Pepi74

homepage

2 body

<< předchozí 1 2 3
    • 7.7.2019  15:37

Takže přátelé pro ty co tady na tento tv film plivou. Pokud jste někdy viděli kultovní papundeklové Hříčky o královnách či velice vydařený na svůj věk tv film Záviš a Kunhuta - v tomto případě jste viděli jeho následovníka. 80 minut melodramatu o začátku třicetileté války ovšem vylepšený o opravdové kamenné stavby. Nic víc nic míň. Jediné co mi chybělo a to tady má leckdo pravdu, pro diváka laika, trochu uvedení do problému, nejen představení hlavních figur v titulcích. Ale stejně pochybuji, že by fotr v trenclích s lahváčem na pivasu řekl - Stará večer dávaj něco o té válce kdysi, pojdme se na to mrknout.. Takže není to film pro každého, stopáž je ideální, kostýmy nádherné a pro ty co o TOM něco vědí je krásné vidět postavy co o nich zatím jen četli, oživlé na obrazovce. Za mě pět hvězd jelikož jsem nečekal Vojnu a mír od Bondarčuka ale právě něco takového s hlasy manželky v pozadí a sice stále stejným ztrápeným pohledem Karla Dobrého ale tady mu hodně seděl.

• 24.3.2019  17:07

Problém u tohoto filmu je, že je fakt zbytečně dlouhý. Po pěti slovy pěti minutách znásilňování ve filmu jsem si uvědomil, že mám otevřené okno a že se až divím, že sousedi někoho nezavolali. A tak je to se vším. Hlavní záporák se svou oholenou hrudí proti divnému doktorovi, který místo aby zachránil rodinu a pak si to pořešil u soudu běhá po domě a hledá zbytek party? Nejasná úloha syna a samozřejmost místa bez signálu (jak to měli tvůrci dřív, když nebyly mobily jednodušší) je samozřejmost. Za mě za tři, jen pro tu pomstu.

• 18.12.2018  22:23

Dovolíte milostivá abych vás odbřemenil? U mě za pět! :-)

• 16.9.2018  05:57
    Akce B (1951)

Jsou náměty, které se už nikdy nepodaří dostat na filmová plátna. Tohle jeden z nich. Je fakt, že je to agitka do které se musí namíchat všichni tehdejší "nepřátelé" státu. Ale je rok 51 a co jiného čekat? Na druhou stranu správné uniformy jak vojska tak SNB s "lámanou skálou" jako celty, tak správně jetí banderovci dávají filmu grády. A dávkami střílející špagin? Kdy jste to naposled ve filmu viděli? Za mě 4.

• 15.9.2018  16:42

Jedna hvězda za sexy nevěstu. :-)

• 24.8.2018  10:13

Tak hlavně proč o hvězdičku míň. Jednu dobu jsem na pana Pavlatu byl opravdu v dabingu alergický, neboť daboval naprosto vše. A tady mi k tomu klukovi opravdu nesedí. A milý četník si za svou smrt mohl i sám - bylo zakázáno zkracovat si obchůzku cestou po trati. Většina smrtelných úrazů ve službě vznikla sražením vlakem.Čili kdyby nešel po trati třebas by se minuli. Ale to už je takové zbytečné šťouralství. Jinak skvělý film..

• 2.8.2018  23:23

Takhle, ano vím, že je to komunistický blábol a ve skutečnosti to bylo jinak. Kdysi jsem knihu koupil ve výprodeji za korunu z recese a někde ji doma mám ale nečetl. Na druhou stranu, ukažte mi film, ztvárňující pobyt v německé věznici za posledních 40 let. Při odmyslení politického balastu velmi dobré dílo i s pohledy Ilji Racka jako Ježíše při zradě spolupracovníka. To si myslím, že autoři vůbec nechtěli. A pokud ano, super!!

• 30.3.2018  07:43

Já tomu nerozumím. Proč ho nesejmuli cestou už v tom autobusu? Já vím, že by pak nebyl film ale museli o tom převozu přece vědět, když pak došli na tu stanici. A možná jsem něco přehlédl ale ta ženská co pořád myslí na sex, to byl jako kdo? Kde se tam vzala? Pokud byla policistka, proč neumí se zbraní? Já tomu prostě nerozumím...

