Curlyen

Curlyen

okres Břeclav

Skype: jizzy5050

• 10.8.2018  17:58
    Neodo inganini (TV seriál) (2018)

Nemám slov. Bavilo od začátku do samého konce. Naprosto skvělý seriál po dlouhé době.

• 4.3.2016  00:49

Viděno po 3. Stále jedno z nejlepších anime, co jsem viděl. Stále čekám a věřím, že se pokračování dočkám. Post-apokalyptická atmosféra se zombie, spousta akce, ecchi, vtipu, drama. Bylo to také jedno z mých prvních anime.

• 19.12.2015  13:22

A jsme zase zpátky před dávnými časy v předaleké galaxii daleko, daleko odsud... Tak to je fantastický comeback, nejlepší, co snad mohl někdo udělat. Kouzlo Hvězdných Válek je zpátky.

• 26.10.2015  15:19
    Galactik Football (TV seriál) (2006)

Fotbal mě zrovna nebaví, to raději hokej, ale tohle je prostě dětství. Jako malý jsem to žral na Jetixu. Go Snow Go!

• 14.7.2015  22:09
    Gaksital (TV seriál) (2012)

Zprvu jsem hledal nějaký mix žánrů akce, romance, drama, maskovaní hrdinové a nějaký hlavní cute couple jak třeba v City Hunteru. Romantiky se zas tolik nedostalo imo, ale akce a rozhodně drama či tragédie byl plný seriál. Nebyl jsem si jistý, zda tomu po prvním díle dám šanci a dokopu se k puštění dalšího dílu, ale nelituji toho, že jsem hned v tomto seriálu pokračoval. Příběh mě táhnul stále dopředu, velice napínavé a hlavně plné emocionálních a WTF momentů, zvratů či psychologických scén. Hlavní herecké obsazení se mi velmi líbilo, herce Joo Wona jsem viděl poprvé a jako herce jsem si jej oblíbil. Myslel jsem, že sledovat 28-mi dílný seriál snad ani nedám, ale do tohoto kousku jsem se prostě ponořil a velice se mi líbil OST, ten byl velmi hezký, a který si určitě po čase zase někdy pustím.

• 20.1.2015  22:00
    Sikeurit gadeun (TV seriál) (2010)

Nějakou dobu jsem nad seriálem uvažoval, zda se do něj vůbec pustit. Po prvním díle jsem byl chvílemi nejistý, ale po druhém jakoby to šlo už samo a pokračoval jsem. Super herci (Bin Hyeon, Jong-suk Lee, Sang-hyun Yoon), i vedlejší obsazení bylo dobré, postavy které mě bavily, oblíbil jsem si je, naopak i postavy/a, které mi lezly na nervy. Zajímavý příběh se zvraty, který mě táhnul dopředu a nutil mě se dívat dál a dál. Nádherný povedený soundtrack. Hezký a nápaditý seriál, kde je drama, romance, i humor a špetka fantasy, která je pro příběh klíčová. Btw.: Ta tepláková souprava je OP

• 4.11.2014  22:27
    Dakteo yibangin (TV seriál) (2014)

Začal jsem se na to dívat kvůli herci Lee Jong Suk (V I hear your voice byl skvělý), první a druhý díl jsem si nebyl jistý, jestli pokračovat. Ale nakonec seriál mě celou dobu táhnul dopředu a opravdu mě bavil. Někde tak za půlkou to nemuselo být tak natažený, ale nevadilo mi to a byla to skvělá podívaná, super herci, hezký soundtrack, zajímavý seriál.

• 10.8.2014  23:23
    Sarangbi (TV seriál) (2012)

Nejkrásnější romantická jihokorejská dorama s hezkým poutavým příběhem, krásnou hudbou, prostředím a se skvělými herci. Seriál jsem měl do chvíle shlédnutý a opravdu jsem si jej užil.

• 29.1.2013  15:01
    Romeo × Juliet (TV seriál) (2007)

Nejslavnější tragický příběh o lásce v podobě anime od japonských scénaristů? Proč ne. Příběh o osudovém setkání, o složité lásce a o vztahu mezi rody. Krásné romantické fantasy, tragické drama za doprovodu tak báječné hudby, opening jsem si oblíbil, jak jp tak eng verzi. Hezká kresba. Jinak napětí, pořádné drama, každý díl nutí se koukat dál. Konec mě teda dostal a naštval. I tak dávám 10/10. Bavil jsem se.

