cskomando

Česko

<< předchozí 1 2 3 4 6 9 11
    • 30.1.2021  23:05
    V zajetí (2020)

Zajímavé ''psycho'' v matčině podobě, která nedokáže připustit, že přišla dříve o vlastní dítě. Rozhodla se tedy, že to tak nenechá a za všech dostupných i nedostupných ''prostředků'' si přivlastní jiné. Přivlastnit se zde rozumí se vším všudy a to až překročení určité meze u zcela zdravé nevlastní dcery. Nemůžu si pomoct, ale žánr psychologický (který tu chybí a měl by být uveden) tady je zcela na místě. Už jen kvůli vztahům mezi matkou a nevlastní dcerou, které se od těch nejkrásnějších momentů mění až po noční můru. Musím uznat, že po předchozím dechberoucím snímku od Aneesh Chaganty ohledně pátrání pohřešované osoby v rodině, jsme se dočkali dalšího skvělého filmu. Run se zaměřuje a poukazuje opět na rodinné vztahy a chování mezi postavy. Celkově působí a hraje na psychiku obou hereček, kde u matky se projevuje přehnaná mateřská láska a v dceři vyplouvá na povrch nejistota, bezmoc i strach. Scénář je opravdu pěkně zpracovaný, nehledně na to, že Kiera Allen je skutečně postižená a nemůže se hýbat. Palec nahoru co se týká akce lezení po střeše, kdy to pro ni určitě nebylo úplně snadné, dokonce trochu kaskadérské. Už teď doufám, že nám režisér vymyslí další nadupaný film i s originálním námětem a zpracováním...

• 27.9.2020  15:54

Philippa neznám, ale tohle byla parádní oddechovka, jednohubka, která se hemžila neustále vtipnými scény a nebo hlášky. Přiznám se, že neznám ani komiks, každopádně jestli je dělaný na motiv voňavky, která mění každému chutě tak je to celkem hodně ujetý originální nápad.

• 27.9.2020  15:45
    Yummy (2019)

Brutálně pěkná gore zombie řežba, ale pozor nepamatuju si, že by Belgičani něco takového kdy udělali. Opravdové překvapení po pár letech, kterému nechybí krev, vnitřnosti, nohy, ruce - prostě vše co patří do lahodných gore scén. Za mě našlápnutá podívaná od samého začátku až do konce, ba co nemáme happy end! Enjoy it!

• 12.7.2020  19:57

Brutální směs těch neojstřejších nápadů mezi vztahy, které zároveň nesmírně pobaví. Nevím co jim bylo inspirací, ale spojit to mezi více páry a udělat z toho skupinovou hru, tak tohle tu ještě nejspíš nebylo. Elyas nezklamal a opět jako herec zabodoval svým vtipem a hlášky. Doporučuji shlédnout, místy je to krutá, drsná zábava!

• 12.7.2020  19:51
    Neviditelný (2020)

Leigh Whannell opět skóroval! Dlouho jsem přemýšlel jestli 4 nebo 5, být o trochu více gore nebo surovosti je to jasná 5tka. Každopádně dějová linie se od počátku filmu táhne v napětí, co se komu stane a kdy přijde ten neviditelný? Rozzuzlení bylo celkem překvapivé, možná malinký neočekávaný zvrat, který dospěl do řádného tvrdého konce.

• 19.5.2020  07:11

Celkem surově realistické a tvrdé jak v bojích tak přestřelkách. Ten pocit, když si říkáte tak tohle je na hodnocení mezi 4-5 hvězdy...no, to by ale nebyl správně doj*baný film, kdy opět zazářil scénárista. Nevyčítám ty fantas nadpřirozený schopnosti s vodou, rychlost zabíjení, skoro jako postava avengers, ale vážně nechají hlavního hrdinu střelit do krku před koncem ? Ženská stupidně kouká dojemně před nim, jakoby nevěděla, že jsou jim v patách další policajti a že je třeba krýt své členy ? Dokonce je z toho tolik paf, že nedokáže na přibližně 100m třefit puškou malýho džihádistu ? :D Fajn a vypadalo to tak pěkně...a nakonec za 3!

