Unterschleif

3 body

<< předchozí 1 2 3 4 7 9 12
    • 4.5.2020  08:59
    Lov (2020)

Oceňujem podpichovanie do oboch strán politického spektra.

• 29.4.2020  21:15
    Here Alone (2016)

Balada o matke, ktorá dojebala čo mohla. Na tomto filme sa mi páčilo nič. Jeden a pol hodiny mi pripadalo ako tri hodiny.

• 8.4.2020  22:34
    Díra (2019)

Veľmi rád by som dal 5*, ale nedopísaný koniec mi nedovolí. Inak ma film držal od začiatku do konca.

• 31.1.2020  19:20

Začalo to sľubne, ale potom to nejako vyšumelo do prázdna. Škoda. Také dve a pol.

• 31.10.2019  23:15
    Rány (2019)

Škoda toho konca, dal by som aj štyri. Inak ma to držalo celý čas.

• 29.10.2019  04:18

Jimovi asi včely uleteli. Hororová komédia pri ktorej sa nebudete báť ani smiať. Casting to nezachráni. What a fucked up world.

• 18.4.2019  22:38
    Temné léto (TV seriál) (2019)

Začalo to sľubne, ale epizóda 4 už bola priveľa. Postavy sa správajú akoby nemali štipku rozumu. Odmietam to dopozerať.

• 10.4.2019  17:31
    Potichu (2019)

O dost lepsie ako birdbox

• 4.2.2019  23:22

Film o deťoch a pre deti, s pokusom o politický presah, ktorý mal ospravedlniť tvorbu tohto diela, no ktorý cieľovému divákovi zrejme veľa nepovie. Keby som mal 12 rokov, snáď by to CGI a fantasy plot aj stačilo ku šťastiu.

• 31.1.2019  22:29
    Král psanec (2018)

Jeden z najlepsich Nerflix filmov.

• 22.1.2019  17:08
    IO (2019)

Veľmi zdĺhavo a nudne rozprávaný príbeh o tom ako sa nič nestalo... Tuším to chcelo byť aj poučné, ale nevyšlo. Hlavná hrdinka je nemastná a neslaná, povedal by som až nesympatická. Ako má človek držať takej postave palce? Ďalší z radu Netflixovských filmov, ktoré majú sľubnú premisu, ale sú zúfalo nedotiahnuté do konca.

• 11.1.2019  16:29
    Tank 432 (2015)

Nic tu nedava zmysel. Hraje tu epicka hudba, ktora naznacuje, ze by sa nieco epicke malo stat, ale kedy? Postavy sa predbiehaju v tom kto povie/urobi vacsiu stupiditu. Skoda, ze sa neda vratit cas, ktory som premrhal pozeranim tohto filmu.

• 11.1.2019  16:27

Viac ako polovicu tejto sprostosti som pozerat nevydrzal. To je tak ked sa postavy spravaju ako mentalne zaostale...

• 11.9.2018  19:35
    V/H/S/2 (2013)

Tak toto malo gule

• 6.8.2018  20:56
    Psí ostrov (2018)

Zatiaľ najslabší kúsok od tohto pána (z tých ktoré som videl).

• 3.8.2018  19:56
    Extinction (2018)

Myšlienka zaujímavá, ale z toho spracovania sa mi nožík vo vrecku otvára...

• 6.4.2017  03:19
    Život (2017)

Votrelec? lol, please dont make me laugh. Na toto sa votrelec nehrabe. Zatnuste zuby a päste. Strach a hrôza.

• 20.9.2016  23:57

Neurazí ale ani neprekvapí.

• 18.1.2016  10:59
    Pátá vlna (2016)

Z knihy som prečítal asi iba 50 strán, ktoré boli v pohode. Film ma nejako nechytil. Dobré nápady sú predpokladám iba z knihy, z filmárskeho hľadiska nič prelomové a úprimne, ani zaujímavé. Postavám chýba charizma, niečo čo by mi pomohlo sa s nimi stotožniť, aby ma to vtiahlo do deja. Ale tak to býva keď film ťahajú deti. Chloe sa síce snaží a vyrástla z nej pekná baba no to akosi nestačí. Celkovo mi to príde, že film nie je len o deťoch, ale hlavne pre deti, respektíve "tínedžerov".

