Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Horor
  • Komedie
  • Krimi

plakát

Tisíc a jedna noc (2006) (TV seriál)

Nechci se zastávat tohoto seriálu, ale myslím si, že většina lidí hodnotících odpadem ohodnotili na základě jednoho,2,3 dílů, takže to hodnocení vůbec neodpovídá kvalitě. Dají odpad, protože ostatní dali odpad, protože je tureckého původu a protože je v popisku "telenovela" .. Jsem 28 letý muž, mám rád filmy jako třeba terminátor, nebo Shutter island či Inception, ale když se nad Binbir Gece opravdu zamyslím, odpad si rozhodně nezaslouží. Za prvé to není telenovela, ale suverénní seriál (dallas taky není telenovela) a žánr Drama / Romantický si rozhodně zaslouží.. je to tak Tisíc a jedna noc je opravdu drama a spíše seriál, než telenovela. Na to jak nízkorozpočtový to je seriál je parádně natočený, scénář je skvěle napsaný, a výkony herců dokonalé, to pojetí kultury a šlechetnosti je naprosto dokonalé. Tohle by v česku nevzniko ani náhodou a ani by nemohlo. Sice je kultura v turecku jiná, ale i tak ty "přehnané" scény typu, kdy se dědeček poprvé setká se svým vnoučkem a minutu a půl se nic neděje, jen všichni stojí ve dveřích a koukají na sebe a z jejich mimiky přesně víte co si myslí, tohle natočit je absolutní umění a proto skláním klobouk před Kudretem Sabančim, protože, kdyby se tohle převedlo na USA style a takhle promyšleně a podstivě se natočil nějaký dobrý seriál v americké produkci, byl by to HIT !!!! ... když porovnám binbir gece s populárními gilmorovými děvčaty, tak upřímně gimorky jsou totální hnůj... bohužel původ dělá své .. na druhou stranu je to opravdu slaďárna , a oproti moderním seriálům je toto velice malý a bezvýznamný konkurent, ale když tento seriál začnete brát s nadhledem a vžijete se do prostředí a kultury a do hereckých výkonů, tak překvapí a rozhodně si 7% nezaslouží a do modrých čísel určitě patří.

Útok na věžák (2011)

Blbost, blbost a zase jenom blbost. Naprostá kravina, s bandou černých londýnských béček a stupidních idiotů. Tohle, že vytvořili stejní lidi jako Soumrak mrtvých? :D Upřímně anglický humor moc nemusím, ale když je dobře natočený taky super, ale tohle je snůžka smrdutých nesmyslů, namotaných do scifi scénáře a celkově z toho vznik obrovský bullshit, který neodpovídá komedii, hororu ani scifi... Nick Frost zachránil před odpadem !! proto 1*

plakát

Seznamte se, Joe Black (1998)

Pěknej film, herecké výkony precizní. Chtěl jsem dát 3* za ten šíleně sentimentální, trpkej, až "ubohej" konec, cca posledních 20minut, ale nakonec nechám 4... 3/4 filmu super, ale konec je stěží na 2* ... 70%

plakát

Rychle a zběsile 7 (2015)

Tohle je pro mě jednoznačně nejlepší díl série. Bylo to velkolepý a masakrující. Akce jde do extrému, příběh postupně graduje až k slzám. Tým drží při sobě jako nikdy, přibydou nový postavy a loajalita týmu je na vrcholu. Konec byl skvělý, jen mě mrzí, že ho trochu nenatáhli a nevěnovali Paulovi více pozornosti. Příběh tohoto filmu se prolíná s realitou a bohužel postavy, které v předchozích dílech umřely ve skutečnosti žijí a ta, co se ve filmu loučí je ve skutečnosti už po smrti, je to paradox, ale bylo cítit, že konec a celý film byl věnovaný Paulu Walkerovi a koho konec nedojal, tak je ubohá a chladná povaha, protože tady ta dojemnost a loučení na konci byla podržená i loučením ve skutečnosti, v té době po více než 14let trvající sérii, spolupráci a přátelství. Tenhle díl už nic nepřekoná .. Paule, odpočívej v pokoji.

Kolonie (2013)

zasněžené prostředí super, atmosféra do půlky dobrá, ale jakmile se objeví prapodivné lidské exkrementy tipu napůl kanibal napůl zombie, tak jde všechno do kopru.. první polovině bych dal klidně 4* té druhé 2* průměr jsou tedy 3 hvězdy, ale za ten suchej konec dávám nakonec tolik, kolik dávám 40%

Spider-Man: Homecoming (2017)

Film je to dobrej, ale ten "spajdrmen" pfff :D prvotřídní kokot, že kterýho se plavím, ale rozhodně ho nerespektuju, neobdivuju a beru ho jako hloupý mimino, který nemá v Marvel Cinematic Universe co dělat. Takže stručně ... komedie hadr .. R.I.P Tobey Maguiremu jako jedinému Spidermanovi.

Hon za svobodou (2004)

V tomhle filmu nic nehledejte, prostě béčková americká romantická komedie, ale to zobrazení Prahy, za to přidávám hvězdičku.

Thor: Ragnarok (2017)

Trošku mi vadilo to zasazení do "nového" zmagořeného a stupidního světa, prostě mám radši Zemi nebo Asgard, nicméně bez ohledu na toto to byla určitě jedna z top marvelovek. Vtipná akční jízda to byla, navíc s perfektním obsazením, takže za mě supr. 85%

plakát

Annabelle 2: Zrození zla (2017)

Osobně jsem neočekával mnoho. Jednička špatná nebyla, ale hororově byla opravdu slabá, a tak v určitém domnění jsem taktéž bral i dvojku v době, něž jsem si ji pustil a u závěrečných titůlků jsem jen přizvedl obočí se slovy " no ty vole" ... 80%