Elvis (2022)

100% Bomba, skvělý film, hravý, barevný, geniální, cirkus, který se nebojí být krutý. Bravo. Běžte do Kina!

K zemi hleď! (2021)

97% Mrazivá satira a vtipno-depresivní ukázka dnešního života, na Zemi. Opravdu máme všechno, když se nad tím zamyslíme, takže proč nezpomalit. Chytrý i úderný film, ne pro každého ale pro všechny, kteří se na sebe chtějí podívat, protože se tam někde najdete. Pobavíte se, zasmějete ale na konci filmu Vám dobře nebude. Tak lehký úsměv a hurá do lesa, hrát pexesa :))

Spider-Man: Bez domova (2021)

90% Kino. Ultimatni Spidermani vs ještě ultimátnější záporáci, kterému kraluji Dr. Octavius, lahůdkový Goblin a velmi nabitý Electro. To vše pod patronátem čaroděje Strange. Moje srdce zaplesalo, že i pavouci muž má kule.

Hra na oliheň (2021) (seriál)

456% Velmi krasna psychologicka sonda lidi nad propasti i primo v pekle. Velmi hezky vymyslene i odprezentovane.

Rytíři spravedlnosti (2020)

100% Nejlepsi vanocni film od dob S certy nejsou zerty. Protoze v tomhle nadcasovem bijaku nejsou zerty s nabusenym Mikkelsenem. Perfektni herecke vykony, bravurni hudba a skvela atmosfera.

Král (2019)

95% Navrat do stredoveku se vsim vsudy. Tleskam usima vsem zucastnenym na tehle valce. Predevsim vsak te perfektni atmosfere a realiim. Bravo.

Není čas zemřít (2021)

1007% ze 100 Pratele nezlobte se na me ale tenhle Bond mel a ma Koule. Ja Dekuji. Bond poprve a naposledy na kolenou. Vytecna prace, ktera me chytla za srdicko. Rodina je vsechno.

Duna (2021)

107% Absolutní Raketa, která boří mýty. Nepopsatelně opojný zážitek. Denis na piedestal. Měním topku filmů a režisérů bez slitování tak jako tento snímek nemá slitování s námi diváky. Top7