Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Komedie
  • Krimi
  • Akční
  • Krátkometrážní
  • Animovaný

Oblíbené filmy (10)

Rocky Balboa

Rocky Balboa (2006)

Dědek si díky animacím naposledy chce zaboxovat. Super povedlo se to a jsem nadšen. Dixon má v dabingu příšernej hlas ( Libor Bouček?)

Česká RAPublika

Česká RAPublika (2008)

Kdo by si pomyslel že Hana Hegerová udělá pecku s Hugem,Jamesem a Orionem? Proč ne vznikla z toho zajímavá věc! Stejně jako u Indyho a Wiche Kids on the Tour, kdo tohle neposlouchá tak nepochopí a kdo to neuznává tak to neuzná... https://www.youtube.com/watch?v=TB4BKRFKilY

The Notorious B.I.G.

The Notorious B.I.G. (2009)

Je tomu skoro 20 let co svět přišel o dva nejlepší rappery, co kdy byly a to už nikdo nezmění... Tupac - 25 let, Biggie Smalls - 24 let... To co na svůj věk dokázaly? To už se nikdy nikomu nepovede... Nikdy se nevypátraly lidi co to udělaly ať jednomu nebo druhému... Teď k samotnému filmu... Naprostej luxus s luxusním OST... Nic více není co dodat... Kdo tohle neposlouchá - nepochopí, kdo na tom nevyrostl - nepochopí... Nikdo vás ale na to nenutí se dívat... Rest In Peace Biggie Smalls and Pac...

Hooligans

Hooligans (2005)

Zajímavá ukázaka jak Hooligans v Británii po všech svejch přísnejch zákonech pravděpodobně fungují. Přes tejden piloti, makléři, úředníci atd. a o víkendech hovada co se napijou zazpívají si a poperou se. Pete a Bover jsou hodně dobrý, akorát Wood mi moc nesedí v té roly nebo spíš ani v tom filmu.

Zelená míle

Zelená míle (1999)

Napadá mě jen jedna otázka... Proč není tento film hodnocen tady na ČSFD jako nejlepší? Kromě Forresta jsem dva co jsou před ním neviděl, ale asi se na ně budu muset podívat.

Prci, prci, prcičky 3: Svatba

Prci, prci, prcičky 3: Svatba (2003)

Asi nejlepší z celé trilogie nebo série nebo jaké všechny díly do toho chcete počítat. I Stifler je tady asi nejlepší se svým žhavým tancem v gay baru, rozlučka atd. Rád se na to vždycky podívám.

Kult hákového kříže

Kult hákového kříže (1998)

Jak se z rasisty a nácka muže stát normální člověk? Zavřete ho do vězení k černochům a on si tam udělá nejlepšího kámoše černocha. Zní to hodně jako pohádka a happy end ale funguje to a zafungovalo to!

Ovládací panel
2 body