Slzotvůrce (2024)

celý film som nevedel dostať z hlavy dojem že chcel niekto natočiť Twilight sága: Rozbřesk - 1. část (2011)  "romance" bez vlkov a upírov jak cez kopirák pre mladších teenagerov. Ak sa niekomu páčil hore spomenutý film (sága), tak smelo do toho. (nieje to zrovna moj súdok tieto "lepkavé rozprávky" ale aby som nekrivdil 73% (5* na podporu hodnotenia) pre baby a tých, čo majú tento štýl radi)

Problém tří těles (2024) (seriál)

za mna parada a zaujimave myslienky su tam - v pohode odporucam (nehladajte za tym kvalitu Interstelaru ale niecoho na jedno pozretie a budete spokojny) 77% a na podporu hodnotenia 5x*

Signál (2024) (seriál)

v pohode jednohubka až na ten drobny fail nezhorenie záver :) 65% a na podporu hodnotenia (43% aktual) 5x*

Nikdo (2021)

jedného dňa z toho bude kultovka 83%

Gran Turismo (2023)

pekné no za mňa keby to pojali viac ako životopisný o hráčovi (ktorý tiež musí byť zaujímavý ) dal by som asi viac. Vo filme je "zopár" upravených faktov a skôr je dôležitý pekný príbeh a reklama na Nissan, PS + GT hru samotnú ako fakta. Cez to všetko je to dosť dobre (osobné h. 75%)

Nech svět světem (2023)

zopár logických prešľapov ale nič vážne a celkovo pekné, so slušnou atmosférou - mohol by to byť pilot k slušnému seriálu ak by to neprehnali s počtom sérii a dielov 74%

65 (2023)

jednohubka - dalo sa z toho vymačkať viac. 59%

Sběratel andělů (2023)

taký Harry Hole v ženskom vydaní. Rovnako má svoj kúsok neopracovanej, hrubej krimi. Kto má rád tento Nórsky "style" kriminálok, kľudne do toho ako jednohubku. Slušných 68% a 5x* ako. podporu skore filmu

Kráter (2023)

ach Jo tieto tu hodnotenia... Ostatní to odpisu ako brak keď pozrú na 43% pritom to vôbec tak zlé nebolo. Jednoduchší pekný príbeh, o sile kamarátstva, prvé lásky a malo to zaujímavé rozuzlenie ktoré sa rátalo aj mne ako dospelému. Deti 10-15r podľa mňa pozrú radi a aj im to možno niečo dá (rozhodne 100x viac jak SpongeBob v kalhotách (seriál) (1999)SpongeBob v kalhotách (seriál) (1999) a pod) . Za mňa z celkového pohľadu rodiny 71%