The Last Breath of Sam Yan (2023)

Oceňujem, že existujú ľudia ktorí si dajú námahu a natočia dokument v ktorom upozorňujú na to ako si všemocní kapitalisti robia čo chcú na úkor obyčajných ľudí. Prišlo mi ale, že zbytočne dlhou stopážou tomu skôr uškodili.

Dave Chappelle: Snílek (2023) (pořad)

Slabší kúsok. Podobne ako Getvaisov Armagedon. Mám rád politicky nekorektný humor ale u oboch zmienených mi prišlo akoby zámerom bolo čo najviac ľudí uraziť, nie rozosmiať.

Ricky Gervais: Armageddon (2023) (pořad)

Ricky akoby vyšiel z formy. Akoby sa snažil byť za kždú cenu politicky nekorektný namiesto vtipný.

Jack Reacher: Nevracej se (2016)

O dosť slbšie než prvý film. Najlepšia scéna bola hneď na začiatku. Potom to už za veľa nestálo.

Spojení dvou měsíců (1988)

Strašne nudný a hlúpy film. Herci ako z ochotníckeho divadla a erotické scény na smiech.

Argylle: Tajný agent (2024)

Tento žáner kde ex tajný agent/special forces/zabijak… ktorý sa musí vrátiť z dôchodku a popri tom ľavou zadnou zabije 986 protivníkov už začína byť riadne nudný a otravný. Chápem, že tento film je zámerne uletený a prehnaný ale aj s týmto vedomím je zo dosť zlé. Tie tanečky s farebnými dymovnicami a korčuľovanie na rope by si zaslúžili predčasný odchod z kinosály.

Voyeuři (2021)

Škoda toho nezmyselného a prehnaného konca. Inak by to bolo za 4.