• 15.3.2018  09:46

TAk střílení, auta, střílení, balast, auta, honička, střílení... Ten film jsem vůbec nepochopil a netušil oč tam vlastně je. Možná, že je to i tím, že přecejen asijské herce moc nerozeznávám. A i tak opravdu zbytečné rodinné vsuvky. TAkže za tři za ty honičky.

• 7.3.2018  12:02
    Horší než smrt (2007)

Já viděl asi taky úplně jiný film. Celé je to založené na tom, kdo si další dá "Valium" a co po něm bude dělat. Už mě tam chyběl jen strýček Jonatán ala Vlasta Burian co se honí s ostatníma s košťaty po bytě. Já osobně jsem se nezasmál ani jednou a to mám černý a britský humor rád. A ty fekálie si mohli taky odpustit.

• 27.2.2018  08:49
    Památky na mě... (TV film) (2002)

Jelikož jsem v tom hrál tak za pět! :-)

• 20.2.2018  17:20
    Pustina (TV seriál) (2016)

Díly 1-4hvězdy, dvojka-2, trojka-2, čtyřka-1, pětka 3. Čili průměr dvě a půl. Ta půlhvězda je za Duška, ktrýmu jsem psychopata opravdu věřil. Kdyby to bylo dvoudílné tak by úplně stačilo. Doporučoval bych to promítat na přeskáčku s Vinaři aby bylo jasné jak je ta naše vlast různorodá :-) Jinak kdyby v Pusinové pustině nehrála Stivínová, Špalková, Holubová atd tak by to asi nebyla ta pravá pustina.

• 14.1.2018  18:19
    Neutečeš (2014)

Tak já jsem to jako asi nepochopil. Ok týnejdžrovský film kde se hrůza (jak jinak) předává sexem. Pak koukatelná blondýna, která kdyby se postavila někde na rohu tak za pět minut nemá co řešit. Pak partička nohsledů, kteří se ji snaží zachránit. Buď jsem mimo nebo absolutně netuším jak přišli na ten bazén. Každopádně ač bylo na co koukat - to myslím ty holky - tak zbytek filmu mi až na kameru a hudbu příjde o ničem. Takže dvě hvězdy.

• 9.1.2018  21:25
    Soud pana Havleny (TV film) (1967)

Poněkud natahovaná a vyprchaná do Ztracena. Čapek je to v první půlce pak už je to o něčem jiném. Čtyři hvězdy za pana Růžka, utáhl i neutáhnutelné...

• 8.1.2018  17:00
    Dlouhé dopoledne (TV film) (1969)

Já zírám, že něco takovýho natočili v šedesátýmdevátým...

• 6.1.2018  21:14
    Zločin lorda Savila (TV film) (1967)

"Stejně s vámi budu nešťastný" " A proč" "Protože muž může být v manželství šťastný jen když ženu nemiluje.." :-))) Nádherné dialogy a i skvěle zahráno. PAna Vosku jsem měl zaškatulkovaného do rolí vážných a proto se mu zpětně omlouvám! Za pět hvězd!

• 9.12.2017  16:21

Skvělý film, jeden z mých best off ale jediný co mě tam celkem dost vadilo je, že se autoři nemohli rozhodnout, jestli udělat film pro děti nebo dobrodružné drama. Čím jsem starší, tím víc mi tam Kudláčková vadí. Ale není to její chyba. Myslím, že kdyby byla vác upozaděna nic by se nestalo. Skvělá parta Pasovských, kterým jsem to věřil a též šťára císařských..i když Moravec s parukou..:-) Ne je to dobrý film.

• 7.9.2017  18:00
    B.T.K. (2008)

První film o sériovém vrahovi kdy je první policajt v záběru až po hodině filmu. Škoda, že se tvůrci víc nedrželi pravdy ale i tak dobrý film.

