Pán času - Série 8 (2014) (série)

Neskutečně slabá série, jak co se scénáře, tak co se hereckých výkonů týče. Postavy jsou příšerně nesympatické, což jsem u žádného z předchozích doktorů neviděl. Tam občas byly některé postavy otravné místy ale buďto to nakonec zachránily včas nebo se jejich špatné vlivy ztratily v dobrém scénáři či mezi ostatními postavami. V téhle sérii ovšem není jediný dobrý díl. Scénář mnohdy hraničí ba i překračuje hranice čisté trapnosti a jako fanouška série mě to osobně bolí, tohle pošlapávání odkazu výborného seriálu. Od odpadu mě dělí jenom tenoučký vlásek. 1/5

Pán času - Death in Heaven (2014) (epizoda) odpad!

Po hodně velké době neskutečně slabý díl a závěr hodně slabé série. Obávám se, že Doctor Who dojíždí.

Dnes naposled (1958)

Na svoji dobu jistě velice odvážné dílo. 4/5

Proroctví z temnot (2002)

Hrozně rozvleklý, nezáživný film. Konec takový hodně vykonstruovaný, výkony herců nepůsobí vůbec přirozeně. 3/5

Kapitán (2017)

Naprosto příšerná ukázka zkorumpovanosti mocí a hrůz války.. Naprosto zdrcující příběh, ze kterého se obrací žaludek i otrlému divákovi. Zpracování je ovšem prakticky bezchybné, stejně jako scénář a herecké výkony. 5/5

Requiem pro panenku (1991)

Na tenhle film se tak hrozně těžce kouká i po tolika letech.. Co všechno bylo v té době možné a jsem si bohužel jistý, že nejen tehdy.. Bezcitné násilí páchané na těch nejběžnějších spolu s tím příšerným režimem.. Z takových důkazů lidské zvrácenosti a nízkosti bez nadsázky bolí srdce. A bolí i duše.. A z té výsledné nespravedlnosti, co se trestů týče.. V člověku to vře, při vědomí, že toto se dělo a bezpochyby děje na mnoha místech světa, že jen člověk dokáže být tak nekonečně hloupý a krutý, aby si dělal další a další vlastní verze pekla tady na Zemi. Film se hodnotit snad ani nedá, ne po prvním zhlédnutí.. Někdy tomu možná dám ještě šanci ale zatím 4/5 PS: ono je skoro jedno, že zrovna tady je to o něco přibarvené. Bůh ví, že na světě jsou a byly tisíce ústavů, kde to bylo a je stejně špatné, jako v tomto filmu, anebo ještě horší

Když Burian prášil (1940)

Jeden z mých nejoblíbenějších Burianových počinů. Tolik komedie a situačních vtipů :D "A co jste udělal?" "No, co jsem měl dělat? Nechal jsem se sežrat!" 5/5

Constantine: City of Demons (2018) (seriál)

Super námět, klidně bych snesl delší stopáž nebo ideálně nějakou navazující animovanou sérii. 4/5

Lajna (2017) (seriál) odpad!

Téma hokeje a sportu celkově mě dokáže zaujmout jen zřídka (Zrození šampióna, Orel Eddie, Kokosy na sněhu).. a tohle rozhodně není ten případ. Langmajer je herec, co mi celkově nesedí, protože mu ty role prostě nevěřím.. a touhle rolí ve snímku, který už zase brnká na tu samou strunu jako Okresní přebor, a sice že "Hele, Franto, koukni, ti chlapi tam v tý bedně, to je úplně jak my tady v hospě! By měla vidět tvoje stará, co?! Hahahaha", neboli na tu "komediální" pointu a sice, že Češi jsou sportovní "nadšenci" a tedy že sport je vlastně vůbec nezajímá a jde jenom o to začutat si, pak se ožrat a někdy mezi tím na to sbalit pár vesnických holek a užít si pár chvilek za nejbližší stodolou, případně dát někomu po čuni, která sice zafungovala u mnoha lidí ale pro mě by se dala úspěšně zcela vyčerpat jedním stand-up skečem, nic nezměnil. Tohle prostě nefunguje. odpad!