Crazer

Crazer

Miroslav Ř.

okres Písek
logistik


Twitter: Rydmir

41 bodů

Moje oblíbené filmy

 • poster

  Zamilovaný Shakespeare (1998)

  Romantický příběh, který jsem si oblíbil od prvních záběrů kamery. Excelující Gwyneth Paltrow a Joseph Fiennes, kteří tvoří nezapomenutelnou dvojici a jsou srdcem tohoto příběhu na divadelní scéně. Perfektní komedie, na kterou se jen tak nezapomíná a v mé mysli zůstane hodně dlouho. Příběh o dvojici, který člověka vtáhne do dob Anglie. Prostě výborný, romantický film!

 • poster

  Pán prstenů: Návrat krále (2003)

  Tleskám! Tohle se Peterovi Jacksonovi opět povedlo. Tento film mě okouzlil vypilovaným množstvím detailů a digitálních triků. Gradující snímek plný zvratů, emocionálních i bojových scén! Síla dvou předchozích snímků byla skloubena do třetího, a proto ho činí tak nezapomenutelným. Výborná hudba Hanze Zimmera vyzvedává tento film hluboko nad má očekávání a proto neváhám 5*

 • poster

  Pán prstenů: Dvě věže (2002)

  Více akce, více tempa než v prvním díle. Výborně zachycená bitva u Helmova žlebu. Nevím co bych zde více vytknul. Prostě ohromující film!

 • poster

  Pán prstenů: Společenstvo Prstenu (2001)

  Myslím si, že tento film lze popsat jedním slovem a to bez komentáře. Vše zvládnuto do detailu a na výbornou!!

 • poster

  300: Bitva u Thermopyl (2006)

  Už moc dlouho jsem se těšil na tento film, že na něj půjdu do kina a tak se i stalo. Tento film splnil veškerá má očekávání, která jsem do něj vkládal i přestože měl nízký rozpočet a rekvizity byly půjčovány z ostatních filmů. Takže nepochopím lidi, co zde hodnotí film 3mi a méně hvězdičkami, jelikož celkový dojem z tohoto snímku je více než nepopsatelný. Film mě naprosto dostal, jelikož jsem ještě nikdy neviděl nic podobného jakým způsobem byl tento snímek zpracován. Bylo to úžasné, úchvatné, ohromující a mrazivé po celou dobu po celém těle. Krásně zpracovaný a doslova vypiplaný film až do detailů. Doslova mě dostala scéna při loučení, když se odcházelo do bitvy "Vrať se se svým štíem nebo na něm" .. nepopsatelné ... Právem se tento film řadí do mých top 10 :) a těším se až vyjde na DVD.

 • poster

  Crash (2004)

  Myslím si, že bych mohl v hodnocení dát i více kdyby to šlo. Určitě film, který stojí za shlédnutí. Mnoho scén, u kterých Vás doslova zamrazí až v kostech. Je to film, na který se nezapomíná a některé scény si budete dlouho pamatovat.

 • poster

  Amélie z Montmartru (2001)

  Tak tohle je bezesporu nejlepší francouzský film, který jsem kdy viděl. Opravdu mě překvapil. Nevěděl jsem, že život jde zachytit tak, jak ho právě cítíte a jak ho prožíváte v každé vteřině. Nenašel jsem místo ve filmu, kde bych se nudil. Právem tento film patří mezi unikáty.

 • poster

  Láska nebeská (2003)

  Výborná britská romantická komedie. Všechny kousky malých příběhů jsou krásně pospojovány v jeden výborný film. Akorát nemusím Hugha Granta, ale stejně to nezkazí plné hodnocení. Prostě paráda.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace