Galaxy Quest (1999)

Abnormne premakaná sranda. Užije si ju každý kto videl aspoň jeden diel star-treku.75%

Brazil (1985)

Tento psycho guláš od Terryho Gilliama je sondou do jeho zmýšľania. Treba sa s týmto faktom stotožniť hneď od začiatku, alebo film ďalej ani nepozerať. Surrealizmus srší z každého záberu a pocit nočnej mory v závere je toho krásnym odkazom. Kto si na filme zgustol podobne ako ja tak by som rád odporučil aj podobne sugestívne ladený film Barton Fink.90%

Darjeeling s ručením omezeným (2007)

Jeden z filmov spadajúci do kategórie filmov, počas ktorých sa môžete ísť okúpať, vrátiť sa k nemu späť a nič tým nestratíte. A ako bonus budete čistí a voňaví. 45%

Earth (2007) (TV film)

5* čisto za abnormálne vysokú výpovednú hodnotu. Môžem sa vysrať na filmové parametre, ktoré hodnotím obyčajne, keď tu ide o najvzácnejšie veci na tejto planéte.

Obávaný bojovník (2006)

Pre mňa to bola čínska hopsačka so zopár neokukanými bojovými chmatami a s kecami čo sa tvarili niekedy až moc vážne. 70%

L. A. - Přísně tajné (1997)

Konečne budem vedieť koho si predstaviť keď budem vidieť scénu s "Good Cop and Bad Cop". Inak film s obrovskými kvalitami v scenári a hercoch. Príbeh mi však moc nesadol. 80%

Yeopgijeogin geunyeo (2001)

Neviem či som pozeral niečo iné ako ostatní, ale to čo som videl ja bola čistá infantilnosť skĺbená s drámou, v pre mňa dosť nepochopiteľnej forme. 70%