vercza

okres Praha
studentka

<< předchozí 1 2
    • 17.11.2017  19:06
    Proč? 13x proto (TV seriál) (2017)

Hanička je už znuděná svým životem a tak se rozhodne zabít. Na kazety namluví svých 13 opravdu pádných důvodů proč spáchat sebevraždu. Tak třeba kluci ji nominovali na dívku ze školy s nejhezčím zadkem! No kdo by se kvůli tomu nepodřezal že? :D Seriál se bude určitě líbit náctiletým pipinkám, které si berou osobně i to co se jich netýká a mají z toho hned děsnou depresi, nejhorší život a vlastně je nikdo nemá rád.

• 28.11.2015  14:22

Nemůžu si pomoct, ale vůbec se mi to nelíbilo. Ani trochu a je mi fuk kdo to točil, režíroval, nebo kdo tam hrál. Prostě kravina!

• 8.11.2015  00:28

Skoro celá krabice kapesníků padla za film. Silný zážitek, ale už to nikdy nechci vidět. Miluju zvířata a těm lidem bych za takový zacházení s nima sekala ruce.

• 27.6.2015  20:19
    Kruh 2 (2005)

Kdyby byla ta Samara alespoň trochu děsivá, dala bych jednu hvězdičku. Ale daleko děsivěji vypadající lidi potkávám ráno v metru.

• 23.5.2015  12:59
    Padlé ženy (2002)

Největší zvěrstva a hříchy se odehrávají tam, kde by to člověk nečekal - ve "svatých domech". Všichni nadávají na muslimy, jak zacházejí s ženami, ale tady je krásný obrázek toho že katolická církev není o nic lepší. JE TO HNUS VELEBNOSTI!

• 11.4.2015  22:39
    TýTý 2014 (TV pořad) (2015)

Hvězdičku navíc kvůli Řezníčkovi, tomu to seklo. :)

• 22.2.2015  13:09
    Babadook (2014)

Ten uřvanej fracek mi lezl tak na nervy, že jsem spíš fandila Babadukovi, ať ho co nejdřiv sežere, zabije, rozkuchá, prostě cokoliv, ien ať ten malej smrad drží hubu. Bohužel ten jeho řev rval uši i Babadukovi, tak se po většinu filmu jen schovával ve stínech a ne a ne spratka sežrat :-(

• 10.2.2015  12:01

Velká škoda druhé poloviny, která snižuje kvalitu dobře rozjeté vtipné pohádky.

• 4.1.2015  19:01

Může rozvod poznamenat psychiku dítěte natolik, že si to ponese celý život? Vážné téma pojaté dost s nadsázkou a humorem. Nejlepší byly konečné záběry, kde se na toto téma ptali lidí. Zajímavé je, že právě děti rozdevených rodičů neprahnou po sňatku, neboť nevěří na šťastné manželství. Je to tak, sama jsem z rozvedené rodiny a představa, že bych něčim takovým měla projít, mě upřímě děsí. A co vy, patříte taky k A.C.O.D.?

• 23.11.2014  18:50
    Hra o trůny (TV seriál) (2011)

Když jsem to viděla poprvý u ségry, myslela jsem, že jsem jí omylem nachytala jak kouká na porno..:D Pořád tam souloží a to všichni se všema brácha se ségrou, ségra s bratrance. Už jen čekám kdy si to rozdá brácha s bratrancem..:D Asi nejlíp hodnocený soft porno. :D Prosím lidi - nepište mi do zpráv abyste mě přesvědčili o tom jak je to super a mám dát vysoký hodnocení. :D Fakt nedám.

• 22.11.2014  22:45

Kravina. Jedna hvězdička jen za nedorozumění s mrtvym j/Jelenem.

• 8.6.2014  13:43

Majoneza, it´s good for you!

• 7.6.2014  01:03

Neni nad domácnost ve třech.. :D

• 14.5.2014  11:43
    8-Ball (2013)

Jeden z mých prvních severských filmů a hned jsem mu přišla na chuť. Seveřani mají prostě "koule". Viděno na FebioFestu 2014

• 14.5.2014  09:19
    Fruitvale (2013)

Silný snímek o posledním dni života Oscara Granta. Film ukazuje na problém rasismu, který v Americe pořád přetrvává. Sice Oscar nebyl žádný svatoušek, ale určitě měl možnost vzchopit se a žít slušný život, nebo alespoň žít o něco déle.

• 3.5.2014  23:50

Dvakrát měř, jednou řež. A to platí vždy! Dokonce i při únosu vězně, kterého se chystáte následně mučit.

