cskomando

Nicolas Švec

Česko

<< předchozí 1 2 3 4 6 9 11
    • 18.8.2019  19:20

Že zrovna závěrečnému dílu budu dávat 3 hvězdy.... Pokles a slabota. Kde jsou ty vtipné hlášky jako v předchozích dílech ? No a to nejdůležitější, kde je originální promyšlený děj ? Sám sebe jsem se ptal o čem, že to asi může být 3 hodiny... No všechno co dříve proběhlo vmáčkneme do jednoho děje, uděláme návrat v čase zpět a vyděláme dalších pár milionů. Cíl 100% splněn, očekávání bohužel ne. To jediné co se opět nedá vytknout jsou efekty a souboje, ale ten děj od té doby co se vrátí v čase tak trošku kazí napětí co očekávat od filmu dál.

• 5.5.2019  14:04

Je to jenom noční ale dějově pěkně promakaná hra. Napětí, sem tam akce spojená s vraždami. Čistý horor to ale úplně není a na diváka ani tak nemůže působit. Lekačky zde nejsou, morbidní vraždy a gore také ne. Každopádně solidní pokračování s celkem propracovaným dějem, který v závěru opravdu překvapí.

• 27.4.2019  14:01

Film pojednává o ničem, děj je také o ničem. Takže kdo má rád oddechovky - fantasy a akční bitvy s CGI efekty , určitě si přijde aspoň v něčem na své.

• 27.4.2019  13:57
    After: Polibek (2019)

Scénář a děj filmu... tak to prostě stojí za to, tohle musíte vidět! Existuje spousta amerických romantických zamilovaných filmů, ale tohle překonalo všechny. Vtipné je, že tu čtu a i v realitě jsem se setkal s očekáváním, že film bude napůl 50 odstínů šedi a stmívání. To je naprostá urážka pro mě špatného a smutně cenzurovaného 50 odstínů šedi, protože v After by nejradši useknuli i líbání... a srovnání se stmíváním ? Ukázky naznačují, že ten harding by mohl být jiná existence, nenechte se zmást realita je taková, že se jedná o úplně obyčejného člověka, takže nějaké fantasy a napětí zde opravdu nehledejte. Nevím kdo měl větší krámy, jestli Tessa nebo Harding ? Chování skoro jako u náctiletých dětí, koneckonců tohle šílenství bylo asi jen pro náctileté.

• 24.1.2019  16:49
    Halloween (2018)

Starý dobrý Michael bohužel zůstal v 80 letech a navždy zůstane. Věřil jsem, že díky dnešním možnostem a počítačové technice se z toho udělá něco víc. Výsledek ? Působilo to spíš jako umělá fraška. Michael už nepůsobí tak děsivě, chodí spíš jak obyčejný člověk na ulici. Nejde z něho strach, ztrácí to celkový dojem na strašidelnější atmosféře. Obzvlášť, když se použije hudba jen na začátku a na konci (pokud mi neunikla ta oblíbená znělka ve flmu). Vražd tu sice bylo dost, ale opravdu hodně zjednodušených. Kreativita, fantazie a peníze zůstali stranou. Scénáš se sice povedl , naopak i překvapil co se týká promyšlených pastí na Michaela, ale to bylo asi tak všechno. Můj první oblíbený horor co jsem kdy viděl jako malý. Bohužel tohle provedení už nevrátí staré časy.

• 24.1.2019  16:38

Taková trochu surová, reálná i trochu krvavější podívaná, která určitě nezklame milovníky psychopatů. Ti jsou myšlenkama v jiné dimenzi a překvapivě se zde nekonají žádné stupidní ani hysterické situace/okamžiky. Naopak téměř všichni odpadají jeden po jednom, až mě místy překvapila ta surovost a bezohlednost vůči některým postavám. Každopádně konec si zaslouží potlesk, co všechno se člověk naučí v životě ? Podívejte se sami.

• 21.10.2018  11:01

Tohle není Jurský svět, ale svět lidí. Neočekávané zklamání, které přišlo po prvních cca 30-40minutách, kdy jsme se dočkali Zániku říše a od té doby, si můžete o celém Jurském Parku i světě dinosaurů nechat zdát. Nicméně kombinace lidí a dinosaurů na závěr filmu může působit jako zajímavým lákadlem pro další díl, otázkou je kdo se ho chopí a jaké bude dějové provedení, jelikož CGI efekty jsou zde samozřejmostí.