• 27.8.2017  19:35

Jedna hvězda za Exnera. Michal Dlouhý se fakt snaží a o to víc vynikne ulicovosousedskyprimácké neumětelství. Zatímco Exner hraje všichni ostatní čtou scénář. Fakt jsem se těšil ale jedna postava, byť hlavní to nezachrání. Škoda.

• 8.8.2017  23:04
    U mě dobrý (2008)

Jedna za Vlasákovou, u které jsem nečekal tak dlouhé nohy a jedna za pár Polívkových hlášek. Jinak dlouhý a opravdu netuším, co tím chtěl autor říct..

• 25.7.2017  21:49
    Dunkerk (2017)

Němý Bobeš po anglicku... Chvíli trvalo si utřídit jak a kdo s kým byl předtím a potom než jsem pochopil, že se to ke konci všechno spojí. Ale stíhačky super, atmoška taky takže za čtyři.

• 10.4.2017  15:33
    Bělyj tigr (2012)

Tak jako jo a jen za ten souboj ve vesnici to stojí za pět hvězd. Ale na druhou stranu ten vyšumnělý konec jedna dolů.

• 4.3.2017  17:56

Ano to bolestínské sebemrskačství Forda je už moc. Abych pátral kde moje bývalka s kým kde... Ale na druhou stranu chápu, že chtěl udělat jasnou čáru za minulostí a Kristin byla dobrá volba co dál... .o)

• 3.3.2017  15:20

"U pěších do stovky nikdy nesedí oficír na koni.." A Blanka je sexy.. :-*)

• 21.1.2017  08:27

Mě se to líbilo a moc. Po dlouhé době film, který nenabízí tým počítačových mágů co od stolu a počítače odhalí vraha jako v Miami a Las Vegas nebo demolováním aut se doberou téhož, že Gercháne? Naši policajti se snaží jak to jde, i když maj ty svoje lidské problémy - konečně někdo ukázal, že i když si dá někdo z placatky ještě neznamená, že to nedá - stejně tak i s rodinnými problémy co nepřerůstaj do půlky filmu jako je to u jedné nejmenované francouzské komisařky. Zápletka dobrá, konec škoda trochu uspěchaný ale jinak za pět hvězd. A díky!!

• 10.1.2017  08:57

Tak dle hodnocení jsem se bál víc. Nebudu se opakovat co se mi na filmu nelíbilo, to už zde padlo víckrát. Ale dvě věci mi fakt vadí - Mádl s jeho ošaháváním a vynechání takové drobnosti, které se říká druhá světová válka. Je to stejné jak u Habermanna, kdy před válkou huj, skok a pak fuj. Rok 45 - zlí vyšetřovaté, dozorci, vše šedivé a odporné. Jenže tak černobílé to nebylo. Potěšil mě Dlouhý, po jeho roli v převaděčském dramatu, další důstojník, který jako by se v uniformě narodil. Za tři. Víc ne.

• 4.1.2017  10:53
    Hymna aneb Urfidlovačka (divadelní záznam) (2000)

No já nevím, podle toho jak se smálo publikum tak se taky moc nebavilo. Kdyby tohle vytáhl někdo jiný než Smoljak tak by po tom ani pes neštěkl..

• 10.12.2016  08:38

Velice doporučuju pro milovníky Urbexu. Je vidět, že i v bývalé Jugoslávii a též Maďarsku se může vytvořit Černobyl. Dějově nic moc ale jinak za 4!!

• 19.11.2016  11:31

Strašák polní, lán kukuřice a jedna střelená holka. Víc se o tom nedá nic říct...

• 6.11.2016  07:46
    Anthropoid (2016)

Jedna hvězda za to, že si vůbec v Anglii vzpomněli na tuto vyjímečmnou akci a druhá za to, že je tam párkrát zmíněno, proč to udělali - za svobodné Československo. Jinak je to úplně jiný příběh nemající nic společného s historií ač se zde vyskytují historická jména. Během celého promítání jsem tolikrát kroutil hlavou, že jsem si ji málem ukroutil. Halt jsem měl dát na varování, že pokud o "tom" něco víte, takna to radši nechoďte. Jediné pozitivum vidím v tom, že i když už je nějaký ten pátek po premiéře, bylo kino plné...

<< předchozí 1 2 3