Gynekologie 2 (2007) (seriál)

"Zatím co se loupeš...". Množstvo hlášok, ktoré si neustále pripomínam formou rozdávania kolegom v práci, kamarátom a aj žene 😂 Niektoré diely boli síce menej záživné, niektoré zas brutálne, ale dokopy ako celok, paráda. "A kdepak je kožní, jasně, kompost patří do rohu". Pre mna proste kult. P.S.: nečudujem sa že cirkevníci v Polsku zakázali prvú sériu seriálu, je to masaker. 100%

Doctor Strange v mnohovesmíru šílenství (2022)

No ja neviem čo sa komu nepáči. Trhliny v scenári? A aké konkrétne? Veď dej je úplne jasný, postavy veľmi pekne vykreslené, kamera vskutku výborná. Raimi a horor? Tak trošku desivé, s občasnými ľakačkami to síce bolo, skôr ma uchvátila taká temná atmosféra, ktorá sa tiahla komplet celým filmom, možno to bolo aj tou červenou...ja úplne seriózne nemám prečo dať menej ako 5 hviezdic. Film som zožral, vizuálne bol výborný, občasne som sa ľakol, občasne zasmial, hlavne som sa bavil. Výborné. 100%

Policajt v Beverly Hills III (1994)

Mozno zase pojdem proti polovici csfd, ale mne to nevadi. Prve dva diely boli dobre, svizne, ale casom som na ne zabudol. Co mi vsak utkvelo v pamati je sprosta zvucka Wonderworldu, stryko Dave a zachrana decka z pokazeneho ruskeho kolesa. Mozno to nebol najakcnejsi diel, mozno nebol taky vtipny, ale mam z neho najviac spomienok a to je pre mna dolezite. Takze mozno nadhodnocujem, ale pre mna topka. 100%

WandaVision (2021) (seriál)

Musím tomu dať 5. Jednoducho som v poslednej dobe nevidel lepší miniseriál. Prvé časti boli skôr o srande, neskôr sa začal dej rozuzlovať a koniec s čarodejnicou ma seriózne prekvapil. Veľmi príjemné, svieže nové obsadenie, Olsenka ma prekvapila. Veľmi fajné efekty (na seriál až prekvapivo dobré), kvalitná kamera, námet, akcia, tiež v podstate krátke a veľavravné diely. Všetko sedí a som spokojný. Videl som Daredevila, Punishera, Luka Cagea a mnoho iných netflixových seriálov, ale nemajú na WandaVision ani omylom. Za mňa plnka. 100%

36. komnata Shaolinu (1978)

"Čo je to za zbraň čo Jute používá? Je nová, sám si ju vymyslel." Pamätné vety ešte za čias videokaziet. Legenda! A ten zvuk, to sa nedá napodobniť. 100%

Legenda o opilém Mistrovi (1994)

Toto je taký sprostý a zároveň geniálny film, že až dvermi trieska. Príbeh to v podstate nemá (tak trošku má, ale nevadí), neustále sa tam mlátia a čo je super, aj dosť pijú :D Celým filmom sa nesú debilné hlášky s debilnými xichtmi číncov, spolu s úžasným zvukom bitiek, akoby niekto trieskal palicami o stôl, nenormálne presne zladené bitky, s nenormálnou kamerou, robia z tohoto snímku nenormálne dobrý film. Kto pozrie zistí, že napriek všetkému zlu, je to najskôr najlepší kung-fu film s Jackiem, ktorý si musí každý povinne pozrieť a ak dá menej ako 5*, tak šupa po temene :D 100%

Hellboy (2004)

Postupom času musím reálne zhodnotiť, že jednotka bola určite TOP! Skvelé masky, skvelý príbeh, skvelé kulisy, dokonca aj musicbox. Stále sa rád vrátim k pozretiu tohoto filmu, nech ho dávajú v TV, alebo len tak z USB. Oddychovka za 95%

Černobyl (2019) (seriál)

Nieže by som nemal páru čo sa tam stalo, ale dozvedel som sa určite viac ako som tušil. Spracovanie, na v podstate seriálovej úrovni, ma dosť prekvapilo, bolo to nepredigitalizované, celkom slušne reálne, čo oceňujem. Postavy fajn, potešil ma Skarsgard. Celých 5 dielov som doslova žral očami, prešlo mi to rýchlo. Čo sa týka spracovania 5*, čo sa týka udalosti tak -5*. Veľmi kvalitný neruský dokument. 100%

Avengers: Endgame (2019)

Finále ako sa patrí...komentárov je tu asi tisíc, takže každý nech si vytvorí obraz sám. Alebo z komentov. Mne sa páčilo, celkom sa príbeh rozmotal, čakal som aj úhyn hrdinov, takže super. Trochu ma sklamalo akurát to, že sa skoro nikde neobjavili Skrullovia. Ale ako hovoril Mr. Stan Lee a učok Kirby, vesmírov v komixe je nekonečno, tak dúfam v nejaké pokračovanie, možno aj inde ako v Avengeroch. Každopádne super, som spokojný za celú sériu Avengers a dúfam že Marvel bude pokračovať v dobre našliapnutom tempe. 95%

Braindead - Živí mrtví (1992)

Neuveriteľne zábavné a neuveriteľne nechutné. Myslím si, že počas nakrúcania si musela Jacksonova mama požičať niekoľko mixérov, aby mohla stíhať vyrábať toľko želatíny. Proste strašná sranda a zároveň strašný humus, spolu s veľmi podivnou kamerou. 85%