pufina

pufina

Česko

<< předchozí 1 2 3 4 9 18 26 34
    • 2.2.2018  22:40

Nápad na FanMade super, každopádně tam nemuseli cpát výmysly. Představit viteály mohli tvůrci i bez zbytečných postav o "dědicích", kteří stáli za starou bačkoru. Očekávala jsem v napětí smrtijedy a nedočkala jsem se ani zmínky. A rudé oči Voldemorta bylo jako co? Úděsné. Do teď jsem fanouškovská videa k mému oblíbenému příběhu HP nesledovala a po tomto ani sledovat nebudu..

• 24.10.2015  10:57

Ryan Murphy nás tentokrát ubytoval v hotelu Cortez, Po 3 dílech doposud nejásám, ani nezoufám. Lagy Gaga jako blond upír mě doposud nepřesvědčila, naštěstí pro mě příběh nestojí pouze na této blond osobě. A jen pevně doufám, že Evan Peters jakožto největší sériový vrah se ukáže častěji. Hodnocení postupně přidám.

• 10.10.2015  20:47

Asi nepochopím, jaký zvrácený člověk může přijít s tímto nápadem. A to nemluvím o hercích, kteří do toho šli. Po většinu filmu jsem nevěděla, zda mám stonožku litovat, smát se nebo jít zvracet.

• 20.7.2015  17:25

Jednoduchá komedie, která rozhodně při večeru ve dvou pobaví nejen ji, ale i tu mužskou polovičku. Dvojice Barrymore - Sandler mě rozhodně baví a dovolená s nimi v Africe za trest nebyla.

• 2.7.2015  20:10

Naprostá akční a špiónská bomba! Navíc se rozhodně nemusíte obávat, že by v té nejlepší zábavě chyběl "ohňostroj" nebo ukázka, jak se zdraví v Německu. Jedna z nejlepších komedií, co jsem za poslední rok zhlédla.

• 2.7.2015  20:06
    Mr. Robot (TV seriál) (2015)

PILOT velmi překvapil a uchvátil. Je to jako nahlížet na mou blíbenou postavu ze seriálu The Following (konkrétně postava Theo), jak si užívá haknutí systému a mění zároveň svět. Těším se na pokračování a hodnocení postupně dodám. edit Po několika dílech rozhodně lze usoudit, že seriál má své kvality, nádech originality, napětí a zatraceně zajímavou hlavní postavu. Čas ohodnotit..

• 28.6.2015  15:03

Ač nepatřím mezi fanoušky her, nápad na animák jako je Wreck-It Raplh mě naprosto nadchl. Ps. super pokřik: Oreo - oreo - oreo!

• 28.6.2015  13:01
    Agresivní virus (TV seriál) (2014)

Trailer ve mně vzbudil neočekávanou zvědavost. A rozhodně mohu říct, že PILOT nezklamal mé očekávání. Nenechám si ujít další díly a celkové hodnocení postupně přidám. //Edit : po zhlédnutí 1 série hodnotím 90%. // Edit2: Dnes 4.10.2015 běží premiéra posledního dílu 2 série. Bez pochyb můžu hodnotit na 100%, ať dopadne série jakkoli, rozhodně se do mě seriál zakousl a nepustil.

• 25.6.2015  19:00

Hudba dobrá. Jamie Dornan ujde a pro svou roli jako model asi ideální. Dakota Johnson prkenná a nepřesvědčivá. Slabý průměr. Zažila jsem 50 příznaků nudy, jupíjej...

• 15.6.2015  22:10

125 minut mi přišlo jako pouhá půl hodina, sotva to začalo a už se konala závěrečná dinosauří kousanice! Rozhodně nový Jurský Park předčil mé očekávání. Velká spokojenost a pokud by se někdy konalo další pokračování, snad se toho ujme i stejný režisér této práce - Colin Trevorrow.

• 7.6.2015  19:10
    The Royals (TV seriál) (2015)

Ano, není to dílo samotné Británie. Ovšem mně jako divákovi to rozhodně nevadí. Příkladná ukázka toho, že i když nosíte na hlavě korunu, nemusíte být dokonalý tvor na planetě Zemi či mít perfektní rodinu. Po několika dílech je znát, že si seriál na nic víc nehraje a nenapodobuje královskou rodinu z Británie, nesuďte po prvním díle ;-) Toto není dokumentární seriál o královské rodině, takže pokud jej čekáte, ani si první díl nepouštějte.

