Území ztracených lidí (2009)

film má určitě své kvality, ale díky zdlouhavému a pomalemu depka tempu dost obtížně koukatelný

Red Hill: Krvavý zapadákov (2010)

tak tento film mne 100% příjemne překvapil. Nic není černobílé a že střílet a zabíjet by se (až na vyjímky...) nemnělo, rychlý začátek, hororové napětí a černý humor.

Mazec (2010) (pořad) odpad!

Trapná talkshou, kdy hosti musejí sami zachraňovat ticho, které nastává po edeznění úmělého smíchu po vtipu převážně toho blbějšího z moderátorů. Dejdar se snaží, ale měl si nejdřív vyrkoušet formát pořadu, než do toho šel, takhle si kazí renomé. Kačenka je úplně mimo, navíz skáče všem do řeči...

Avatar (2009)

Dokonalá blbost, 8hvěždiček za efekty a 3D, 4 odebírám za reklamní humbuk, provařenej příběh, trapný řeči a hrdinu práskače. Poselství filmu pro mne: řadči než do kina na podobný filmy, běž se radči projít do lesa, zážitek taky 3D + čerstvej vzduch, dokud eště nákej je.

Útěk z Alcatrazu (1979)

Při vší ůctě ke Clintovy, jeho IQ superior a drsně pomalýmu herectví, s takovímto výkonem by se podle mne ve skutečnosti daleko nedostal (největší ranař z Alkatrazu by si ho asi podal a dozorci nebyli takový hloupý dobráci)...na druhou stranu napínavě koukatelný páč mě zajímalo jak se jim ten slavnej útěk nakonec povede, a jesli se to opravu stalo tak pravýmu Frankovi Morrisovi rozhodně *****

Výměna (2008)

Těžko se hodnotí film, který je vcelku perfektně zpracovaný. Ale ke konci už mi to přišlo jako nastavovaná kaše. Vyhublá Angelína podle mně zas tak moc hereckých poloh nepředvedla, ani ostatní herci, kteří měli jednu roli a tu hráli. Ten úchylák byl teda dobrej..., Hezký dobový záběry (třeba ten u závěrečných titulků).

Po přečtení spalte (2008)

nemužu říct, že bych se díky zapletému příběhu nejak nudil, ale rozhodně jsem se nepobavil a nezasmát tak jak jsem čekal...totiž skoro vůbec

Florián (1961)

Tak docela jsem se pobavil, barevné, hravé , veselé, pěkná hudba hrála, navíc v době horečky globálních klimatických změn nanejvíš aktuelní a poučné. Oblíbené postavy - pan farář a jeho pomocník

Mizerové (1995)

Možná že v originálním znění by alespon ty hlášky byly vtipnější, dabovaně nevynikly ani hádky mizerů, natož jejich zpěv-rap při scéně jak jedou autem, film mi nepřišel úbec vtipný, přestřelky a zápletka naprosto průměr, reálie amerického města - policejní stanicí počínaje a diskotékou hell konče nevěrohodné....

Zjizvená tvář (1983)

Dokonalá gangsterka, všichni jsou tam grázlové ale Tony fakt největší, nebojí se ničeho a tak de nahoru, je hamižneja stále více zkokainovanej. Nakonec však dojede na něco uplně jinýho. Bohužel film je trochu moc dlouhý.