Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Komedie
  • Animovaný
  • Krimi
  • Drama
  • Akční

Oblíbené filmy (10)

Baby Driver

Baby Driver (2017)

Neuvěřitelná akční jízda s nadupaným soundtrackem, sympatickým best driver on earth hrdinou a love story tak akorát - žádnej sladak, ale člověk jim to přeje (Debra je prostě super, i když možná trochu neivni), tenhle film můžu vidět 20x denně a neomrzí se mi!

Šéf

Šéf (2014)

Skvělá pohodová komedie, z který mám vždycky hlad :D

Pink Floyd: The Wall

Pink Floyd: The Wall (1982)

Pink Floyd jsou pro mne srdcovka. The Wall byla deska, která mě k jejich hudbě na střední škole přivedla, když mi bylo 16. Je fakt, že jsem film viděl jako malej špunt už když mi bylo kolem osmi (táta mi ho pustil na VHSce), a dost dobře si pamatuju, že jsem z něj měl noční můry, vůbec ho nechápal a jako dítě jsem Floydy celkově nesnášel. Když jsem si ale o desce, albu a skupině něco přečetl (bylo toho hafo), nastudoval texty a kouknul se na film znova, nějak jsem tehdy film konečně pochopil.. Pro někoho, kdo o kapele a desce nic neví, může film působit jako slet záběru, který nedávaj vůbec smysl.. Je to zmatený, ale když už víš, do čeho jdeš a trochu si to Floydech nastudujes, dáva to všechno dokonale smysl. Každopádně, mám Zeď rád, o tom žádná, ale jako znalec a fanda Pink Floyd radši sáhnu po jiných albech, když už na to přijde.. Třeba Dark Side nebo Animals.

Terminál

Terminál (2004)

Viktor je neuvěřitelnej sympaťák a celý příběh je sympatický, taková milá pohádka pro dospěláky z letiště o návštěvníkovi, kterýho nikdo nechce. Rád na tenhle film kouknu vždycky, když mám blbou náladu a zaručeně mi jí vždycky zvedne :)

Ovládací panel
4 body

Reklama

Reklama