Vikingové - Oběť bohům (2013) (epizoda)

Slušný díl, který se nese v duchu mytologie. Pochod na posvátné místo a oběti bohům sice působí hodně povedeně, ale zabití 9 zvířat od každého druhu a 9 lidí, vlastně úplně zbytečně, evokuje myšlenky na to, jak byly lidi uboze tupí. Škoda zvířátek.

Vikingové - Královské výkupné (2013) (epizoda)

Zatím nejlepší epizoda. Děj se odehrává v Anglii, seveřané se zakopají a značnou vyjednávat. Vymyslí strategii a chtějí výkupné. Doma se zatím dějí zajímavé věci.

Vikingové - Pohřební obřad (2013) (epizoda)

Po boji kdy Ragnar vyzval Jarla na souboj se Ragnar stává novým Jarlem. Následuje pohřeb, oslava a plánování. Konec pak dá najevo, že rabování v Anglii nebude snadné.

Imawa no kuni no Alice - Season 1 (2020) (série)

První 4 díly jsou fakt top, naprostý nástup série, parádní filmařina, skvělé hry, napětí, prostě parádní variace na hru na oliheň. V půlce ale přijde zásadní zlom, což je pláž. Tahle utopistická fraška je absolutní nesmysl, a záběry na pařící lidí v plavkách se k danému tématu dost nehodí. Stejně tak nahajpovaný, namachrovaný a některý přiblblý postavy, které se tam objevily tomu taky moc nepřidaly. Hrát se vesměs přestalo a řešilo se spíš intrikaření. V tu chvíli se aspoň ubíral příběh, který naservíroval pár zvratů, ale celkově to bylo nic moc. Poslední hra je pak na více dílů, pár světlých chvil se tam najde a ty epizody nejsou špatný, ale v porovnání s perfektním začátkem to není ono. Škoda. Posledních 20 min to pak trochu zachrání a navnadí na další sérii.

Imawa no kuni no Alice - Episode 8 (2020) (epizoda)

Finále je za mě zklamáním. Sice příběhově to je fajn, dostali jsme odpověď na nějaké otázky, ale to vyvrcholení v pláži mě spíš přišlo jako úsek ze Scary Movie, škoda. Každopádně na další sérii a další sadu her s kartami JQK jsem zvědav.

Imawa no kuni no Alice - Episode 7 (2020) (epizoda)

Čtvrtá hvězdička za celkem slušný jatka, ale cely dil se týká stále srdcové desítky a hledá se čarodějnice. Posledni hra a pláž bude natáhnutá až do samotného finále série.

Imawa no kuni no Alice - Episode 6 (2020) (epizoda)

No i když byl tento díl lepší než předchozí, tak stále to není ono. Pláž seriálu hodně uškodila. Na druhou stranu se dočkáme alespoň dramatu, lidských stvůr a závěr epizody začne hra číslo šest, srdcová desítka, což bude nejspíše masakr.

Vikingové - Přepadení (2013) (epizoda)

Pro mě zatím nejlepší díl. Konečně se něco děje a vypadá to, že bude souboj. Závěrečné plenění bylo taky slušný. Jarl by potřeboval výchovnou lekci a jeho žena celkem překvapila.

Imawa no kuni no Alice - Episode 5 (2020) (epizoda)

Hra číslo 5 nebyla špatná, ale oproti předchozím hrám to byl posun dolů. Postavy se dostaly na pláž a to byl kámen úrazu. Zatím nejhorší epizoda a nebýt hry, šel bych ještě níž. Pláž je totiž úplně dementní.

Imawa no kuni no Alice - Episode 4 (2020) (epizoda)

Level 4, aneb žaludová čtyřka. Další díl a další hra, tentokrát se jedná o nižší náročnost a tak stačí běžet do cíle. Nebylo by to ale ono, proto se na cestě objeví temný narušitel a samotný konec hry je dosti fikaný. Díl to byl skvělý, ale tentokrát musím ubrat hvězdu na poněkud nelogickou pasáž.