• 16.9.2018  18:23
    Noční hra (2018)

Bláznivá dovolená skvělá, Šéfové na zabití ještě lepší pecky, ale tohle ? Průměrný film, který sem tam vyplodí nějaký ten vtip, ale čím víc se snaží děj filmu zamotat, tim hůř to dopadá.

• 2.9.2018  11:45

Dalo by se říct, že tohle bylo skoro nejlepší vyvrcholení 3dílného filmu, který nepostrádá na hláškách, vtipných scénách a hlavně originalitě v rámci školy! Pecka, umíral jsem smíchy... co víc si přát ?

• 2.9.2018  11:43
    Deadpool 2 (2018)

Skutečně, bylo to lepší jak dějově, tak méně trapnýma hláškama dokonce i ten konec mě dojal... Tedy pokud by si scénáristi neudělali úplně ze všeho pr*el.

• 2.9.2018  11:38
    Léto 84 (2018)

Dokonalý návrat do 80let (neskutečně připomínající seriál Stranger Things ba dokonce i starší provedení IT). Když jste jako mladí četli detektivky, kde hlavní hrdinové byli většinou děcka v pubertě nebo ještě mladší, má to správné napětí, odvahu v určitých rozhodnutích, vše působí reálným dojmem, z toho co jako menší děcko pocítíte. Parta kamarádů do 18 let se tu rozhodně nenudí, když zjistí, že se v jejich městě ubytoval takzvaný Jack Rozparovač. Nejchytřejší z kamarádů má zcela jasno kdo by to mohl být, avšak jak bývá zvykem není mu přáno - nikdo mu téměř nevěří, rodina ho zanedbá, nepodpoří, naopak z něj uděllá hlupáka a vlastně všechno práskne přímo vrahovi. Scénář byl napsaný opravdu dobře, bez nějakých klišé, každou minutku vás děj napíná, jakým způsobem ho usvědčí, jak dokážou, že policista je právě Jack rozparovač ? Když se vše povede, má to ještě lepší rozzuzlení a nepředvídatelný konec, ba co víc NENÍ happy end! Takovéhle filmy už se moc často nevidí a mě to připomnělo mládí s detektivními knihami v ruce. Od začátku až dokonce se rozhodně nudit nebudete... a ten konec, je opravdu dobře propracovaný. Neboli skoro otevřený ? Kéž by bylo pokračování.

• 27.8.2018  20:41

Pfff nesnáším, když se dostaneme na úroveň videoher, velká škoda...

• 5.8.2018  20:31

Nerozumím jak někdo může napsat béčko ? Čímpak tyto lidé soudí ? Chápu, že to nebyl žádný blockbuster ani žádný mainstreamový filmek... naopak překvapení absolutně z ničeho. Ať mi nikdo neříká, že to nesahalo aspoň z 90% Kongovi a dalším obřím potvorám, například dobře zpracovaný vlk nebo mamutí krokodýl! No hej efekty luxusní, až překvapivé co z toho všeho vysekali. Jednoduchý příběh jako jednohubka, který vás nebude nudit od první až do poslední minutky. Dwayne je prostě borec, akorát kromě rychle a zběsile... skoro v každých fantasy/akčních hrdinských filmech se dopustí nějakého epického momentu, jako se tomu stalo i zde. Ano mluvím o souboji titánů s Dwaynem, který má granátomet v ruce a jde pomáhat svému opičímu kamarádovi, který má zhruba do 15 metrů, proti obludě která má zhruba 30 metrů :D. Epic fail ale dobré to bylo !

• 5.8.2018  20:25
    Ochránci (2017)

Silné kafe, očekával jsem po lehce průměrném až podprůměrném filmu (Mafija) zlepšení od Sarika... No ale jedná se o přesný opak. Směřujeme skoro na stupeň C a medvěda alias videohra, která se jaksi omylem zapletla do tohoto filmu. Mám pokračovat s dějem, postavami (jejich absurdně dementně stupidního chování ) a laciné triky... ? Pokud se snažili kopírovat avengers tak snaha se cení, ale tohle byla spíš fraška.

• 5.8.2018  20:19

Opravdu tiché místo, dávejte si pozor ať vám neupadne špendlík... Jinak si to pro vás doběhne.

• 22.7.2018  10:11
    Adžin (2017)

CGI efekty zpracované poměrně slušně, v případě soubojů 1vs1 zajímavě provedené a hudba k tomu zvolená... prostě Japonci! Dokáží mile překvapit výběrem od všeho. Nejvtipnější a možná i nejoriginálnějším nápadem bylo zabij a znovu se oživíš, takže vlastně nekonečný koloběh, který se dá zakončit pouze uspáním nebo úplným zmražením a rozpuštěním těla. Akce zde bylo víc než dost.

• 22.7.2018  10:06

Absolutně zbytečný film a to nemusím být ani rasista. Jaký měl smysl tohohle filmu ? V porovnání s Thorem, Strážcema, Captain America ? Ubohé, nudné, dějově oddechové, bojovky nestáli ani za řeč, pokud k nějakým došlo (k závěru filmu) tak to bylo stejně téměř sesekané, koneckonců bojovalo pár desítek proti pár desítkám, spíš taková společenská akce. Koneckonců i ten boj byl úplně k ničemu...Celý film postrádal smysl a to mi nikdo nevyvrátí bohužel. Pokud zde hledáte nějaké parádní boje, efekty, napětí, akci... Pusťte si raději něco jiného z dílny Marvelu.

• 22.7.2018  10:01

Kombinace všeho druhu, i přesto bych od takového velikána jako Stevena Spielberga čekal trošku promyšlenější a zpracovanější závěr. Tady se fantazii meze nekladou, tak proč to neobohatit nějakými velkými bitvami, případně natáhnout děj aspoň o 30minut. Pokud bude pokračování nezlobil bych se, otázkou je v čem by to spočívalo. Olivia Cook je pěkným zpestřením.

• 1.5.2018  10:53

Méně akce, méně vtipů (nebýt Strážců galaxie tak se jedná skoro o vážný místy až dramatický film). Efekty povedené, 3D provedení absolutně o ničem a zbytečné. Poprvé se dočkáme umírání náhodných hrdinů a zlo sice úplně nezvítězí, ale nechá otevřený konec. Záporáci byli kvalitně zpracovaní a jejich souboje víc než ucházející. Film byl přerozdělen do 3 menších fází, kde každá skupina hrdinů konala svůj úkol důležitý k záchraně vesmíru.

• 1.5.2018  10:42
    Kazišuci (2018)

John Cena zachraňovatel celého filmu, nebýt jeho stupidit + pár nechutností od děcek všech 3 rodičů, tak se jedná o absolutně nepovedené prci prci prcičky. Pár hluchých a klišé míst zkazí celou atmosféru. První polovina 30%, druhá polovina po rozjezdu 70%, velká škoda při výběru herců.

• 16.4.2018  15:54
    Terrifier (2017)

Tak bych řekl, že Damien Leone je jedním z nástupců Gore, nechuťáren a vraždících psychomaniaků. Oblek klauna působí srandovně, nenechte se ale zmást... jakmile vytáhne své nářadí ze svého pytle, začne pilně a tvrdě dřít na rozřezávání těla vejpůl, uřezávání hlavy, vykuchávání hlavy (ve stylu Halloweenské dýně se svíčkou), když dostane chuť tak dojde i na stahování kůže s kterou si bude hrát na svém těle a tentokrát nechybí ani zbraň, což mě překvapilo v tomto filmu nejvíc. (Ptáte se proč ? Já si pokládám stejnou otázku, pokud je někdo tak jako tak nesmrtelný, k čemu vůbec používat zbraň ? )

• 16.4.2018  15:47
    Veronika (2017)

Paco Plaza a jeho slabší méně povedený a zdařilý kousek. Pokud čekáte brutální nářez 4dílného filmu Rec, tak se bohužel nedočkáte. Přitom Ticho, tma, osamělý byt.. to všechno mohlo hrát na divákovo duchařské choutky, ale nevyužilo se prakticky nic.

• 25.3.2018  11:53

Po 3tím celkem vydařeném díle, už se dál netěším a doufám, že se žádného dílu nedočkáme. Jedno velké zklamání, bez pořádné duchařské atmosféry.

• 24.2.2018  11:20

Raid ala provedení Kambodža. Prostě kdo může, ten jde bojovat, ženy, muži, policajti. Co najdeš to vem a jdeme se řezat uprostřed vězenské nemocnice po dobu 70min. Děj není potřeba hledat a nudit se už vůbec nebudete.

• 19.2.2018  15:13

Dejte si pohodovou, relaxační fantasy odpočinkovou jízdu (pořád se něco děje). Vymyšlený svět plný různých celkem dobře vizuálně zpracovaných démonů, potvor a všeho možného.

