Leon (1994)

Filmy, ktoré pre mňa znamenajú veľa by som svojím komentárom iba pokazila. Ale napriek tomu ho píšem, aby som vám zdelila, ako veľmi ho mám rada, takže. veľmi.

Ajťáci (2006) (seriál)

Britský humor v celej svojej kráse. Jednoznačne tomu treba dať šancu a potom sa toho už nepustiť. Made in Britain, aha.

Na vlásku (2010)

kúzelná a neočakávane zábavná rozprávka :-)

Prolhané krásky (2010) (seriál)

Počkala som si s hodnotením do tretej série a jediné čo spravím, je že stiahnem jednu hviezdičku. Myslím, že 5 hviezd by nebolo oprávnených (občas predvídateľné zápletky a príliš nerealistické situácie), ale stále určite prevažujú pozitíva tohto seriálu nad negatívami. Je to veľmi napínavé, návykové a obsahuje charaktery, ktoré si ihneď obľúbite.

Scrubs: Doktůrci (2001) (seriál)

Ach, veru som nečala, že ma niečo ešte tak zasiahne (tudiž, že si niečo tak obľúbim) ako tuto SCRUBSov. Už sto rokov pozorujem, že ich má rada väčšina tuto obyvateľstva no vždy ma odrádzala tá titulná fotka. Až keď som si pozrela prvý diel, pochopila som, že toto je moja šálka kávy. Počkala som pol roka- keď budem mať čas a spomenula som si a začala som sledovať a už neprestala, ani cez akademický týždeň. Takže súhlasím s používateľom "Niles". Scrubs nie je len plný veľmi vtipných a bizardných situácií ale aj emotívnych chvíľ a dobrých charakterov. "Eagleeee!"

Ten, kdo stojí v koutě (2012)

Myslím, že film je lepší ako kniha. Bolo to štýlové, s jasným posolstvom a veľmi pekné. Jednoducho už teraz viem, že je to jeden z filmov, ktoré budem pozerať keď nebudem mať chuť na nič nové, len tak oddychovať..

Musíme si promluvit o Kevinovi (2011)

Knihu som nečítala, čiže hodnotím len film. Film, z ktorého som teda mala naozaj zmiešané pocity. Hoc zaujímavo natočený, bez hlbšej pointy, respektíve takej, ktorú som absolútne nepochopila. Kevin je zloba. Prečo? neviem..ako sa to stalo neviem..Ale má to zapôsobiť na vaše city a máte sa po tomto filme asi cítiť zmätene. To funguje. Ale takto si ja dobrý film nepredstavujem.

Nespoutaný Django (2012)

No opäť jedna skvelá Tarantínovka, ktorá obsahuje všetko čo má mať. Je to príbeh vymyslený na dobrú tému s primeranou dávkou vtipu, hercom veríte a už od začiatku chcete, aby dobré postavy porazili tie zlé. Výborné herecké výkony a dlhá stopáž, ktorú si ani neuvedomíte len dopomáhajú tomuto štýlovému snímku. Bravo D-jango:)