Sejmi je všechny (2007)

Směšnej nereálnej akčňák (asi tak jako většina těchhle typů filmů bývá), nad kterým sem po většinu času jen nevěřícně kroutila hlavou, co všechno si můžou tvůrci vymyslet. Nic extra, ale chápu, že mohlo být i hůř :)

Lovci draků (2008)

Musím uznat, že jsem chvílema až nevěděla, jestli se pořád ještě dívám na ten nesmělý animáček o lovcích draků, nebo jestli koukám na nějaký akční fantasy snímek. Závěr byl opravdu dobře animačně propracovaný a některé záběry byly fantastické a opravdu zajímavé, hlavně části s ohněm. Když to všechno shrnu, tak na druhou stranu zde bylo dost hluchých míst, kdy jsem se prostě nudila a dramatické scény s ohněm a nestvůrami mi do tohoto filmu vůbec neseděly. Přišlo mi, že se tvůrci nedokázali dost dobře rozhodnout, jestli tvoří akčňák pro dospělé, nebo pohádku pro děti.

Kung Fu Panda (2008)

Od tohohle animáku jsem moc nečekala, ale nakonec to nebylo zas až tak špatný :) naštěstí to nebylo žádné přehnané kung-fu a občas jsem se taky zasmála nad vtipnýma prupovídkama a scénkama, takže hodnotím tak 3,5 *

Hurikán v ringu (1999)

Strhující příběh černošského boxera, který strávil většinu svého života ve vězení, kvuli rasistickým předsudkům.. skvělá podívaná na dokonalý herecký výkon Denzela Washingtona a smutný životní příběh boxera Rubina Cartera, to je spojení které mi nedává jinou možnost, než 5*

Zlatý kompas (2007)

Pokud chcete znát příběh Zlatého kompasu, tak doporučuji přečíst spíš trilogii od Phillipa Pullmana - Světla Severu, Jedinečný nůž a Jantarové kukátko. Film ani ze slabý čtvrtinky nevystihuje všechno to, co zachycuje knížka a to je vážně škoda, protože ten příběh za pečlivější zfilmování rozhodně stojí a jeho hodnocení by se mohlo vyšplhat daleko daleko výš.. Mluví se taky o zfilmování dalších dílů, ale ikdyž sem poslední dobou pořád větší fanynka fantasy, tak mě to spíš děsí, než aby mě to těšilo, když vidim jak dopadl tenhle první díl..

Ledové ostří 2 (2006)

Dost slabá kopie prvního dílu.. Chudák dcerunka zdědila nafoukanost po mamině a vzpurnost po tátovi a to už se pak vážně nedá, navíc když děj je to samý v bledě modrym, jako první díl. NUDAAAAAAAAA....

Muž na Měsíci (1999)

Tak co si o tom vlastně myslíte..? :) já sama pořádně nevim, rozhodně to bylo dokonale zahraný, ale ty polootevřený konce mě uváděj tak trochu do rozpaků, protože nikdy nevim, jestli sem ten film pochopila správně nebo ne.. Každopádně určitou svou teorii mám a proto podle ní hodnotim.. Zajímavý, co dodat.. ;)

Akce nemluvně (2006)

Chvílema dost nabitá vtipná akční podívaná (pro Chana typická) a navíc v hlavní roli super roztomilý batole, ale za slabý děj musim nějakou tu hvězdičku zase ubrat...

Sweeney Todd: Ďábelský holič z Fleet Street (2007)

Další typická role šitá pro Deppa jak na míru.. :) a samozřejmě skvělá typicky Burtonovská ponurá atmosféra a skvělé herecké výkony jak Johnnyho tak Helen B. Carter, kterou mám v oblibě čim dál tim víc.. možná sem čekala malinko něco jiného a trochu zajímavější a bohatší děj, ale i tak - pro mě 4,5 *

Mlha (2007)

Rozhodně nechápu, za co dáváte takový mega hodnocení filmu, který si ani nemůže řikat horor.. Co na tom bylo hororovýho..? Ani za boha nemůžu přijít na nic, co by mě na tomhle filmu uchvátilo. Za poznámku by snad stál jenom paradoxní konec, toť vše...