• 1.5.2015  19:23
    Lásky čas (2013)

Horšího herce pro romantickou roli než je Domhnall Gleeson vybrat nemohli. U filmů jsou herci základ a ten byl tady pro mě nalomený hned od začátku. Zbytečně zdlouhavý příběh, ač hezký a takový spíš milý, tak nesplnilo mé očekávání. Bill Nighy ve většině případech (naštěstí pro mě) situaci zachraňoval. A závěr? Poučit lidi a diváky, aby žili svůj život tak, aby ničeho nelitovali a užívali si přítomnosti a současného dne? Zajímalo by mě, kolik z hodnotících (a k dnešnímu je přes 16tisíc), kteří z toho byli tak unešení, se drží tohoto motta..

• 30.4.2015  22:50

Atmosféru knihy to nevystihne. Kniha je jen pouhou inspirací pro tento film. Samostatně hodnotit film na plno nemůžu, protože byly chvíle, kdy mě herci příliš neuchvátili. Jednou se budu těšit, že filmový závěr bude aspoň podobný knižnímu.

• 29.4.2015  14:43
    Penny Dreadful (TV seriál) (2014)

První díl nalákal na zajímavou atmosféru, děj i postavy. Druhý díl pokračuje v podobě slátaniny a nutnosti nacpat do děje další slavné postavy z doby 19. století. Jediné plus je pro mě zatím perfektní dobová atmosféra. Pokračuji ve sledování a jestli si tenhle seriál oblíbím, začnu uctívat Drákulu.

• 26.4.2015  22:34
    iZombie (TV seriál) (2015)

Po zhlédnutí celé série za mě 75%. Nechte si vydlabat mozek doktorkou - zombie, co dělá na pitevně a užijte si pohodu. Nečekejte dramatické zvraty ani scénář hodný nejlepších seriálů.

• 4.4.2015  16:22

Chci Baymaxe domů! :-)

• 4.4.2015  00:21

Napínavé, neuvěřitelně akční a závěrem i smutné a také (díky scéně na pláži) i pro mě dojemné. Velmi důstojné zakončení série F&F s Paulem Walkerem. Rozloučení bylo nádherné, smekám před tvůrci.

• 1.3.2015  01:06

Víte, co je ironie? Že je to nejvydařenější film, co kdy natočili podle mé oblíbené knížky. Zpracování neuvěřitelné, žádná podstatná část nechyběla a navíc i pár maličkostí, co bych nečekala, tam zahrnuli. Ironie tkví v tom, že je to nejhorší výběr herců, co mohl být.. Slizký Ansel Elgort jako Augus Waters? Shailene Woodley měla být představitelkou těžce nemocné dívky Hazel Grace s rakovinou a přitom se tváří/vypadá tak zdravě? (Zadýchání zahraje i dítě.) Chyba herečky nebo maskérů?

• 5.1.2014  17:18
    Očista (2013)

Málo krve. Málo mrtvol. Málo dobré atmosféry. Za to opravdu dobrý nápad na film. Pro mě velmi slušný průměr. A masky opravdu nesnáším, což mě trochu víc naladilo na vlnu "bububu" :-))

• 5.1.2014  17:16
    Rivalové (2013)

Nejsem ani trochu fanynka F1 a obzvlášť ne hvězd v tomto sportu. Ani párem volů by mě k televizi, kde poběží formule, nedostali. Nicméně adrenalinu, rychlých aut, skvělé atmosféry, příběhu fanynka jsem. Příběh Nikyho Laudy mě zaujal. Filmy s touto tématikou je opravdu mé gusto. A příběh Jamese Hunta byl téměř stejně zajímavý jako Nikyho. A herec ztvárňující Nikyho byl famózní! Jednoznačně stojí za zhlédnutí.

