Tancuj Matyldo (2023)

Nejlepší film za poslední dobu, myslím že se zařadí mezi nejlepší české filmy.

Život pro samouky (2023)

Pohodový film od kterého jsem nic neočekávala tudíž nezklamal :)

Úsměv (2022)

Po velice dlouhé době horor, s dobrou zápletkou, vyústěním, herci, atmosférou, občas dost nechutný, pár lekaček, pro mě jeden z nejlepších hororu posledních let! Konečně jsem se zase chvilkama pořádně bála u filmu.

Jeden den (2024) (seriál)

Úžasné, nešlo se odtrhnout. Konečně zase netradiční love story, která byla hodně reálná.

Kosmonaut z Čech (2024)

Asi jsem měla na film zrovna náladu,sedl mi,atmosféra super, i když nesnáším pavouky,tohoto jsem si prostě oblíbila 🙂 hezké myšlenky ve filmu, hodně k zamyšlení. Dojemné, nečekala jsem jak se film rozjede, jakým směrem. Dobré obsazení i hudba. Líbilo se mi lehce snové zpracování. Samozřejmě potěší české nápisy a věcičky ve filmu.

Něha (2022)

Wau! Zvláštní film, odlišný.

Kluci z party (2020)

Bála jsem se, že to bude dlouhý film, ale, přišel mi naopak krátký a bylo mi líto, že už končí. Dobré obsazení, vynikající hudba, herecké výkony, atmosféra. Film mě bavil od začátku do konce. Úžasná změna filmu v drama v pár okamžicích. Komorní drama které má co nabídnout.

Adikts (2024) (seriál)

Líbilo se mi to, hezky ukázané účinky (některých) drog. Dobře zahrané,dobrá režie,dobře natočené.