Dawson321

Dawson321


17 bodů

Moje obsahy

od nejnovějšíchpodle abecedypodle roku vzniku filmu
  • 28.4.2009
  Loučení se svobodou (TV film) (2006)

  Pětice kamarádek jednou oslavit rozlučku se svobodou jedné z nich. Když přijedou na opuštěný ostrov, ještě netuší, že tam řádí bestiální vrah...

  • 28.4.2009
  Polibek vraha (TV film) (1998)

  Hlavní postavou kriminálního dramatu je mladá a pohledná policistka Vera Wolfová, která byla nucena zastřelit v sebeobraně pouličního zloděje. Státní návladní se však za dívku nepostaví a rozhodne, že tento čin nebude posuzován jako přiměřená obrana. Vzápětí se ukáže, že za vším je snaha přinutit Veru ke spolupráci na riskantním případu. Pokud přijme a přispěje k odhalení gangu, který obchoduje s děvčaty, bude její případ smeten ze stolu. I když jde o vydírání, policistka nabídku přijímá a nastupuje na místo barmanky v luxusním bordelu mafiána Hermanna Kühna.

  • 28.4.2009
  Šumné Berounsko (TV film) (2006)

  Architekt David Vávra provádí diváka po architektonických památkách daného města či kraje. Tentokrát si vybral kraj milovaný filmaři a vinaři - Berounsko. Zavede nás k lomu Amerika, či věži Karlštejna.

  • 28.4.2009
  Liebe ohne Fahrschein (TV film) (2002)

  Na místě úspěšné taneční školy má vyrůst obchodní centrum. Instruktorka Julie se pokusí udělat pro její záchranu vše a ještě zde potká muže svých snů.