• 12.12.2013  23:58

Yeeeah! Čerstvé dojmy z kina jsou hodně zajímavé a jednoznačně se mi to moc líbilo. Výlet s trpaslíky, Bilbem a Gandalfem je výprava na dlouhou dobu. Z pavouků mi běhá mráz ještě doposud. A Šmak a jeho zlatá dračí poušť? Neuvěřitelný! Nejsem odborník na efekty a hrát si na to nebudu, ale hodně se mi scény s drakem líbily. Těším se na pokračování a atmosféru v Dol Gulduru, ale také na události v jezerním městě a kam nás pzavede skřetí armáda. A ráda zase vidím na scéně Legolase. Elfí slečna (Evangeline Lilly) je příjemné zpestření. Musím se pustit do čtení knih!

• 25.11.2013  20:56
    Kronika (2012)

Kdy přišel zvrat, že to začlo být tak .. obyčejné? Začátek mě upoutal, a aniž bych si toho zvratu všimla, najednou jsem si říkala "proč na to vůbec koukám"? Onen "alfa-super-samec" se jevil od začátku jako postava skvěle, pak přišel onen zvrat a já si přála, aby přišel jiný "super-samec-s-nadpřirozenými-schopnosti" a vytahal ho za koule. Konečné řešení s kopím od sochy bylo ale také uspokojující.. Škoda toho zvratu a úpadku děje.

• 18.11.2013  22:22

Loki forever! Další záporácká postava, se kterou sympatizuju. Tato postava byla pro mě velké plus na filmu. Stejně i sám Thor. Děj byl takový "lážo-plážo" (v tom vidím největší vadu na kráse), nicméně spousta akce, skvělých triků a občas vtipné scény, které děj příjemně opepřily. Scéna po závěrečkých titulkách mě navnadila na další díl/díly, kterých se snad brzy dočkáme.

• 9.11.2013  21:03

Stojí za přemýšlení! A také za zhlédnutí.

• 9.11.2013  21:02
    Looper (2012)

Gordon-Levitt & Willis - naprosto skvěle sehraná dvojka, to jsem nečekala! Příjemná a napínavá akční krimi. Taková osvěžující, co se nedrží pouze klasické předlohy.

• 16.10.2013  20:54
    Autopohádky (2011)

České, woah! Neuvěřitelně pěkně propracované a hlavně poutavé.

• 16.10.2013  20:52
    Elysium (2013)

Neočekávaně zajímavé sci-fi. Matt Damon překvapil a nápad na Elysium taktéž. Pěkné, pěkné, jen mám k filmu tu výtku, že jsem to s Mattem Damon nedovedla prožívat. I kdyby tam nakonec umřela ta malá holčička, neuvěřila bych ničemu a nehla bych ani brvou.

• 16.10.2013  20:48

České filmy jsou mi obecně proti srsti. Muži v naději mě nepřekvapili, ale zároveň ani to nebylo tak zavrženíhodné (jak bych od českého filmu očekávala). Simona Stašová byla pro mě asi velké plus u tohoto filmu. Slušný průměr na to, že skutečně české filmy nejsou mé gusto.

• 8.9.2013  01:01
    Baby Blues (2008)

Horor, kde drsná matka (která už na první pohled vypadá jako troska) hubí své potomstvo - a hrála tak falešně, že to byl vážně horor! Film je podle skutečné události a vystihuje mentální poruchu ženy, která tráví život jenom staráním o hromadu dětí a o věci kolem domácnosti. Film je přímočarý a s ničím kolem se nepiplá (stejně ani kamera), je to jednoduché a drsné, když opomenu příšerný výkon hl. herečky, bylo to dobré.

• 12.7.2013  19:27
    Bez dechu (2011)

Bohatí rodiče Taylora Lautnera zaplatili prý film (?), aby se jejich mizerný herecký syn nenudil. Myslím, že pokud tohle měl být film, který měl vyzdvihnout Taylora, tak to mělo přesně opačný účinek. Mizérie a bída, velká bída. K průměru to nezachraňuje ani Maria Bello, Jason Isaacs nebo Sigourny, protože všichni tři dohromady tam byli asi tak tři minuty. Ale Michael Neqvist byl fajn zpestření, fandila jsem jeho postavě, aby Taylorovi ustřelil pr.... a byl konečně konec (který se vůbec nepovedl). Taylor působí tak odpudivě a falešně, to vážně nebyl film pro mě.

<< předchozí 1 2 3 4 9 18 26 34