• 4.4.2020  12:53
    How It Ends (2018)

Naprosto zabitý čas, Akční - ne, dobrodružný - jako vážně ? Sci-Fi - celý film čekáte na jeden po**aný moment, kdy chcete zjistit co za čím stojí, co/kdo/jak/proč způsobil.... a nakonec dostanete úplné ho*no. Samozřejmě zde nacházíte spoustu stupidních, nereálných momentů... Tak sakra, když už píšu scénář a příběh tak se zamyslím nad tím, že pokud široko daleko nikdo není a jsou kolem dokola téměř samé pouště, tak si jedna dotyčná osoba vystoupí a řekne, béé já už dál nepojedu, jdu sama .. jasně, bez jídla, bez pití půjde XXX kilometrů daleko, ale hlavně, že si vzala své nářadí no-logic. Další pokud někomu zlomím nebo se mu zlomí částečně žebro, vážně mi chcete říct, že se nezpůsobí vnitřní krvácení ? Jako vážně přežije další 4 dny ? :D Ty kráso.... nakonec jsem se rozhodl, že to stejně přehodnotím a dám odpad, takovejhle paskvil jsem už dlooouze neviděl :))) žánry bych opravil na post/psycho/thriller, přeji všem příjemnou podívanou.

• 10.2.2020  12:40
    Na nože (2019)

Famózní detektivka, která zezačátku trošku zaskočí...ovšem po 10minutách přijde klasický film a začínají se rodit hlášky za hláškou. Nejlepší je téměř osobní střílení si z jednotlivých postav a zároveň postav z detektiva. V několika momentech si člověk říká, jestli to opravdu tak hraje a nebo byl účel ve scénáři vtipně zesměšnit téměř všechny, včetně vyšetřujícího Craiga. Občas vážný děj, občas komická parodie připomínajícího růžového pantera. Evans tady hlásí taky slušné pecky. Už dlouho jsem neviděl nic podobného od posledního zpracování Orient Expresu. Kombinace komedie/detektivky se opravdu povedla a vyjimečně se jedná o skok na povrch z ničeho nic, kde se vzal tu se vzal Rian Johnson a dostal nápad, který nám nenápadně naservíroval pod nos. Ps. tahle podívaná opravdu stojí za to v kině, i kdybyste si ten film měli vydupat do toho kina !

• 10.2.2020  12:29
    Hellboy (2019)

Nesympatický, ale o to víc brutálnější, krvavější hellboy s nabitějšími akčními scénami. Celkově postavy stály za nic. Příběhové zpracování a vtipné hlášky oproti předchozím 2 dílům chyběly. Nebýt těch monster, krve a bojových scén, šel bych o hvězdičku dolů. Nicméně jsem herce ani moc nevnímal díky surovosti filmu.

• 22.1.2020  10:56
    Joker (2019)

Asi by se hodilo dopsat žánr - Psychologický, protože 90% filmu bylo celkem psycho - závěrečné rozzuzlení přineslo přeměnu Jokera na blázna. Náročný film, který sice poukazuje na život a vznik slavné postavy od DC Jokera, ale nepřináší žádnou akci, která tu celkem dost chyběla, oproti zbylým DC filmům.

• 18.8.2019  19:20

Že zrovna závěrečnému dílu budu dávat 3 hvězdy.... Pokles a slabota. Kde jsou ty vtipné hlášky jako v předchozích dílech ? No a to nejdůležitější, kde je originální promyšlený děj ? Sám sebe jsem se ptal o čem, že to asi může být 3 hodiny... No všechno co dříve proběhlo vmáčkneme do jednoho děje, uděláme návrat v čase zpět a vyděláme dalších pár milionů. Cíl 100% splněn, očekávání bohužel ne. To jediné co se opět nedá vytknout jsou efekty a souboje, ale ten děj od té doby co se vrátí v čase tak trošku kazí napětí co očekávat od filmu dál.

• 5.5.2019  14:04

Je to jenom noční ale dějově pěkně promakaná hra. Napětí, sem tam akce spojená s vraždami. Čistý horor to ale úplně není a na diváka ani tak nemůže působit. Lekačky zde nejsou, morbidní vraždy a gore také ne. Každopádně solidní pokračování s celkem propracovaným dějem, který v závěru opravdu překvapí.

• 27.4.2019  14:01

Film pojednává o ničem, děj je také o ničem. Takže kdo má rád oddechovky - fantasy a akční bitvy s CGI efekty , určitě si přijde aspoň v něčem na své.

• 27.4.2019  13:57
    After: Polibek (2019)

Scénář a děj filmu... tak to prostě stojí za to, tohle musíte vidět! Existuje spousta amerických romantických zamilovaných filmů, ale tohle překonalo všechny. Vtipné je, že tu čtu a i v realitě jsem se setkal s očekáváním, že film bude napůl 50 odstínů šedi a stmívání. To je naprostá urážka pro mě špatného a smutně cenzurovaného 50 odstínů šedi, protože v After by nejradši useknuli i líbání... a srovnání se stmíváním ? Ukázky naznačují, že ten harding by mohl být jiná existence, nenechte se zmást realita je taková, že se jedná o úplně obyčejného člověka, takže nějaké fantasy a napětí zde opravdu nehledejte. Nevím kdo měl větší krámy, jestli Tessa nebo Harding ? Chování skoro jako u náctiletých dětí, koneckonců tohle šílenství bylo asi jen pro náctileté.

