Pět mužů a jedno srdce (1971)

Zajímavý film. Osobně bych vyškrtal snové pasáže, přidal pár odborných lékařských dialogů a je to film jak víno.

Nákaza (2011)

Já nevím, ale moc jsem tomu filmu nevěřil. Operovalo se tam miliony mrtvých, ale tak nějak pouze slovy, obraz naproti tomu dostával na frak. Ani bych neřekl, že bych byl nějak napnutý, jak tohle dopadne. Prostě mi tam chyběl drive.

Útěk ze seriálu (1989) (TV film)

Tak mě se to líbilo. Marně sice vzpomínám, že by za totáče existoval nějaký opravdu nekonečný seriál, ale třeba se mýlím. Na hodnocení filmu přidávám hvězdu za scénu s Bedrnou a rudlem. Ta byla geniální.

Spartakus (2010) (seriál)

Viděl jsem pár dílů... prakticky jde o dílo útočící na první signální soustavu, žádnou myšlenku v něm nehledejte.

Návrat vraždících bestií (2012) odpad!

Tak tohle nefungovalo ani jako horor, ani jako komedie. A bylo to špatné od začátku do konce.

Náš dědek Josef (1976)

Nějak jsem nepochopil, o co vlastně šlo. Snad o všechny dobré rodáky po komunisticku. Každopádně komedie to určitě nebyla. Ale hlavně - 90 procent populace pozná Pálavu a stejný počet lidí ví, že se tam hanácky nemluví. Dyť to trhalo uši!

Temný rytíř povstal (2012)

No já nevím. Jako blockbuster asi lepší průměr, ale že bych si za 14 vzpomněl, o čem to vlastně bylo, to asi ne.

Hudba z Marsu (1955)

Jako člen podobného orchestru nemůžu jinak.

Hauři (1987)

Jako ajťák ze Zlína jsem musel tuhle alegorii na Slušovice vidět. No, nicméně jsem moc nepochopil o čem to celé bylo a na Vašutovy sluchátka jsem byl alergický už po čtvrthodině.