• 24.12.2015  00:18

Sorry, ale čakal som viac než remake prvej trilógie. Nostalgia wont do...

• 18.11.2015  20:09
    88 (2015)

Vizualne miestami velmi napadite a zaujimave. Komedialne vsuvky ale neposobia patricne a nasilie je tu pomerne prehnane. "Sokujuci" zaver je dost predvidatelny.

• 19.7.2015  05:20
    Méďa 2 (2015)

Aaach, ako ja milujem tento humor. Ziadne servitky pred usta. Lepsie nez jednotka.

• 18.7.2015  21:04

Klasicky postmoderny letny blockbuster, nic viac. Rozhodne som sa nenudil, ale nic nad cim by som rozmyslal po opusteni kinosaly. Jasne, to ani nebol zamer tvorcov. Zamerom bolo natocit efektnu podivanu, ktora nalaka do kin divakov a v tomto smere producenti uspeli, kedze film zarobi viac ako Avengers. Nevidim vsak jediny dovod preco by mal tento film patrit medzi klasiku alebo nieco co si ludia budu pamatat o desat rokov. Chris Pratt be killin it tho. A palec hore za tu scenu v ktorej Bryce Dallas Howard bezi so svetlicou v ruke.

• 21.2.2015  12:15

Pozor spoiler! Tak takýto originálny a nápaditý film sa často nevidí. Sú tu jasné odkazy a prvky Bondoviek a iných špiónskych filmov (samotné postavy sa o tom bavia), no film stojí na vlastných nohách a zápletka aj zloduch kráčajú s dobou. Je to jeden z tých filmov, kde sa stane presný opak toho čo by ste čakali. Perfektným príkladom toho je aj herecké obsadenie - Michael Caine aj Mark Strong hrajú opačný charakter než na aký sme u nich zvyknutí. Sú tu hlášky, ktoré majú potenciál zľudovieť a viac alebo menej okaté komentáre k súčasnému stavu spoločnosti ako aj odkazy a narážky na rôzne prvky popkultúry. Hoci sa film nesnaží tváriť vážne, pri sledovaní niektorých scén a najmä finále som bol viac napätý, než pri sledovaní hociktorej Bondovky. Snaha nebrať sa vážne vyznieva ako výhoda aj pri akčných scénach, kde si tvorcovia môžu dovoliť oveľa viac a sú natočené veľmi efektne. Prekvapila ma aj (pred)posledná scéna s princeznou - "bondgirl" si tentokrát neužila... Pokračovanie je v tomto prípade vítané.

• 27.12.2014  23:34

Najslabší diel série, o to väčšia škoda, že je to finále. Miestami vyložene patetické a musel som krútiť hlavou, alebo sa iba smiať. Škoda.

• 14.11.2014  22:38

Na Marvel je to pomerne temné, vážne a miestami aj odvážne. Druhé dielyThora aj Ironmana strká hravo do vrecka. Súboje, čo je zrejme hlavný ťahák týchto filmov, sú tu veľmi pôsobivo natočené.

• 14.11.2014  22:35
    Pokoj (2003)

Ťažko hľadám slová.

• 1.11.2014  11:40

Súboje sú natočené veľmi efektne a energicky, ale to je asi jediná silná stránka filmu. Scenár, či herecké výkony rozhodne nie. A občas som absolútne nechápal čo sa na plátne deje.

• 28.10.2014  23:06

ďalší prudko originálny remake klasickej rozprávky. Alebo agitácia za registrované partnerstvá? Hmmm.

• 15.9.2014  22:57

Komentáre typu "Rodriguez iba zopakoval jednotku" sú mi na smiech. Presne preto som na to šiel do kina. Chcel som Ďalší diel toho istého. A ono to bolo ešte lepšie. Pastva pre oči a ani sekunda nudy.

<< předchozí 1 2 3 4 7 9 12