poli. Ja neviem, či tie peniaze nemali radšej poslať deťom do Afriky. 15%

• 23.1.2018  19:12
    Poslední prázdniny (2006)

DO BOHA PREČO??? Radšej budem kukať na pokémona!!! 0%

• 23.1.2018  19:09
    Plnou parou vzad! (2002)

Krásny príklad ľudskej tuposti. Bez štipky rozumu. Jediné čo tam stálo za to je Roselyn Sanchez, ostatné v tomto televíznom plátku stálo za makový prd. 5%

• 23.1.2018  19:07
    Pláž (2000)

Trvalo mi strašne dlho, kým som sa dostal k tomuto filmu. Neľutujem, ale ani nejasám. Príroda krásna, tiež to políčko so zeleninkou :D Príbeh slušný, ale nič extra, milostný trojuholník, pláž, nervy, sekta, koniec. Toľko. 55%

• 23.1.2018  18:56
    Pixely (2015)

Prekvapivo slušný film s riadne dobrým námetom, viac ako slušnou grafikou, akciou a kupodivu ani hercami to až tak neskurvili. Pozeral som pochopiteľne v nedeľu poobede a nič som nevyvrátil, dokonca som videl 2x. Škoda len lepšieho scenára a chcelo to ešte kvapku doláčov k skvelému vizuálu. 80%

• 23.1.2018  18:53
    Phil Spector (TV film) (2013)

Zase jeden úžasný životopisný film o ničom...Picino zahral slušne a to je dôvod dvoch hviezd. 35%

• 23.1.2018  18:51

Bolo tu asi 200 známych hercov, ale nedalo mi to nič. Občas som sa zasmial, ale väčšinu času som len rozmýšľal, že to vypnem. Nepochopil som ani titulky, takže pre mňa zbytočnosť. 35%

• 23.1.2018  18:41
    Mumie (2017)

Akčný, dobrodružný, fantasy, horor. Našiel som vo filme kadečo, ale tieto pojmy veľmi ťažko. Hlavne som našiel komédiu, Cruise trieska (možno to bolo aj dabingom), tvári sa, no fakt neviem kedy som sa bavil na krujsovi tak, ako v tomto filme. Okrem toho jeho zombie kamoš bol skvele ujetý. Nakoniec to všetko dobre dopadlo, diali sa kadejaké sci-fi veci, ja som spokojný. Nič som nečakal a som prekvapený. 80%

• 21.1.2018  21:39
    Banán (2010)

Banana? Bananaaaaaa :D 100%

• 21.1.2018  21:33
    Mimi šéf (2017)

Ale veď to bola sranda predsa...ja tu nemám predsudky o štencoch, ani o deckách a už vôbec nie o korporáciách. Námet síce zvláštny, ale keď idem pozerať animák, tak ma zaujíma ako vyzerá a až potom čo sa v ňom deje. Vizuál skvelý, joke-y myslím výborné a neviem prečo by som sa mal nad tým viac zamýšľať. 85%

• 21.1.2018  21:29
    Auta 3 (2017)

Nebol to top, ale nebol to ani odpad. Taký viac ako solídny nadpriemer, určite pozriem ešte mnohokrát. Ja som spokojný. 85%

• 21.1.2018  21:17
    Slídil (2014)