Perníkový táta (2008) (seriál)

Neviem čo ľudia vidia v tomto diele a seriály . Je síce príjemný a mierne neortodoxný ale na druhej strane , ako aj v ďalších seriáloch - made in usa - zasa do toho zaraďujú príliš veľa zbytočných dramatických zvratov - pritom často platí v jednoduchosti je krása . Hlavný hrdina má za manželku hysterickú ženu , čo mu zahýba , nevie sa preniesť cez manželov nový biznis ( pritom peniaze chutia , že ? ) , hlavný hrdina je neschopný spraviť si v hlave poriadok celých päť sérií , našťastie je tam aspoň pomocný varič , ktorý to zachraňuje a chvíLú aj jeho dočasná priateľka v podobe Krysten Ritter . Za mňa slabší priemer . Niektoré pasáže sa mi páčili , ale veľa nie .

Lovci duchů (2005) (seriál)

Seriál ma bavil prvú a z časti druhú sériu , tretiu som uz dopozerával so zaťatými zubmi atď ... Seriál nudí tým stálym točeníim sa okolo boja proti tajomnu za každú cenu a keď to už-už vyzerá nádejne na smrť jedného z dvojice - alebo na jeho zmenu k horšiemu a možnú apokalypsu - príjemne ozvláštnenie - tak sa to opäť celé dostane do nudných koľají . Isteže spojenectvo z démonmi na istú chvíľu a následne prepínaky v hlave staršieho brata vyznievali chvíľu zaujímavo , ale stále sa točenie okolo jedného tomu berie štavu .

Vikingové (2013) (seriál)

Seriál je príjemný, s dobrými výkonmi, ale mňa ničím nehoruje . Čakal som viac od tohoto prostredia , viac temného, špinavého , viac krutosti a surovosti ... Námet môže byť zaujímavý , ALE, stále je tu ALE v podaní mne už spomínaných detailov . Film vikingovia z Banderasom sa mi v tomto smere páčil ďaleko viac . Hlavný hrdina z už spomenutého filmu mi do roly vodcu vikingov sadol viac ako hrdina v tomto seriály . Príde mi to proste ako nevyužitý dobrý námet .

Mnichov (2005) odpad!

Úžasný príbeh o hrdinskosti .... TFUJ !!!!

Knight Rider (1982) (seriál)

Kedysi kultový seriál , 4x za nostalgickú spomienku a to , že ma to skutočne bavilo svojho času .

Sherlock (2010) (seriál)

2 za snahu , zvyšok je smutné , v porovnaní so staršími seriálmi

Nespoutaný Django (2012)

"Černoch, hrdina divokého západu" . Do očí bijúca realita .

Dvojníci (1984)

Nedávno som sa odhodlal k pozeraniu filmovej klasiky v podaní T.Hill + B.Spencer , bohužiaľ sa k mi k veľkej časti filmov dostať nepodarilo , tých pár videných hodnotím ale vysoko .

Blb a blbec (1994)

Skvelé zakončenie jednej úžasnej komediálnej dvojice. Vek síce doľahol na oboch no stále sa mlátia o dušu. Veľká škoda, že podobné filmy sú už skôr raritou .

Ovládací panel