Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Horor
  • Komedie
  • Krimi

plakát

Containment - A Kingdom Divided Against Itself (2016) (epizoda)

No nechápu komentář pana Sayka :D jaky průjem to propaguje, ale tohle byl zatím nejvyhrocenejsí díl a ten konec je naprosto pochopitelnej. Co je nelogicky ho na tom, že lidi , který jsou 14 dní uzavřený v karanténě chtěj prostě pryč ?..

plakát

Containment - There Is a Crack in Everything (2016) (epizoda)

Tenhle díl vypadal tak, že by se to mohlo někam hnout. A to je zatím jedna z dobrých zpráv někde od 3 dílů, kdy se od viru upustilo. Že by šlo rodinné drama do kytek a začal se zase řešit virus ? Snad ano

plakát

Containment - Inferno (2016) (epizoda)

Dobývání nedobytné pevnosti bylo zajímavý a i když se od virus úplně upustilo, tahle episoda byla dobrá. Návrat ke 4 kusům

plakát

Containment - He Stilled the Rising Tumult (2016) (epizoda)

Tady už jednu hvězdu odebírám, protože virus šel totálně do pozadí a řeší se mezilidské vztahy a gangy který dělaj bordel a to mě spíš sere. Stále to je dobré, ale ta hvězda je odebráná především za jednu zásadní věc. Atlanta má část města v karanténě protože se objeví absolutně smrtící virus, kterej zabije vše čeho se dotkne a on se tam řeší posranej baseball ? :D a ještě hlasatel v rádiu říká že se město vrací do normálu. To je vtip ? No jestli to půjde tímhle stylem a z postapo tématiky se stane spíš rodinné drama, tak budu dost zklamaný.

plakát

V zajetí démonů 3: Na Ďáblův příkaz (2021)

Pokud budu brát The Conjuring 3 jako horor a budu to hodnotit jako horor a když na to půjdu koukat s tím, že chci tvrdej a nekompromisní horor a strach pro mě bude prioritní tak budu hodnotit opravdu špatně, protože trojka víceméně horor ani není. Je ale oproti předchozím dílů je to spíše soft horor, nebo ještě lépe mysteriózní thriller s hororovými prvky, ale zatraceně dobrej thriller. To je právě to, už to není hororová mašina ale zkrátka skvělej a kvalitní film s povedeným příběhem, skvělou kamerou, atmosférou a parádními kulisami. Nečekal jsem nic a bavilo mě to a hodnotím kladně jako skvělej film, protože je, kdo ale čeká horor bude zklamán. Možná to je špatně, ale trojka jde prostě jiným směrem a to hlavně i v příběhu. Pro někoho mínus, pro někoho plus. Já si říkám, že to bylo zase něco trochu jiného, takže proč ne ..

plakát

Containment - With Silence and Tears (2016) (epizoda)

Tak že 3 dne to skočilo v tomto díle až na 6. Takže se zdá že se časová linie pohne kupředu, což je dobře. I přes to, že se v tomhle díle téměř nic nestalo, tak atmosféra byla silnější než.v předchozích dílech. Šlo spíš o emoce a zoufalství, a možná to je i dobře, protože i v reálu by lidi začali propadat emocím. Takže tenhle díl mě nevadil a příště by to chtělo zase posun v průběhu i příběhu. Zatím ale velmi dobré.

plakát

Containment - Be Angry at the Sun (2016) (epizoda)

Sune se to hodně pomalu, ale musíme brát v potaz to, že každej díl je jeden den. 3 episoda byla trochu slabší, ale stále dobrá. Uvidíme jak dál. Doufám, že protagonisté zachováji profesionální etiku a bude se řešit virus místo nějakých osobních intrik. Čekám že s každým dílem se to bude rozjíždět, proto je škoda že nevznikly další řady, kdy karanténa není jen v části města, ale celé město, pak stát až se dostaneme do postapo rozměrů. To by mohlo být hodně zajímavý. Uvidíme kam až nás těch 13 dílů zavede.

plakát

Containment - I to Die, You to Live (2016) (epizoda)

I po druhé jsem překvapen. Atmosféra houstne, případu přibývá, s postavami se seznamujeme a celkově mě seriál začíná chytat a to je teprve druhý den. Je fajn, že to není přitažené za uši a vše působí celkem autenticky a takhle nějak by to mohlo vypadat v reálu. Taky v dnešní době koronaviru seriál připomíná lehkou podobnost loňského roku, kdy se koronavirus začal objevovat poprvé. Virus v seriálu je logicky mnohem nebezpečnější a proto už druhý den jde do tuhého. Jinak skvělé natočeno, dobré kulisy, zatím to vypadá na velmi dobrý miniseroš

plakát

Containment - Pilot (2016) (epizoda)

No ... Slušný pilot. Když pominu prvních 15 min, kdy je logický a jasný, že se nic dít nebude, tak od půlky se začínáme dozvídat o nemoci, vymyslí se plány na příštích 48 hodin a nastává karanténa. Nechybí tempo a spád a ten rozjezd působí dost realistický. Pilotni díly mě většinou až tak nezaujmou ale tohle vydána nadějně.

plakát

Zločin (2011) (TV seriál)

Zajímavý seriál z prostředí kriminálních vod. Ústřední dvojice Sarah Linden a Steven Holder mi první 2-3 díly až tak moc nesedla, ale to se postupem času rychle změnilo. Nakonec tato dvojka byla to nejlepší z celého seriálu. První a druhá řada se týká jednoho případu, ty byly nejspíše nejlepší, co se ale týče případu, dost se od něho odbočovalo a do popředí se dostala i různá rodinná dramata. Někdy mě seriál až zas tolik nebavil, ale vždy jen určitá část v určitých episodách. 3 a 4 řada na sebe taky navazazovaly a případy se objevily hned dva. Opět dobré řady, ale tady trochu zaostávalo vyšetřování. Prostě je to jiné než severské kriminálky a jestli jste na ně zvyklí, budete si tady připadat někdy trochu zvláštně, protože ne vždy to je krimi. Každopádně to je velice povedený a dobrý seriál, ale dle hodnocení a jiných komentářů jsem čekal něco trochu jiného. Za mě slušný 4 *