Strachy (2017) (seriál)

Niečo ako Kabinet kuriozít od Del Tora, ale pred deti. Kvalita nápadov a jednotlivých epizód kolíše. Celkovo neurazí, ale ani neprekvapí.

Dostaňte agenta Smarta (2008)

Tak toto bolo veľmi slabé. Zúfalo nevtipné, plné klišé a predvídateľných scén. Komu napadlo, že toto budú ľudia chcieť vidieť?

Den po dni (2023) (seriál)

Musím uznať, že 8 dielov je možno priveľa a všetky vyznejú dosť podobne bez nejakej prílišnej gradácie. Napriek tomu ma to držalo v napätí a užíval som si to.

xXx: Návrat Xandera Cage (2017)

OMG, to ako fakt? V momente keď skočil zo stožiara na lyžiach vedel som, že to bude totálna pičovina. Vinovi Dieselovi uleteli včely. Ak by to spravili ako animák snáď by sa to dalo stráviť.

Duch ve stroji (2017)

Zbierka cool záberov, ktoré však oproti originálu postrádajú adekvátne vyvrcholenie. Odklon od filozofie, ktorá robila originál tým čím bol.

Pandemie (2016)

Viac ako polhodiny som to nedal. Strašne hlúpe a nudné. Škoda, prvých 5 minút vyzeralo sľubne.

Asteroid City (2023)

Tie vizuálne žartíky akosi počase prestanú baviť. A čo chcel týmto filmom Wes Anderson povedať? Vie to aspoň on? Priveľa postáv a žiadna z nich nevie dostatočne zaujať.

Fantastická čtyřka (2015)

V pohode to bolo. Vďaka nízkemu ratingu som do toho šiel bez očakávaní. Vizuál pekný a dokonca tu aj strieka krv, čo by som od Marvelovky nečakal. Finále bolo veľmi uponáhľané a hlúpe. Hlavný záporák dostal asi desať minútový priestor? Najprv je všemohúci boh a potom lieta ako handra po facke od naťahovacieho panáka? A jeho vizuál bol úplne otrasný. Hlavne to ale nenudilo a vďaka krátkej stopáži je to vhodné ak neviete čo pozerať a nemáte chuť namáhať mozgové závity.