• 24.1.2019  16:49
    Halloween (2018)

Starý dobrý Michael bohužel zůstal v 80 letech a navždy zůstane. Věřil jsem, že díky dnešním možnostem a počítačové technice se z toho udělá něco víc. Výsledek ? Působilo to spíš jako umělá fraška. Michael už nepůsobí tak děsivě, chodí spíš jak obyčejný člověk na ulici. Nejde z něho strach, ztrácí to celkový dojem na strašidelnější atmosféře. Obzvlášť, když se použije hudba jen na začátku a na konci (pokud mi neunikla ta oblíbená znělka ve flmu). Vražd tu sice bylo dost, ale opravdu hodně zjednodušených. Kreativita, fantazie a peníze zůstali stranou. Scénář se sice povedl , naopak i překvapil co se týká promyšlených pastí na Michaela, ale to bylo asi tak všechno. Můj první oblíbený horor co jsem kdy viděl jako malý. Bohužel tohle provedení už nevrátí staré časy.

• 24.1.2019  16:38

Taková trochu surová, reálná i trochu krvavější podívaná, která určitě nezklame milovníky psychopatů. Ti jsou myšlenkama v jiné dimenzi a překvapivě se zde nekonají žádné stupidní ani hysterické situace/okamžiky. Naopak téměř všichni odpadají jeden po jednom, až mě místy překvapila ta surovost a bezohlednost vůči některým postavám. Každopádně konec si zaslouží potlesk, co všechno se člověk naučí v životě ? Podívejte se sami.

• 21.10.2018  11:01

Tohle není Jurský svět, ale svět lidí. Neočekávané zklamání, které přišlo po prvních cca 30-40minutách, kdy jsme se dočkali Zániku říše a od té doby, si můžete o celém Jurském Parku i světě dinosaurů nechat zdát. Nicméně kombinace lidí a dinosaurů na závěr filmu může působit jako zajímavým lákadlem pro další díl, otázkou je kdo se ho chopí a jaké bude dějové provedení, jelikož CGI efekty jsou zde samozřejmostí.

• 16.9.2018  18:23
    Noční hra (2018)

Bláznivá dovolená skvělá, Šéfové na zabití ještě lepší pecky, ale tohle ? Průměrný film, který sem tam vyplodí nějaký ten vtip, ale čím víc se snaží děj filmu zamotat, tim hůř to dopadá.

• 2.9.2018  11:45

Dalo by se říct, že tohle bylo skoro nejlepší vyvrcholení 3dílného filmu, který nepostrádá na hláškách, vtipných scénách a hlavně originalitě v rámci školy! Pecka, umíral jsem smíchy... co víc si přát ?

• 2.9.2018  11:43
    Deadpool 2 (2018)

Skutečně, bylo to lepší jak dějově, tak méně trapnýma hláškama dokonce i ten konec mě dojal... Tedy pokud by si scénáristi neudělali úplně ze všeho pr*el.

• 2.9.2018  11:38
    Léto 84 (2018)

Dokonalý návrat do 80let (neskutečně připomínající seriál Stranger Things ba dokonce i starší provedení IT). Když jste jako mladí četli detektivky, kde hlavní hrdinové byli většinou děcka v pubertě nebo ještě mladší, má to správné napětí, odvahu v určitých rozhodnutích, vše působí reálným dojmem, z toho co jako menší děcko pocítíte. Parta kamarádů do 18 let se tu rozhodně nenudí, když zjistí, že se v jejich městě ubytoval takzvaný Jack Rozparovač. Nejchytřejší z kamarádů má zcela jasno kdo by to mohl být, avšak jak bývá zvykem není mu přáno - nikdo mu téměř nevěří, rodina ho zanedbá, nepodpoří, naopak z něj uděllá hlupáka a vlastně všechno práskne přímo vrahovi. Scénář byl napsaný opravdu dobře, bez nějakých klišé, každou minutku vás děj napíná, jakým způsobem ho usvědčí, jak dokážou, že policista je právě Jack rozparovač ? Když se vše povede, má to ještě lepší rozzuzlení a nepředvídatelný konec, ba co víc NENÍ happy end! Takovéhle filmy už se moc často nevidí a mě to připomnělo mládí s detektivními knihami v ruce. Od začátku až dokonce se rozhodně nudit nebudete... a ten konec, je opravdu dobře propracovaný. Neboli skoro otevřený ? Kéž by bylo pokračování.