• 11.1.2014  16:22

Johnny Knoxville má svůj osobitý styl humoru a ten mě baví. Řvala jsem smíchy od zažátku do konce. Nemůžu jinak, než dát plný počet.

• 4.1.2014  00:49

Proč já se vždycky nechám ukecat a pak koukám na horor...? A tenhle teda byl! Teď nebudu týden spát.

• 1.1.2014  03:19
    You're Next (2011)

Od začátku do konce se jedná o krvavou jízdu, nikdo se s nikym nepáře. Hlavní hrdinka je sympatická a dává zloduchům v děsivých maskách pěkně na prdel. Konec mě dostal nejvíc. Jen mě zaráží jak se některé postavy chovají nesmyslně..(kdo by se jen tak sólo procházel po baráku, když je tam s největší pravděpodobností schovanej vrahoun?)

• 9.12.2013  11:12

Nádherná zimní pohádka, kde nechybí krásné princezny, princ, kouzla a hlavně láska. Určitě doporučuji, hlavně teď před Vánoci. Ideální film, na který si do kina zajít s rodinkou. ;)

• 25.11.2013  20:03

Povídka Rodrigueze byla výborná, ostatní nic moc.

• 19.11.2013  16:02
    Podfukáři (2013)

Je tu poněkud málo hvězdiček na hodnocení, protože tohle dílo si s přehledem zaslouží hvězdičku navíc. Film mě vtáhl do děje hned po první minutě, a když skončil, řekla jsem si: to už? Nějak brzo ne? A přitom má bezmála dvě hodiny. Až tak mě zaujal a pohltil svými iluzemi, kouzly a triky. Skvělá kamera i sestava herců. Tleskám!

• 18.11.2013  14:04
    Laskavý dotek (TV film) (2010)

Na tento film jsem se podívala hlavně kvůli Jennifer a jsem ráda, protože je to moc krásný film o tom jaké rány nám život může přinést. Určitě doporučuji každému aby se na tento příběh ze života podíval. Zaslouží si aby byl známější.

• 18.11.2013  11:21
    Pot a krev (2013)

Ani se mi nechce věřit, že je to podle skutečné události. Skupinka nabušených pitomců chce zrealizovat americký sen a to únosem bohatého obchodníka. Bohužel moc rozumu nemají a kompenzují si to tvrdostí prsních svalů. Málem by jim vše prošlo, ale jak se říká "kdo chce víc, nemá nic" a to byl taky jejich kámen úrazu.

• 17.11.2013  18:39

Začátek je dost nudný a zdlouhavý, ale posledních 20 napínavých minut to vylepšilo.

• 11.11.2013  10:33
    Croodsovi (2013)

Ta ta tááá! Absolutní špička mezi animáky.Krásně barevné a hlavně vtipné. Originální hlášky a scénky (rodinné foto, boty,..) Přijde mi, že poslední dobou se hodně čerpá z Avataru, ani tady to neni výjimka. Ale Croodsovi jsou mnohem lepší! Určitě doporučuji všem. A nezapomeňte, neustále se bojte!

• 11.11.2013  10:16
    Hra (1997)

Skvělé až na ten konec. Ten mi přišel dost přitažený za vlasy. Vždyť po tom všem už muselo Douglasovi pěkně šplouchat na maják. Ale on si to v klidu užívá, jaká to vlastně byla prča.

• 10.11.2013  12:04
    Nezvaná (2009)

Trochu mě zaráží tak nízké hodnocení. Obsazení je výtečné, všichni perfektně hrají a herečky jsou sympatické. Atmosféra by se po celý film dala krájet, byla jsem opravdu napnutá. A příběh je velice zajímavý. Sestry si myslí, že za záhadnou smrtí jejich matky je nová přítelkyně jejich otce, která neni ta, za kterou se vydává. Na konci, ale zjistíme, že naprosto nic není tak, jak si celý film myslíme. Takový konec jsem vážně nečekala, tim víc mě ale překvapil. Určitě doporučuji ke shlédnutí.

• 7.11.2013  17:17

WOW! Tak tohle se opravdu povedlo. Smála jsem se od začátku až do konce. Originální, vtipné, výborní herci, super hudba.. neni nic kvůli čemu bych ubrala na hodnocení, takže hodnotím plným počtem hvězdiček a nebojím se říct, že je to jedna z nejlepších komedií.

• 5.11.2013  13:50
    Nekonečný příběh (1984)

Hrůza a děs. Jako malá jsem z toho měla spíš hrůzu, než aby se mi to nějak líbilo. Za mě rozhodně odpad!

<< předchozí 1 2