• 17.2.2018  16:48

Od počátku až do konce se film táhne v ponurém a smutném tichu. Andrew dokázal zapůsobit opravdu realisticky a díky scénáři se vyvaroval snad všech hloupých řečí i pokusů zpříjemnit život, když to doopravdy nejde. Jsou zde opravdu téžké momenty/chvíle, které dokáží smutně zasáhnout a člověka i rozbrečet. Téma je dost originální oproti všem různým zamilovaným filmům se sladkým Happy endem, kterého se zde určitě nedočkáte. Pokud jste citově založení, tak nedělejte stejnou chybu jako já a radši film ani nepouštějte. Vlastně už na začátku se dozvíte co očekávat v závěru, ale jak se říká nic se nemá vzdávat a bojovat až do úplného konce, dokud to jde. Příběh je založený na opravdových událostech, které se dozvíte na konci. I přes veškeré ochrnutí, odkázáni na vozík/křeslo s respirátorem, přes tohle všechno se chcete pokusit zachránit život spousty jiným, nebo jim ho alespoň zpříjemnit svým vlastním vynálezem a návodem jak žít. Claire přidala svůj šarm, ochotu, ohleduplnost se starat...řekněme si, kdo by dokázal v dnešní době takový být ?

• 14.2.2018  15:29

Tak se mu zase něco povedlo ! Nerozumím sice moc žánru Historický, proč je zde použito ale budiž. Děj spočívá jak jinak než v klasické krvelačné pomstě. Možná nečekaným zvratem a nepochopitelným myšlením Rin, se konec stává spojením sil Vraha + nesmrtelného Mandžiho proti 100kám bojovníků. Dočkáme se zde ale správně vykonané pomsty i vtipného závěru. Krve je tu dostatek, občas nějaká ta ruka, tělo a různé části, které za sebou zanechával Mandži. Přesto, že se Rin snaží hrát chudinku a proměnit v pomstychtivou vražedkyni, její chování k tomu prostě nesedí. Celkem škoda, že nevyužila proti svým nepřátelům za celou dobu, co se učila s mečem svůj talent a neukázala své dovednosti. Tiché prostředí, plné surové a nadupané akce.

• 13.2.2018  15:47

Led Zeppelin - Immigrant song, výýýborná, pro mě až nečekaná volbička (neposlouchám je). Co zde můžete najít ? Hlášky, hlášky, vtip, humor a zase hlášky ! Tentokrát se ale dočkáme i celkem několika vydařených akcí, které díky tomu vygradují v 3 a ten nejlepší díl doposud. Taika Waititi, v cellku (pro mě) nic neříkající režisér, tohle zvládnul opravdu elegantně. Scénáristi chtěli bavit člověka od začátku až do konce a dařilo se. CGI efekty stejně jako u předchozích dílů na výbornou.

• 4.2.2018  10:35

Krásně zpracovaný film, který vytváří místy až mrazivý pohled na skutečnost, že jste někde samotní uvíznuli uprostřed zasněžených hor po pádu letadlem. Dějově nic až tak neočekávaného, co jiného taky dělat za takovéhle situace než se zaměřit na vzájemné vztahy muže a ženy, jejich postoje, odhodlání přežít a to všechno v kombinaci se zamilováním i láskou. Prostředí kanadských hor působí opravdu krásně, i když to určitě představovalo spousty rizik kolem lavin a mrazu. Místy dokáže film dost působit na city diváka, který to nebude mít lehké. Další dobrá věc, která byla zpestřením, byl psí přítel zesnulého pilota, který s nimi putoval až na samý konec. Závěr už naznačoval, že by to nemuselo mít až takový happy end, ale naštěstí vše dobře dopadlo. Muzika od Zayn, která běžela až v závěrečných titulkách, mohla být použita už před koncem, když se zamilovaní Winslet a Idris rozběhli k sobě zpátky. Dlouho jsem nic z takového prostředí neviděl, herci to sehráli dojemně.

• 22.1.2018  15:20
    Projekt X (2012)

Doporučuju prodlouženou verzi bez cenzury. Občas je třeba se trošku odreagovat od okolního světa a na vše zapomenout. Tahle párty k tomu přidává ještě narozeninovou oslavu a je se na co těšit ! Dějová linie toho filmu působila dost reálně (nic co by se nejspíš nedalo zažít v dnešní době). Jinak palec nahoru se sjetým týpkem na heroinu s plamenometem v ruce, to byla třešnička na dortu :D

<< předchozí 1 2 3 4 6 9 11