• 27.8.2018  20:41

Pfff nesnáším, když se dostaneme na úroveň videoher, velká škoda...

• 5.8.2018  20:31

Nerozumím jak někdo může napsat béčko ? Čímpak tyto lidé soudí ? Chápu, že to nebyl žádný blockbuster ani žádný mainstreamový filmek... naopak překvapení absolutně z ničeho. Ať mi nikdo neříká, že to nesahalo aspoň z 90% Kongovi a dalším obřím potvorám, například dobře zpracovaný vlk nebo mamutí krokodýl! No hej efekty luxusní, až překvapivé co z toho všeho vysekali. Jednoduchý příběh jako jednohubka, který vás nebude nudit od první až do poslední minutky. Dwayne je prostě borec, akorát kromě rychle a zběsile... skoro v každých fantasy/akčních hrdinských filmech se dopustí nějakého epického momentu, jako se tomu stalo i zde. Ano mluvím o souboji titánů s Dwaynem, který má granátomet v ruce a jde pomáhat svému opičímu kamarádovi, který má zhruba do 15 metrů, proti obludě která má zhruba 30 metrů :D. Epic fail ale dobré to bylo !

• 5.8.2018  20:25
    Ochránci (2017)

Silné kafe, očekával jsem po lehce průměrném až podprůměrném filmu (Mafija) zlepšení od Sarika... No ale jedná se o přesný opak. Směřujeme skoro na stupeň C a medvěda alias videohra, která se jaksi omylem zapletla do tohoto filmu. Mám pokračovat s dějem, postavami (jejich absurdně dementně stupidního chování ) a laciné triky... ? Pokud se snažili kopírovat avengers tak snaha se cení, ale tohle byla spíš fraška.

• 5.8.2018  20:19

Opravdu tiché místo, dávejte si pozor ať vám neupadne špendlík... Jinak si to pro vás doběhne.

• 22.7.2018  10:11
    Adžin (2017)

CGI efekty zpracované poměrně slušně, v případě soubojů 1vs1 zajímavě provedené a hudba k tomu zvolená... prostě Japonci! Dokáží mile překvapit výběrem od všeho. Nejvtipnější a možná i nejoriginálnějším nápadem bylo zabij a znovu se oživíš, takže vlastně nekonečný koloběh, který se dá zakončit pouze uspáním nebo úplným zmražením a rozpuštěním těla. Akce zde bylo víc než dost.

• 22.7.2018  10:06

Absolutně zbytečný film a to nemusím být ani rasista. Jaký měl smysl tohohle filmu ? V porovnání s Thorem, Strážcema, Captain America ? Ubohé, nudné, dějově oddechové, bojovky nestáli ani za řeč, pokud k nějakým došlo (k závěru filmu) tak to bylo stejně téměř sesekané, koneckonců bojovalo pár desítek proti pár desítkám, spíš taková společenská akce. Koneckonců i ten boj byl úplně k ničemu...Celý film postrádal smysl a to mi nikdo nevyvrátí bohužel. Pokud zde hledáte nějaké parádní boje, efekty, napětí, akci... Pusťte si raději něco jiného z dílny Marvelu.

• 22.7.2018  10:01

Kombinace všeho druhu, i přesto bych od takového velikána jako Stevena Spielberga čekal trošku promyšlenější a zpracovanější závěr. Tady se fantazii meze nekladou, tak proč to neobohatit nějakými velkými bitvami, případně natáhnout děj aspoň o 30minut. Pokud bude pokračování nezlobil bych se, otázkou je v čem by to spočívalo. Olivia Cook je pěkným zpestřením.

• 1.5.2018  10:53

Méně akce, méně vtipů (nebýt Strážců galaxie tak se jedná skoro o vážný místy až dramatický film). Efekty povedené, 3D provedení absolutně o ničem a zbytečné. Poprvé se dočkáme umírání náhodných hrdinů a zlo sice úplně nezvítězí, ale nechá otevřený konec. Záporáci byli kvalitně zpracovaní a jejich souboje víc než ucházející. Film byl přerozdělen do 3 menších fází, kde každá skupina hrdinů konala svůj úkol důležitý k záchraně vesmíru.

• 1.5.2018  10:42
    Kazišuci (2018)

John Cena zachraňovatel celého filmu, nebýt jeho stupidit + pár nechutností od děcek všech 3 rodičů, tak se jedná o absolutně nepovedené prci prci prcičky. Pár hluchých a klišé míst zkazí celou atmosféru. První polovina 30%, druhá polovina po rozjezdu 70%, velká škoda při výběru herců.

<< předchozí 1 2 3 4 6 9 11