• 29.1.2013  14:42
    Special A (TV seriál) (2008)

Nedodíváno, ale oproti Kaichou-wa Maid sama, které bylo báječný, je tohle takového spíš "zdebilnění" kaichou, nerealistické, hádam, v celém anime jde o samé boje, vtip... ano, najdou se i funny scény, co pobaví, nebo případy, které zaujmou a musíte díl dodívat. Kresba nic moc, Takový průměr.

• 23.12.2012  14:07
    Sword Art Online (TV seriál) (2012)

Zajímavý a poutavý příběh, perfektní soundtrack, hezká animace. Pro mě jedno z nejlepších anime, co jsem viděl. Škoda, že má tak málo dílů, zasloužilo by si to mnohem větší rozuzlení v SAO hře.

• 23.12.2012  14:05
    Death Note - Zápisník smrti (TV seriál) (2006)

Výborný seriál se zajímavým a promyšleným příběhem, při druhé půlce Death Note to začne trochu upadat, ale konec je perfektní. Tahle pecka je i česky nadabovaná.

• 23.12.2012  14:04

Mix všech žánrů, u mě nejlepší anime spolu s Death Note. Pořádné akční sci-fi romantické drama plné zvratů s epickým zakončením, s hezkou animací a s báječnou hudbou. 10/10

• 23.12.2012  14:02
    Sonny ve velkém světě (TV seriál) (2009)

Kravina od Disney Channel. Nevím co bych k tomu víc dodal, ale jak vidím, tak se to stále vysílá a asi to má nějakou tu sledovanost, když se to stále drží. Občas se tomu dá zasmát, jinak je to všechno špatně a velice trapné. Dám tomu aspoň tu jednu hvězdičku, viděl jsem i horší.

• 23.12.2012  14:02

Tak tohle je sakra kvalitní animák a asi nejlepší animovaný film o dracích co jsem kdy viděl. Krásná pohádka s roztomilými animovanými postavami a nadpřirozenými zvířaty. Pohádka se vším všudy. 100%

• 23.12.2012  14:01

Úžasný pohádkový film plný fantasie, s krásným příběhem, občas jsem se zasmál, animace draka velmi pěkně zpracované dle mě. Filmu nemám asi co vytknout, herecké obsazení bylo výborné, v hlavní roli rytíře Bowena skvělý Dennis Quaid. Co se týče hudby, tak ta byla báječná, na konci jsem málem i slzu uronil.

• 23.12.2012  14:00
    Jak jsem poznal vaši matku (TV seriál) (2005)

Vždycky jsem si myslel, že je to blbost a sledovat tohle ztráta času. Když jsem shlédnul první díl, tak mě to tak chytlo, že jsem se od toho nemohl hodiny odtrhnout. Skvělý a zábavný americký sitcom s výborným a promyšleným příběhem, plný vtipů a úžasných hlášek postav, hlavně postavy Barneyho Stinsona, který hraje děvkaře. Seriál vám dokáže zvednout náladu, když vám něco je, nebo se cítíte špatně. Dávám tomu 100%

• 23.12.2012  13:59

Začátek celé ságy fantastických hvězdných válek. Film nás zavede do vesmíru a ještě dál do neznámé galaxie a otevírá nám zcela nový svět. První díl této ságy se podle mého názoru celkem vyvedl, ačkoliv mi tohle přišlo spíš víc pro děti, možná to takhle bylo asi v pořádku. Za skvělý začátek, film plný hlavně sci-fi a akčnosti, s doprovodem báječné hudby od Johna Williamse tomu dávám 95% a shlédnout celou ságu doporučuji všem ( pokud je to možné, tak rovnou začít ve 3D ), kteří mají rádi sci-fi. " May the force be with you. "

• 27.7.2012  19:38
    Spiderman (TV seriál) (2003)

Skvělý seriál, s hezkou animací. Škoda, že není více sérií. Ten ending byl sux