Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Horor
  • Komedie
  • Krimi

Joker (2019)

Za herecký výkon J.P.ho přidávám hvězdičku navíc, byl to kulervoucí výkon, jinak mě film nijak nenadchnul, a už bych se na něj znovu nepodíval. Nemusím Jokera, ani ten svět ve kterým se točí, mám k němu antipatie proto za film jako takový jen 3*.

Mama (2013)

Vynikající horor. Je to perfektně natočený, super efekty. Mama působí reálně, hrozivě a démonicky.. sice se z ní nepotento, ale ta věrohodnost, pohyby a provedení, to je prostě špičkový. Některý scény a celkově kamera a grafika tohle sunou do vysokých hodnot. Dále Jessica Chastain, ta nezklame, i Chaime byl dobrej. Příběh je dobrej, ale všelijakej, místy neodpovídá na otázky některý čísti, né, že by nedávaly smysl, ale jsou tak nějak prapodivně předhozeny divákovi a člověk pak nemá úplně jasno, ale i tak Mamu řadím k těm lepším moderním hororům.. Kvalita provedení se musí ohodnotit, kdyby vše bylo odfláknutý na úkor super příběhu, je to jak když si koupíte sice luxusní, ale zrezlý porsche a zanechalo by to hořko v ústech. Tady příběh pokulhával ale vše ostatní bylo fantastický a tak jsem z kina odcházel pozitivně a to je mnohem důležitější, takže kdo hodnotil 3*, hodnotil špatně, tohle si zaslouží víc.

Správci osudu (2011)

LIVINGDEAD odpad! Stupidní hovadina o neustálých setkání a odloučení. Uplakánka a frndu chtěli rozdělit.... a je z toho film. Dnes se už opravdu točí sračky o všem! --------------------------------------------------------------------------------------------------------- Asi jsi nepochopil, ale že vůbec, podstatu filmu :D Bohužel, takhle to je i ve skutečnosti, jen tady ve filmu je "osud" znázorněn muži v černém, ale zamysleme se. Osud je sama o sobě dost zajímavá tématika, a někdy se náhody sehrají tak neskutečným způsobem, že to není ani možné. Některé příběhy a životy, každé rozhodnutí a čin vyvolá následek, a každý, nebo spíše kterýkoliv čin může absolutně změnit životy. Jestli to není jen náhoda, je možné, že existuje vyšší moc, a třeba zrovna taková moc usměrňuje naše životy. Co my víme. Zkuste si položit otázku co je život a proč vznikl, nikdo z Vás na to neodpoví. Takže když se pak dostanu k takovému filmu, beru ho sice s rezervou, ale respektuju ho, protože i když to takhle asi není, je to dobré znázornení jak by to asi klidně být mohlo..

Forrest Gump (1994)

Jeden z nejlepších příběhových filmů všech dob

Trosečník (2000)

Jeden z top filmů, který stojí na jednom herci. Na kom jiném než na Tomu Hanksovi, který ve filmu dokonce i hodinu nepromluví, a stejně hltáte. To je jeho jedinečný herecký tanec. I po 15 letech, kdy jsem film viděl poprvé mě to stejně bavilo. Musím si pořídit WILSONA

Věčně mladá (2015)

Zajímavej film v zajímavým podání. Chybělo mě tam víc emocí, a konec byl trochu sušší, ale jinak solidní film, ze solidní zápletkou. Ještě před zkouknutím jsem měl obavy, aby to trochu nevykrádalo pozemšťana, ale obavy byly zbytečný, tady nechyběla originalita, a celkem dobře se podařilo vysvětlit i příčinu nestárnutí, čemuž bych i věřil, takže to opravdu nepůsobí jak sfici blbůstka, která je jen na papíře, ale má to realistický nádech, což je v tomhle směru dobře.

plakát

Pod kupolí - Série 1 (2013) (série)

Začátek výborný, prostředek ušel a konec opět dobrý. Zakončení mě teda nenadchlo, ale chápu, že si autoři chtěli napětí vzít s sebou do 2 serie. Takže jo, tohle byla dobrá série

plakát

Utøya, 22. července (2018)

Na tohle je těžké si udělat názor, chápu, že autoři chtěli zachovat autenticitu a to, že to natočili bez střihu, tak to neskutečnej klobouk dolů, ale působí to jako dokument, rekonstrukce, či živé záběry. Jo z pohledu autenticity to je dokonalý, ale autenticita nezaručuje kvalitu a pro diváka zábavnost. Prostě mi tam chybělo více akce, mohli to natočit spíš jako film, než jako rekonstrukci, zohlednit tam více postav, ukázat vraha, jak to střílí, prostě diváka víc vnýst do děje. Takže pokud hledáte film na který se chcete podívat a bavit se, tak na tohle určitě nekoukejte, tohle dejte až budete mít chuť kouknout na zfilmovanou předlohu jednoho masakru před 9 lety, protože tenhle film je o jednom, o autenticitě, a v tom případě je to opravdu povedené drama.

Na jeden nádech (2018)

Výborné francouzské apokalyptické scifidrama. Nečekal jsem nic a při sledování ani nedutal, což jsem opravdu nečekal. O napínavost nouze nebyla a už od začátku to vypadalo slibně, mlha nebo plyn vyvěrající ze země a uvěznění lidí na střechách domů působilo fakt zajímavě. Sice to zkončilo tk rychle jak to začalo, což je škoda a konec mě teda fakt nenadchnul ale u 90% filmu jsem se fakt bavil . Na francouzské poměry slušnej snímek ;)

V domě (2016)

Napínavý horor, ale s dosti divnými scénami. Některý pasáže působí, jak když se film na 5 min sekl a hned jsem někde jinde. Konec mě spíš nasral :D ale to jen věc názoru.. Je to podobný filmu Lights Out, ten byl samozřejmě lepší, ale i Within hodnotím jako solidní průměr, takže určitě neváhejte a točte, teda stahujte a koukejte ;)